Įkraunama...
Įkraunama...

Angina

QUOTE(gobsiukas @ 2009 10 09, 20:49)
skruzdeda mes geriam kreona smile.gif  dabar siandiena ji tik bepykina  nebevemia  smile.gif


seniai geriate? man tai paciai daznai jo prireikia, bet kartais perlenkiu lazda. kai pajuntu, kad pykina, is karto griebiuosi Creono. O pasirodo pirma karta reikia issivemti, kad is skrandzio iseitu visas brudas, o tik paskui ji gerti. As dar ir savo mazei siandien daviau, nes ja vis dar pykina. Kai duodu Creono, tai viskas gerai, kai nustoju, tai vel pykina. Homeopate sake pagerti kazkokiu Populus ar tai Pupulus, bet kadangi nera pasoneje homeopatines vaistines, tai negalim nusipirkti.
O jus tikriausiai ir antibijotikus geriate? Aisku vemiate tai ne nuo paciu antibu, bet kai yra gastritas, tai antibai taip pat be galo erzina virskinimo sistema. Ar jums nerekomendavo leidziamu?
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2009 10 09, 22:34)
seniai geriate? man tai paciai daznai jo prireikia, bet kartais perlenkiu lazda. kai pajuntu, kad pykina, is karto griebiuosi Creono. O pasirodo pirma karta reikia issivemti, kad is skrandzio iseitu visas brudas, o tik paskui ji gerti. As dar ir savo mazei siandien daviau, nes ja vis dar pykina. Kai duodu Creono, tai viskas gerai, kai nustoju, tai vel pykina. Homeopate sake pagerti kazkokiu Populus ar tai Pupulus, bet kadangi nera pasoneje homeopatines vaistines, tai negalim nusipirkti.
O jus tikriausiai ir antibijotikus geriate? Aisku vemiate tai ne nuo paciu antibu, bet kai yra gastritas, tai antibai taip pat be galo erzina virskinimo sistema. Ar jums nerekomendavo leidziamu?

istiesu neseniai nuo ketvirtadienio , zinok mum niekas nerekomendavo leidziamu nors mes ziema dauzniausiai istisai vartojam antibijotikus , va ir dabar jau beveik 3sav vartojam antibijotikus , nu bet buvau nulekus iki kauno nupirkau tos rupuzikes tikiuosi pades , nes kitaip nesuprantu kam as tuos vaikus vedu i logo grupes jei visviena jie ju nelanko g.gif
Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2009 10 12, 06:42)
istiesu neseniai nuo ketvirtadienio , zinok mum niekas nerekomendavo leidziamu nors mes ziema dauzniausiai istisai vartojam antibijotikus , va ir dabar jau beveik 3sav vartojam antibijotikus , nu bet buvau nulekus iki kauno nupirkau tos rupuzikes tikiuosi pades , nes kitaip nesuprantu kam as tuos vaikus vedu i logo grupes  jei visviena jie ju nelanko g.gif


o jeigu mesti tuos antibijotikus? manai blogiau su angina bus? tai jums tada greiciau skrandis susitvarkys (man bent jau taip atrodo). Mes tai bandem gerti tuos rupuzes zirniukus, bet efekto jokio nebuvo. Bet realiai tai su homeopatiniais nelabai pats gali kazka susigydyti, reikia normalaus homeopato. Va kaip tik rytoj einam, uzsirasem. Gal kazkas i gera puse prades krypti.
O del ligu man irgi pikta. Negali lankyti uzsiemimu, darzelio, tai ir su kalbos tobulejimu siaip sau...
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2009 10 12, 17:21)
o jeigu mesti tuos antibijotikus? manai blogiau su angina bus? tai jums tada greiciau skrandis susitvarkys (man bent jau taip atrodo). Mes tai bandem gerti tuos rupuzes zirniukus, bet efekto jokio nebuvo. Bet realiai tai su homeopatiniais nelabai pats gali kazka susigydyti, reikia normalaus homeopato. Va kaip tik rytoj einam, uzsirasem. Gal kazkas i gera puse prades krypti.
O del ligu man irgi pikta. Negali lankyti uzsiemimu, darzelio, tai ir su kalbos tobulejimu siaip sau...

