Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

QUOTE(Nicollette @ 2007 12 17, 21:21)
Išduok kiek kainuoja, bėgsiu ryt pirkt - gal dar suspėsiu išvengt visų tų brudų  bigsmile.gif

aš už 180 kapsulių dėžutę moku 35-55 Lt (priklausomai nuo to, ar 500mg, ar 1000mg kapsulės). tai pusei metų maždaug užtenka...
Atsakyti
QUOTE(puffy_ @ 2005 04 02, 11:21)
sveikos. pradėjau gerti nakvišų aliejų ir manau kad tai geras dalykėlis, nes sureguliuoja hormonų audras organizme, tai padeda odai , krūtinei(nebemaudžia), svoriui ir t.t. tampame ramesnės. kokie jūsų atsiliepimai apie šį aliejų. yra ir kremų su nakvišomis, gal bandėt? dėkui 4u.gif

Aš reguliariai ilgesnį laiką gėriau kapsules su nakvišų aliejumi, bet nepastebėjau ypatigų pasikeitimų nei ant odelės , nei PMS savijautai. Bet žinoma, kiekvienas organizmas , turbūt, skirtingai reaguoja.
Atsakyti
QUOTE(jusumarykay @ 2007 12 20, 00:48)
Aš reguliariai ilgesnį laiką gėriau kapsules su nakvišų aliejumi, bet nepastebėjau ypatigų pasikeitimų nei ant odelės , nei PMS savijautai. Bet žinoma, kiekvienas organizmas , turbūt, skirtingai reaguoja.

Na jei odelė tokia kaip nuotraukoj avatare, tai ten nėra kam pasikeist bigsmile.gif
O va kai nėra dienos be spuogo ar inkštirų, tai pasijaučia smile.gif
Atsakyti
O kokios firmos jūs geriat tą Nakvišų Aliejų?
Kažin ar čia kas priklauso nuo firmos? Pasidalinkit savo patirtim tos, kurios gėrėt ir padėjo geriau jaustis. Bei tos, kurios gėrėt ir nepajautėt jokio poveikio. Ačiū. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2007 12 20, 17:48)
O kokios firmos jūs geriat tą Nakvišų Aliejų?
Kažin ar čia kas priklauso nuo firmos? Pasidalinkit savo patirtim tos, kurios gėrėt ir padėjo geriau jaustis. Bei tos, kurios gėrėt ir nepajautėt jokio poveikio. Ačiū. ax.gif

Mano istorija: prieš kelis mamai aptiko padidėjusią skydliaukę, darė operaciją, pusę pašalino, ir išpjovė mazgus kitoje pusėje. Klinikose gydytoja rekomendavo pradėti gerti nakvišų aliejų po 1000 mg, atseit, reguliuoja hormonus. Pasidarius tyrimus - skydliaukės hormonas buvo norma, vaistų gerti nereikėjo (tfu tfu tfu, ir iki šiol negeria). Kadangi mūsų šeimos moterims būdingi "hormoniniai" spuogai (prieš pms pagausėjimas, rieboka oda iki senatvės, "moteriška" kriaušės formos figūra), po kokių metų- pusantrų gėrimo pasigyrė, kad spuogai beveik nunyko. Tada ir aš pradėjau gerti, tik po 500 mg. Be spuogų dar kamuodavo skausmingos mmm (stipriai užsilenkęs gimdos kaklelis, spazmai - gydytojos požiūriu, viskas normoj, nepasikeis kol nepagimdysiu). Spuogų tikrai sumažėjo (negaliu sakyt, kad visai išnyko, to ir nesitikiu), susilpnėjo skausmai, kraujavimas per mmm. Poveikis bent jau man buvo toks, koks turėtų būti išreklamuotųjų KT (man jos nepadėjo), gal kiek silpnesnis.
Nuo pradžių geriam Healthlife firmos, tai 180 kapsulių dėžutė gaunasi apie 35-55 Lt.
Gėrė kolegė - labiau siaurų klubu, "berniuko" sudėjimo, tik kiek priaugusi svorio, tai jai labai netiko, kildavo agresijos priepuoliai ir pan. Taip kad tinka tikrai ne visoms, man poveikis tikrai nerealus thumbup.gif Odos valymo nebuvau jau metus ar net du, nors nutraukus KT turėjau net antibiotikais gydytis ir kokius du mėnesius eiti kas savaitę, taip išbėrę buvo.
Atsakyti
O kiek laiko naudojat?
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2007 12 20, 20:22)
O kiek laiko naudojat?

Ot dabar tiksliai nepasakysiu... gal 1,5 metų, o gal ir 2,5... žinau, kad pradėjau gerti vasarą. Turbūt, kad vis dėl to 2,5 bus g.gif
Atsakyti
Užsipirkau visai pusei metų, kainuoja apie 52 Lt Eurovaistinej, bet su maximos kortele dar nuolaidą gavau thumbup.gif na dar tik pora kapsulių išgėriau, bet tikiuos padės man šis aliejus, įdomu, per kiek laiko maždaug pasireiškia poveikis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nicollette @ 2007 12 22, 00:53)
Užsipirkau visai pusei metų, kainuoja apie 52 Lt Eurovaistinej, bet su maximos kortele dar nuolaidą gavau  thumbup.gif na dar tik pora kapsulių išgėriau, bet tikiuos padės man šis aliejus, įdomu, per kiek laiko maždaug pasireiškia poveikis?  g.gif

Žiūrint kokio poveikio lauki smile.gif odai man jau matėsi pakankamai aiškiai po kelių mėnesių smile.gif (3-4).
Atsakyti
QUOTE(Simpatishka @ 2005 04 03, 18:07)
Na, as tik neseniai pradejau gerti. Pas mane irgi su ruzavu kamsciu, bet ten parasyta, kad galima gerti iki 3 kapsules per diena. Oda is tiesu siek tiek paskaistejo  thumbup.gif



Tik patarciau neperdozuoti...tada isbers visa veida, ir oda bus nelygi. Man taip buvo...Nusipirkau Nakvisu aliejaus, ir dar vitamino A+E. Vaistininke neispejo. Pasirodo nakvisu aliejus ir taip jau turi tu vitaminu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinva @ 2007 12 20, 22:38)
Ot dabar tiksliai nepasakysiu... gal 1,5 metų, o gal ir 2,5... žinau, kad pradėjau gerti vasarą. Turbūt, kad vis dėl to 2,5 bus  g.gif

As manau,kad vartot reiketu 2 men,po to daryti pertrauka...
Atsakyti
QUOTE(Mind @ 2007 12 22, 10:23)
As manau,kad vartot reiketu 2 men,po to daryti pertrauka...

Tada kodėl pardavinėjama po pakuotes 6 mėn? Ir kodėl tą pertrauką reikėtų daryt?
Atsakyti