Įkraunama...
Įkraunama...

Angina

mano maziukas jau daugiau kaip pries 2 savaites sirgo ne puline angina, bet dar labai padideje kaklo limfmazgiai ( tiesiog storas kaklas). jau neramu, kad taip ilgai. ar jums taip buna?
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2008 01 01, 18:05)
mano maziukas jau daugiau kaip pries 2 savaites sirgo ne puline angina, bet dar labai padideje kaklo limfmazgiai ( tiesiog storas kaklas). jau neramu, kad taip ilgai. ar jums taip buna?

Gal geriau pasirodykit gydytojai unsure.gif
Atsakyti
taip, siandien vesiu pas gydytoja, nes dar labiau padidejo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2008 01 03, 17:59)
taip, siandien vesiu pas gydytoja, nes dar labiau padidejo unsure.gif

Nu kaip jums sekesi pas gydytoja? Beje, matau, kad is Siauliu esate 4u.gif Pas kokia gydytoja lankotes? ax.gif
Atsakyti
pas Jankauskiene centrinej vaiku poliklinikoj

itaria mononukleoze verysad.gif , o pasiskaiciusi apie ja, tai manau, kad taip ir yra.ryt tyrimus darys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 03 sausio 2008 - 20:54
QUOTE(naca @ 2008 01 03, 20:54)
pas Jankauskiene centrinej vaiku poliklinikoj

itaria mononukleoze verysad.gif , o pasiskaiciusi apie ja, tai manau, kad taip ir yra.ryt tyrimus darys.

Mes irgi centrinej lankomes, tik pas gydytoja Kojeliene.

Jatau, kas ta mononukleoze? Einu pasiskaityt? g.gif Laikykites!
Mums, aciu Dievui, puliai jau dingo, bet skalaujam gerkle ir toliau, tiesa, sausio 1 dar sloga prisidejo, bet jau irgi baigiam isvaryt ja, bjaurybe gun_bandana.gif
Atsakyti
o maniski guldo i ligonine - angina, visi limfmazgiai padideje, tai ir yra mononukleoze. bet kazkaip manau, kad galejo ir neguldyt g.gif . tiesiog del to kad nuvaziavom i klinikas gydytojos siuntimu dar pasikonsultuoti, tai is ten jau aisku kur pateksi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2008 01 04, 14:40)
o maniski guldo i ligonine - angina, visi limfmazgiai padideje, tai ir yra mononukleoze. bet kazkaip manau, kad galejo ir neguldyt g.gif . tiesiog del to kad nuvaziavom i klinikas gydytojos siuntimu dar pasikonsultuoti, tai is ten jau aisku kur pateksi doh.gif

Ojej blink.gif Nu bet ka padarysi, lai geriau paguldo, negu nedaziuri schmoll.gif
Atsakyti
as bijau, kad ten infekcinis skyrius, tai galima dar kuo uzsikrest doh.gif . be to salta labai. o dar maniskis nemegsta svetimos aplinkos unsure.gif
Atsakyti
Mes issoperavom angina ir adenoidus, tai tirkrai dabar ramiau gyvenam, galejau anksciau ryztis, bet va galvojom gal isaugs, bet deja.
Atsakyti
sveiki, norejau suzinoti del saves apie ta anginos operacija, kiek laiko negalima valgyti, kiek uztrunka mazdaug tas procesas ir ar labi skausminga, po kiek laiko paleidzia namo. nes man daktare pasake, kad reiktu operuoti, bet visokiu nuomoniu esu girdejusi, taciau kaip pagalvoju jau nuo mazu dienu kenciu vis ta pati ir neisaugau schmoll.gif . vaikui kolkas niekad dar nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Tutė @ 2007 07 19, 23:20)
Sveiki,
Labai norim išbandyti šį preparatą ir ieškau kur jį galima būtų nusipirkti. Ar čia 'Muziejaus vaistinė"? Kaune nesigaudau visiškai doh.gif Par maps'ą lyg ir šitą parodė...Gal kas galit pedėti?


man iš ten nupirko jų, buteliukas apie 4 lt kainavo
Atsakyti