Įkraunama...
Įkraunama...

Angina

QUOTE(katiliukas @ 2008 04 19, 23:01)
su kompresais tai ji nė 10 min neišbūtų  doh.gif


o kai miega?
Atsakyti
QUOTE(mirksiuke @ 2008 04 19, 22:17)
o kai miega?

na nemanau kad uždėčiau miegančiai, o pajaustų kas dedu tai klykimas būtų, vos prisikalbinau tempą pamatuot tai didžiausia tragedija buvo pradžioj doh.gif blink.gif
Atsakyti
jau nukrito tas baltas žirniukas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dira @ 2008 02 18, 14:06)
nežinau, ką daryti su saviškio angina........Šį sezoną jau 3 kartą susirgom ir ta zaraza šiais metais vėmimą porai dienų sukelia.......vaikas nei valgyti nei gerti nenori - bijo........buvom šiandien pas gydytoją - antibiotikų vėl prirašė [augmetino]...... tempė nekrenta tik su žvakutėmis mušam...
Gal dar kąnors tokia angina nelaboji puola......
Norėjom operuoti - buvom pas Sakalinską, bet darytame pasėlyje nieko neišaugo - tai atidėjom....... žiemą nenoriu kankinti vaiko ir taip.....

mes taip pat vargstam... angina su vemimais.. istampo vaika ziauru... ketvirtas menuo, o jau 4 kart gere antibijotiku. angina buvo 3 kartus.
siuo metu vel raudona gerkle, didelis kosulys, po kurio viska isvemia. tempos nebera, numusom ir nebekilo,tai antibij.neskyre.
skyre sirupo nuo kosulio, visa kita liaudiskos priemones. na, dar rupuzes sake gert.
rodos viska darai, kad tik vaikui geriau butu, bet kaip nesveiksta, taip nesveiksta... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mildama @ 2008 04 21, 22:51)
mes taip pat vargstam... angina su vemimais.. istampo vaika ziauru... ketvirtas menuo, o jau 4 kart gere antibijotiku. angina buvo 3 kartus.
siuo metu vel raudona gerkle, didelis kosulys, po kurio viska isvemia. tempos nebera, numusom ir nebekilo,tai antibij.neskyre.
skyre sirupo nuo kosulio, visa kita liaudiskos priemones. na, dar rupuzes sake gert.
rodos viska darai, kad tik vaikui geriau butu, bet kaip nesveiksta, taip nesveiksta... verysad.gif

O ar bandei tą rupūžę mirksiukas.gif - kur galima jos nupirkti g.gif
Aš irgi girdėjau, kad padeda..............bet nerandu Vilniuje pirkti unsure.gif
Atsakyti

Sveikos,

vargstam ir mes su angina, nors mažiui dar tik trys. Va, ir dabar su juo sėdžiu namie. Iš pradžių galvojom, kad kalti adenoidai, juos pašalinom kovo pradžioj. Gydytoja sako, kad reikėjo ir dalį tonzilių tuo pačiu šalint. Tu žinok dabar kas geriau ir ką reikia daryt.

O dėl rupūžės tai ją reik užpilt degtine g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2008 04 22, 06:52)
Sveikos,

vargstam ir mes su angina, nors mažiui dar tik trys. Va, ir dabar su juo sėdžiu namie. Iš pradžių galvojom, kad kalti adenoidai, juos pašalinom kovo pradžioj. Gydytoja sako, kad reikėjo ir dalį tonzilių tuo pačiu šalint. Tu žinok dabar kas geriau ir ką reikia daryt.

O dėl rupūžės tai ją reik užpilt degtine  g.gif

O kaip tas BUFO 3 g.gif - aš apie jį kalbėjau - čia tai lyg jau ir pagamintas - tik lašinti lašiukus reikia unsure.gif
Atsakyti


Geras lotuliukas.gif o aš vos ne pasiruošimo satdijoj eit ieškot. Rei viską iš eilės skaityt. Nors buvau girdėjus, kad ta rupūžės užpiltinė pirmas vaistas nuo anginos, tik kaip su dozėm neaiįku.
Atsakyti


Domėjausi tuo preparatu-info apie jį tikrai mažai. Skambinau į homeopatinę vaistinę paklaust ar turi, tai sakė, kad pirkimas šio preparato yra nežmoniškas. Pagal tai galima spręsti, kad jis labai efektyvus. Na, čia vaistininkės nuomone. Manau, kad reiks bandyt.
Atsakyti
mano dukrytei kaip ir man...gerklyte,gerklyte ir rad karta gerklyte... doh.gif si karta iskilo temperatura pries 3 dienas 40 doh.gif ,dar nakty pasilaike ir dingo g.gif ...bet siaip tai vasara ar ziema,jokio skirtumo schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos... 4u.gif mes ir angina daznai sergam verysad.gif mums tik 3 bet viskas kas susije su gerklyte verysad.gif tai daznai sergam...ka padarysi ir dabar sergam... verysad.gif stiprybes visoms mamytems ir ju kaciukams... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dira @ 2008 04 22, 05:11)
O ar bandei tą rupūžę mirksiukas.gif  - kur galima jos nupirkti g.gif
Aš irgi girdėjau, kad padeda..............bet nerandu Vilniuje pirkti unsure.gif

dar nebandem, bandysim, turetumem savaitgali gaut
man sake kad yra Klaipedoj ir Kaune. mum is klaipedos parveza. ir gan nebrangu, tik 10.6 lt.
o mociute dar sake paruos ir is sodo rupuzes uzpiltines smile.gif

buvom pas LOR. daug kalbejom,daug apziurinejo. smile.gif viena is priezasciu gali buti, kad pati vaika apkreciu kokia bacila, nes mano pacios gerkle ne ka geresne. skyre ir man paciai antibijotiku.
nesisaugodavau, tuo paciu sauksteliu naudojomes, dabar teks prisiziuret...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mildama: 23 balandžio 2008 - 13:30