Įkraunama...
Įkraunama...

Kamilytės gimimas ;)

Pagaliau prisedau papasakoti, kaip pasauli isvydo musu stebuklelis - Kamile. Uzsimerkusi atsimenu visa gimdyma, visus zmones, veidus, kvapus, garsus... viska lyg butu ivyke dar vakar...
Kamilyte galima butu pavadinti lauktu netyciuku...Vos apsigyvenus kartu, vyras (tada dar draugas) pradejo kalbeti apie vaikiuka. As tik nutyledavau, nes nezinojau ar jau esu pasirengusi tokiam zingsniui. Visada tikejau, kad vaikai turi gimti santuokoje. Bet vyras neprarado vilties. Jis ir toliau mane ikalbinejo pasiryzti siam zingsniui, o vasara atsokti vestuves... Si karta likimas buvo vyro sajungininkas... nesulaukusi "savo dienu" is karto nuskubejau i vaistine nusipirkti testa, bet jo pasidaryti nedrisau...Cia mane padrasino geriausia drauge, ji buvo ta akimirka kai laukiau pasirodanciu bruksniuku... testas parode II, drauge sokinejo mane apsikabinusi is laimes, o as stovejau apstulbusi, pilnomis akimis asaru - jos buvo ir baimes, ir laimes, ir didelio jaudulio reiskinys... Sia zinia vyrui pasakiau tik kita ryta, man reikejo laiko susivokti, suprasti savo jausmus... Jo akys nusvito is laimes... Nuo tos dienos ir prasidejo ilga kelione iki laimingiausios dienos musu gyvenime wub.gif
Nestumas buvo labai lengvas, tik paskutinemis savaitemis, mane vis dazniau aplankydavo nerimas, baime... Labai bijojau gimdyti per naujuosius metu, todel sventes praleidau strese... Apsilankymai pas gydytoja tapo vis daznesni... Vis laukdavau kokio zenklo, kad jau kazkas vyksta, bet deja.. Gydytoja paskyrusi vizita sausio 11 pasake - jei nepagimdysi iki tos dienos, guldom i ligonine... Sausio 11 as pas gydytoja, gaunu siuntima i ligonine, isejusi beveik verkiau, labai nenorejau gultis, bet vyras tikino kad jei guldo reiskia reikia...
Ligonineje dienos slinko labai letai. Kiekviena vakara meldziausi, kad jau rytoj butu ta diena... Stai sulaukiau sausio 13 - dienos kuria tikrai nenorejau gimdyti schmoll.gif Po pietu pradejo "sukti pilva", laksciau i wc. Labai sunerimau, nes zinojau kad taip buna, jog pries gimdyma organizmas pats issivalo... Todel vakare nuejau i dusa, atlikau (del visa ko) visas grazinimosi proceduras ir nuejau anksciau miegoti unsure.gif Atsigulusi meldziausi, kad vaikiukas palauktu kitos dienos...
12 val pabudau nuo nepakeliamo noro i wc, nuejus pastebejau nemazai gleiviu (pagalvojau kamstis), su nerimu grizau i lova, uzsnudau... 4 val prabudau nuo astraus skausmo pilvo apacioje. Pirma mintis - JAU! biggrin.gif taip pragulejau iki 5 ryto beskaiciuodama saremiu daznuma... saremiai reguliariai kartojosi kas 7 min. Nuejus pasakiau budinciai, paklause toniukus - saremius fiksavo dar labai silpnus. man pasiule dar pamiegoti, tada nueiti i dusa ir taip sulaukti pamainos pasikeitimo g.gif Bandziau miegoti, pasnuduriavau iki 7 val, nuejau i dusa... saremiai daznejo... 8 val pasikeitus pamainai gydytoja mane apziurejo - atsidarymas 4 cm, kraustomes i gimdykla thumbup.gif Puoliau skambinti vyrui, kad atvaziuotu, liepiau nesijaudinti, nors paciai drebejo ir kojos, ir rankos...
