Įkraunama...
Įkraunama...

Angina

QUOTE(izabele111 @ 2009 09 28, 23:20)
Sveiki,knarkti tai jau knarkiam is pirmos nakties,tik labai sunku su vandens gerimu ir valgymu... doh.gif  doh.gif  doh.gif Siaip operacija praejo gerai,visai nekraujavom,tik nosytes viduje matesi truputi kraujo,operavo gyd.martinkiene,labai faina gydytoja,tokia paprasta thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif O kaip jus jauciates,ar jau valgote viska,ar dar saugojates?

mums po savates leido viska valgyti.iki siol ne duodu riesutu,bet ir tai daznai juos nevalgjm.buvom virusiuka pagavus,bet tik sloga 3 d. buvo ir tom baigesi.be temperaturu,puliniu...
Atsakyti
QUOTE(EDNET @ 2009 09 29, 18:35)
mums po savates leido viska valgyti.iki siol ne duodu riesutu,bet ir tai daznai juos nevalgjm.buvom virusiuka pagavus,bet tik sloga 3 d. buvo ir tom baigesi.be temperaturu,puliniu...

labas,o mums 10dienu liepe valgyt tik jogurtus,kosytes,
maniskei dar skauda gerkle,verkia kai pavalgo.kaip jusu vaikuciams,kiek dienu skaudejo gerkle po operacijos.
Atsakyti
vaej kokia baisi liga, net nemaniau, o mamytes ar pacios galim pamatyti ar angina pulinga ar ne?mano vaikas sergat jau 10d, kosti,sloga ir gerkle raudona, nuo ryt jau planavom i darzeli leisti bet niekaip nenustoja kosejes, paziuriu as jam gerke dabar,nes toks lyg siltokas, o gi matau ten giliai tokius gelsvai rausvus iskilimus. kazin kas ten gali buti?negi angina?
gyd tik ryt vakare priimt gali doh.gif
Atsakyti
QUOTE(matukoniene @ 2009 09 30, 13:38)
vaej kokia baisi liga, net nemaniau, o mamytes ar pacios galim pamatyti ar angina pulinga ar ne?mano vaikas sergat jau 10d, kosti,sloga ir gerkle raudona, nuo ryt jau planavom i darzeli leisti bet niekaip nenustoja kosejes, paziuriu as jam gerke dabar,nes toks lyg siltokas, o gi matau ten giliai tokius gelsvai rausvus iskilimus. kazin kas ten gali buti?negi angina?
gyd tik ryt vakare priimt gali  doh.gif


siaip tai reiktu pas gydytoja pasirodyt,kraujuka priduot....jei puliuojanti,tai turi matytis baltu apnaseliu,ir tempa bent jau 38 turi buti....aisku skaudet gerklyte turi,ir ar pirmas kartas cia?
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2009 09 30, 18:55)
siaip tai reiktu pas gydytoja pasirodyt,kraujuka priduot....jei puliuojanti,tai turi matytis baltu apnaseliu,ir tempa bent jau 38 turi buti....aisku skaudet gerklyte turi,ir ar pirmas kartas cia?


pirmas kartas, tempa buvo pirmas 2 sirgimo dienas, dabar nera, rytoj 16.30 eisim pas gyd.
Atsakyti
QUOTE(matukoniene @ 2009 09 30, 18:22)
pirmas kartas, tempa buvo pirmas 2 sirgimo dienas, dabar nera, rytoj 16.30 eisim pas gyd.

Parodysit gydytojai,gal tiktai pasalimas,uztai gerklyte skauda....
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2009 09 30, 20:03)
Parodysit gydytojai,gal tiktai pasalimas,uztai gerklyte skauda....


rytoj bus aisku kad ten, bet niekad neesu macius tokiu pusleliu pas ji unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(matukoniene @ 2009 09 30, 19:54)
rytoj bus aisku kad ten, bet niekad neesu macius tokiu pusleliu pas ji unsure.gif

sveika,tos pusleles tai tokios baltos??Taip ,cia pirmas pozymis puliuojancios anginos....Parasyk ,ka pasakys gydytoja,gerai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2009 10 01, 13:08)
sveika,tos pusleles tai tokios baltos??Taip ,cia pirmas pozymis puliuojancios anginos....Parasyk ,ka pasakys gydytoja,gerai? ax.gif


man jos tokios gelsvos-ruasvos salyciau ir ne sonuose o per viduri gerkles.gerai parasysiu ka sakys
Atsakyti
taigi nera jokios anginos sake,tik gerkle paraudus, nu as ta diena irgi nemaciau tu pusliukiu, o siand vel matau blink.gif
gal man vaidenasi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(matukoniene @ 2009 10 03, 14:57)
taigi nera jokios anginos sake,tik gerkle paraudus, nu as ta diena irgi nemaciau tu pusliukiu, o siand vel matau  blink.gif
gal man vaidenasi  unsure.gif
o gal tai maisto likuciai?
Atsakyti
QUOTE(EDNET @ 2009 10 07, 21:01)
o gal tai maisto likuciai?

nu tikrai ne
as ir dabar ten kazka matau doh.gif
Atsakyti