man tai pikta ant saves man atrodo kad as nemoku vaiku saugoti , kad jie taip serga , atrodo kitos mamos saugo ir jie neserga , o va maniskiai tai kaip kokie niekaip neisgydomi doh.gif
jo kad skrandis susitarkys greiciau be antibijotiku tai sutinku , bet su angina butu nekas , karta bandem bet atsidurem kauno klinikose , tad daugiau nebenoriu bandyti, parasyk kaip sekesi pas heopata nezinau tikriausiai ir mum reiktu hemopato normalaus , bet gaila siauliuose nera gero hemeopato schmoll.gif ?
o del kalbos tobulejimo tai bent vyresneliui geriau , o va su mazium tai liudniau, tad ir noriu kad nesirgtu
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2009 10 08, 21:54)
kai mes gulejom ligonineje kelios gydytojos labai patare rupuze. Sake daug kas issigydo angina negriztamai.  tiesiog angina salygojo skrandzio kazkoki uzdegima.


Mano mergina prasikankino su chroniška angina 2 metus, kol pati psichologiškai nebegalėjau duoti tiek antibiotikų, kiek ji sirgo, teko išoperuoti doh.gif Tikrai daug ką išbandžiau, čia, forume pasiskaičiau apie rupūžės lašus Bufo 3 lyg taip vadinasi, tai nuo vieno karto gavosi baisus skrandžio uždegimas, vėmė, iš skausmo raitėsi, pilvą labai skaudėjo, lašelinių prireikė. Daugiau su tais rupūžės lašais nebeeksperimentuoju schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(gobsiukas @ 2009 10 12, 22:00)
man tai pikta ant saves man atrodo kad as nemoku vaiku saugoti , kad jie taip serga , atrodo kitos mamos saugo ir jie neserga , o va maniskiai  tai kaip kokie niekaip neisgydomi doh.gif



Ne jūs viena taip galvojat, paprasčiausia nebežinai ką ir bedaryti, ne mamos čia kaltos, imuniteto vaikui neįpūsi, organizmas pats turi išmokti kovoti su virusais, bet kol taip bus, su lyg kiekvienu susirgimu apima juoda neviltis ir bejėgiškumas sad.gif
Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2009 10 12, 21:00)
man tai pikta ant saves man atrodo kad as nemoku vaiku saugoti , kad jie taip serga ,

o del kalbos tobulejimo tai bent vyresneliui geriau , o va su mazium tai liudniau, tad ir noriu kad nesirgtu


Gobsiukas, zinok man lygiai taip pats. Su kalba ir raida stovim vietoje, nes vaikas be perstojo serga. Ir dar mazike pastoviai uzkrecia. As jau ir pati tokia ziauriai nebeatspari, kad kuriam vienam susirgus, ir as sergu. Aisku paprasciau be teperaturu bet visvien.
Dabar persikrausteme i Palanga metams. Vedzioju i vaiku sanatorija i proceduras. Tai bent jau sloga is karto dingo. Bet dar i darzeli nevedziau unsure.gif prirasiau i nauja... ziuresiu kaip bus kai vesti pradesiu. O homeopatas, tai nesitikiu, kad greitu rezultatu duos. Manau bent puse metu turi praeiti, kad kazkas pasimatytu.
Nuvedziau sanatorijoje pas gydytoja, tai sake nieko nebus kol nepradesit grudintis. Sako taip ir sirgs visada.
Patare pradzioje kojas su saltu vandeniu plauti vakarais, o veliau ir visa kuna. Ir dar patare labai ilgai buti lauke, ypac pusynuose. Pasiekti lygi, kad kasdien 2-3 km nueiti pesciomis doh.gif doh.gif Tai dar nepradejau tu proceduru. Manau nebus paprasta prikalbinti, o antra, tai laukiu kol visai issveiks.
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 10 08, 22:31)
Turiu labai liudnos patirties verysad.gif Mano mazasis sirgo ir sirgo angina,issigydome ir vel pasikartodavo net vasara.To pasekoje musu sirdies voztuvas sugadintas doh.gif Sia vasara issioperavome angina,labai bijojiau narkozes,musu mieste neoperavo, operavomes santariskese.Dabar galime ir ledus valgyti, tik sirdutes niekas nebesugrazins,kad butu sveika verysad.gif

