Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

QUOTE(Alinva @ 2008 08 29, 05:39)
Dėl pakuočių - ne visos pakuotės gali būti labai didelės, priklauso nuo gamintojo. Pvz, ežiuolės ekstrakto negalima naudoti ilgiau, nei 2 mėn iš eilės. Iki šiol nepavyko rasti pakuotės, skirtos ilgesniam, nei 2 mėn laikotarpiui. Jokio gamintojo. Nors būtų galima padaryt pertrauką ir gert vėliau, bet paprasčiausiai negaminama taip.


cia tik pvz., nors ir ne i sia tema

Papildas su eziuoles ekstraktu - 90 tableciu
Papildyta:

Gydytojo rekomendacija del nakvisu vartojimo
Papildyta:

Merginos persakytas vaistininkes komentaras apie nakvisas
Atsakyti
QUOTE(liepsnele @ 2008 08 29, 23:20)

Pirmas variantas - pakuotė yra N30+N30+N30 - t.y., 3 pakeliai po 30 kapsulių, žiūrint į anotaciją rašoma, kad gamykliniai įpakavimai yra po 30 ir po 60 kapsulių.
Antras variantas - gėrė dėl neaiškių pojūčių krūtyse. Jau sakiau, kad labai priklauso nuo priežasties, dėl kurios geriama. Mamai dėl skydliaukės neliepė daryt pertraukų, man tik po pusmečio pasijuto dėl odos skirtumas. Jei jums tų 3-4 mėnesių užtenka pajusti poveikiui - prašom. Man neužteko. Todėl nelaikau to taisykle, kad va, po 3 mėnesių viską metu ir darau pertrauką.
Trečioje nuorodoje radau komentarą, kad mergina gėrė 6 mėnesius be pertraukų pagal gydytojo receptą. Kuo tikėt, gydytoju ar vaistininke? Vaistininkai ne visažiniai, man pačiai smectos nerekomendavo naudot, nes "tai tik mažiems vaikams nuo viduriavimo", kai yra dar krūva indikacijų smile.gif Ir dar negirdėjau, kad nuo nakvišų aliejaus išnyktų mėnesinės - nebent kažkokiu brendimo laikotarpiu geriama ir/arba labai dideliais kiekiais. Kad derinyje su kitokiu preparatu gali būt blogai, pilnai tikiu, čia bet kuriam papildui galima surasti tokių indikacijų.
Bet kuriuo atveju, noriu, kad merginos vadovautųsi savo protu, o ne paskaičiusios pultų daryt pertrauką, jei jos nereikia. Jei rekomendavo gydytojas, jo ir reiktų klausti apie pertraukas, o ne rašyt į internetą. Papildai ir vaistai internetu neskiriami ir nedozuojami.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alinva: 29 rugpjūčio 2008 - 23:18
QUOTE(Alinva @ 2008 08 29, 22:13)
Jei rekomendavo gydytojas, jo ir reiktų klausti apie pertraukas, o ne rašyt į internetą. Papildai ir vaistai internetu neskiriami ir nedozuojami.


drinks_cheers.gif as irgi esu uz tai, kad aiskintis su gydytoju, o ne pacioms pult ir gert, paskui aiskintis, kiek gerai gert ir tt. Is viso geriau su savo organizmu maziau eksperimentuot, as ji bet kokius papildus kiek atsargiai ziuriu, ypac i ju padauginima...
Atsakyti
hmm... na vartoju nakvišas 2000mg/dienai jau 3 mėnesius, esu patenkinta rezultatais, ir nelabai noriu pertraukos daryti... ar pertrauka yra būtina? ir kodėl?
Atsakyti
QUOTE(Ole @ 2008 08 31, 17:32)
hmm... na vartoju nakvišas 2000mg/dienai jau 3 mėnesius, esu patenkinta rezultatais, ir nelabai noriu pertraukos daryti... ar pertrauka yra būtina? ir kodėl?

Man irgi įdomų kam petrauka daryti? Jeigu padarysiu petrauka bijau kad organizmas atpras ir reikės laukti kad nakviša prades veikti pradejus vartoti po petraukos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ole @ 2008 08 31, 17:32)
hmm... na vartoju nakvišas 2000mg/dienai jau 3 mėnesius, esu patenkinta rezultatais, ir nelabai noriu pertraukos daryti... ar pertrauka yra būtina? ir kodėl?

o kodėl būtent po 2000, ne po 500 ar 1000?
Atsakyti
QUOTE(Alinva @ 2008 08 31, 21:32)
o kodėl būtent po 2000, ne po 500 ar 1000?


nezinau, man jau tiek patarė. biggrin.gif geriu vieną pusryčius valgant, o antrą valgant vakarienę. Nemanau kad gali pakenkti perteklius, juk če tiesiog augalo aliejukas... ko neįsisavina turbūt pašalina lauk kartu su kitomis medžegomis tongue.gif
O pertraukas daro turbūt tam, kad kai organizmas pripranta tai nakvišos lieka nebetokios efektyvios... bet če ne koksai tiesiog paprastas maisto papildalas, ar kas tokio. nakvišos gi reguliuoja hormonų pusiausvyrą! bijau, kad nustojus gerti vėl viskas susijauks... unsure.gif
Tai va o pamiršau efektą trijų mėnesių apibūdint... na pastebėjau kad veido oda tikrai kaškaip pasitaisė, toke "vientisa" liko smile.gif ir pastebėjau dar, kad nedaug reikia pastangų ir veido skruostai/oda paraudonuoja g.gif kas man gana keista, bet netrugdo biggrin.gif va šitaip ----> blush2.gif poto dar pastebėjau, jog riebalų perteklius nuo pilvuko bei žandų ir kaklo pabėgo į šlaunis ir užpakaliuką lotuliukas.gif žinau, kad nuo nakvišų nes nieko daugeu ir nenaudoju. ir aišku če geras dalykas, nes dabar atrodau lieknesnė ir su dailesniu "galu". biggrin.gif O su mėnesinėm tai keistai buvo pirmą vartojimo mėnesį, nes skausmai dideli atsirado krutinėj, kurių prieš tai nebuvo unsure.gif tai biškį gasdino... bet įpusėjus antram mėnesiuj viskas susitvarkė/susireguliavo. thumbup.gif
Atsakyti
oj, ka jus cia uzsiminte, del isnykusiu menesiniu.
as va praeita savaite pasidziaugiau, akd vartojant nakvisa 1,5 menesio, nejauciu PMS simptomu. ir ka jus manote, man iki siol mmm neprasidejo, nors turejo treciadieni-ketvirtadieni buti. pasdariau nestumo testa - neigiamas, nu uz keliu dienu dar pasidarysiu, ebt aisku irgi bus neigiamas . tai ka gali buti del nakvisu? as jas vartoju nuo mastopatijos.
Atsakyti
sveikos panos, žinokit gėriau aš tą nakvišų alieju maždaug visą vasarą, patiko man jis, poto baigiau bankę, tuo metu neturėjau atliekamų pinigų pratęst gert juos, žodžiu dabar nebesusitvarkau su pms doh.gif jau tokie nuotaikų svyravimai, ašaros iš niekur, žodžiu pms sugrįžo trigubai rolleyes.gif reikia vėl nusipikrt cool.gif
Atsakyti
Vat nuo pms tai jis tikrai padeda,net nelabai pajauti kada susirgsi,o ir pacios menses daug lengviau praeina thumbup.gif Bet pastoviai dabar nebegeriu,tik retkarciais kai blogiau buna ,padeda smile.gif
Atsakyti
aš naudoju dar tik mėnesį, bet krūtinę maudžia, na kiek mažiau, nes tik pradžia, bet pagerėjimo vargiai matyti. ah, beje, nagai sukietėjo, nebelūžinėja tfu tfu tfu smile.gif na jei ir kitą mėn kovosiu su pms, tai ...
Atsakyti
man irgi padejo sustiprinti nagucius,as dar su tuo nakvisu aliejumi ir tepu nagus,pradurus kapsule,2 kartus i savaite,ypac po namu ruosos darbu drinks_cheers.gif
Atsakyti