Butent no anginos (jai dar didelis kiekis stafilakoku) kencia serdis,kepinis,skrandis ir ...
Mano bernas nuo 6 men.sirgo,vis gerkle.Daug sirupu isbandem,daug lasiuku i nosi doh.gif Gydetojus vis tvirtina kad peraugs. Kol mano derektore ne liepe nuvest i Klinikas( Kaune) konsultacii.Ir ka blink.gif angina gana dideli ir su dideliu kiekiu stafilakoku.Opieravo po savaites.Dabar trecia diena po apieracijos,nu ziuresim kas ir kaip.
Man angina apieravo irge budama 4 metuku,nekada nebuvo problemu del persalimu ir gerkles skausmu.
Atsakyti
nu as tai dar visko neisbandziau. kai viska isbandysiu ir matysiu, kad nepadeda, tai operuosim tikriausiai irgi. Isbandem sanatorija jau. Sirgom sloga, pradejom eiti i druskas, is pirmos dienos slogos neliko. Tada lankem dvi savaites tas druskas, o po dvieju savaiciu susirgom sloga. Tai daugiau ir nebejom.
Va ka dabar bandom, tai grudinimo proceduras. Labai dziaugiuosi, kad pavyko pradeti jas. Nes kai nuolat serga, sunku istaikyti, kada pradeti, nes serganciam negalima. Ale pradejom thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ziuresim kaip ten bus. Jeigu pavyktu visa kuna saltu kasdien aplieti, tai manau tikrai maziau srigtume. Ale tolokai mes dar nuo to. Kol kas tik kojas plaunam saltu. Ir tai tik po to kai nuplaunam pradzioje siltu. Bet gal ir tai jau neblogai g.gif g.gif
Ir dar pradejom homeopatinius gerti paskirtus homeopates.
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2009 11 13, 23:38)
Ir dar pradejom homeopatinius gerti paskirtus homeopates.

Idomu ka homeopate rekomendavo
Atsakyti
QUOTE(astukas @ 2009 11 14, 10:49)
Idomu ka homeopate rekomendavo


Sake, jog laukia ilgas ir glaudus bendradarbiavimas. Dave zirniuku Lycopodium, ale cia jau labai individualu. Tikrai negaleciau patarti ju niekam, nes tiesiogiai jie nera skirti anginai gydyti.
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2009 11 13, 23:38)
Ziuresim kaip ten bus. Jeigu pavyktu visa kuna saltu kasdien aplieti, tai manau tikrai maziau srigtume. Ale tolokai mes dar nuo to. Kol kas tik kojas plaunam saltu. Ir tai tik po to kai nuplaunam pradzioje siltu. Bet gal ir tai jau neblogai  g.gif  g.gif
Ir dar pradejom homeopatinius gerti paskirtus homeopates.

na as pati rytais kazkada praktikavau kontrastini dusa, saltas - siltas, ilgai netruko, gerkle greit paeme doh.gif as saugausi, kadangi man neoperuota angina, tai gerkle irgi daznokai skauda, bet greit praeina, naudoju liaudiskas priemones smile.gif

beje mama gavo rupuzes antpilo, gal zinot kaip ji naudoti? visgi nuodai spirite blink.gif isbandysiu pradzioje pati, paskui vaikui duosiu, girsejau, kad stebuklus daro rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliana @ 2009 11 16, 08:12)
na as pati rytais kazkada praktikavau kontrastini dusa, saltas - siltas, ilgai netruko, gerkle greit paeme  doh.gif  as saugausi, kadangi man neoperuota angina, tai gerkle irgi daznokai skauda, bet greit praeina, naudoju liaudiskas priemones smile.gif

beje mama gavo rupuzes antpilo, gal zinot kaip ji naudoti? visgi nuodai spirite  blink.gif isbandysiu pradzioje pati, paskui vaikui duosiu, girsejau, kad stebuklus daro  rolleyes.gif



kontrastinis man irgi jokios itakos nedaro. labiausiai daro tik saltas. ateini is ryto ir nusprausi po saltu. Ir jokio drungno, jokio silto. Svelnesnis variantas tai nusiprausti po siltu ar tai karstu ir galiausiai smarkiai atsisaldyti po saltu. Bet reikia smarkiai atsisaldyti.

Mes tai rupuze tepam gerkle kai skauda. Teisiog paimam ausu krapstuka, imerkiam i ta uzpila ir valom tonziles 3 kartus per diena. Nu nezinau, kaip ten stebuklus. Kam padeda, o kam ne.
Atsakyti