Truputi po 9 val mes jau gimdykloje (isikurem 2 gimdykloje - wc toliausiai doh.gif ), vel sulaukiau pasiulymo pamiegoti, o vyra isleisti pavalgyti... paklausiau... Su nerimu isleidau vyra ir liepiau niekur nepaleisti is ranku mobilaus ...
11 val apziura - atsidarymas 5 cm, prakerpami vandenys ir paguoda, kad dabar saremiai bus skausmingesni doh.gif Skambinu vyrui,kad jau lektu pas mane ...
Akusere atnesa kamuoli - issigelbejimas thumbup.gif Sokinejant ant kamuolio saremiai ne tokie skausmingi...Vyras dar bando mane kalbinti, juokinti, rasineju sms (reikia zinas SM perduoti lotuliukas.gif ) visaip bandau nukreipti demesi nuo skausmo...
Apie 15 val apziura - atsidarymas 7 cm, laukiam toliau...toliau sokineju ant kamuolio, vyras saremiu metu masazuoja nugara, kenciu ir laukiu kitos apziuros, laukiam geresniu naujienu ax.gif
Nebesiorientuoju laike, tarp saremiu luzineju, vyras mane gaudo, kad nenukrisciau nuo kamuolio... Apziura - atsidarymas 9 cm, liko visai nebedaug thumbup.gif
Kazkur 9 val apziura - tie patys 9 cm, veikla sustojo, skatins doh.gif Atsimenu atsiguliau, prijunge laseline, ir gydytojo zodziai - dabar jau greitai thumbup.gif Sausmas buvo nepakeliamas, norejosi ir rekti, ir verkti, ir greiciau stumti, bet vis nesulaukiau leidimo... Kentejau is paskutiniu, kol akurese pasake, dabar jau stumsim thumbup.gif Vos sulaukus pirmo saremio per pora stumimu pagimdziau galvyte... ausere liepe palaukti, bet as neiskenciau ir... stai gime musu dukryte wub.gif
Atsimenu dar akuseres zodzius - na ir kam taip skubejai, dabar reikes siuti... o man buvo taip gera, taip lengva, kad niekas neberupejo, tik tas mazas zmogutis paguldytas man ant krutines ...Vyras svytejo is laimes, o as tiek visko jauciau: dziaugsma, jauduli, nuovargi, laime ir dar milijona visokiu jausmu, kuriu net nesupratau...
Dukryte gime 3702 g ir 55 cm, tokia grazi, tokia trapi... Atsisukusi i vyra paklausiau, kaip pavadinsim sita stebukleli, o jis riztingai atsake - Kamile rolleyes.gif
Taip ir gime musu Kamilyte, o pasirinko ji pacia graziausia diena - musu dvieju metu draugystes sukakti wub.gif
Atsakyti
Net apsiverkiau kaip graziai parasei wub.gif
Atsakyti
Saunuole mamyte ir saunuole dukryte wub.gif
Aukit, nesirkit ir zydekit wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnytea @ 2008 02 01, 14:36)
Pagaliau prisedau papasakoti, kaip pasauli isvydo musu stebuklelis - Kamile. Uzsimerkusi atsimenu visa gimdyma, visus zmones, veidus, kvapus, garsus... viska lyg butu ivyke dar vakar...  
Kamilyte galima butu pavadinti lauktu netyciuku...Vos apsigyvenus kartu, vyras (tada dar draugas) pradejo kalbeti apie vaikiuka. As tik nutyledavau, nes nezinojau ar jau esu pasirengusi tokiam zingsniui. Visada tikejau, kad vaikai turi gimti santuokoje. Bet vyras neprarado vilties. Jis ir toliau mane ikalbinejo pasiryzti siam zingsniui, o vasara atsokti vestuves...  Si karta likimas buvo vyro sajungininkas... nesulaukusi "savo dienu" is karto nuskubejau i vaistine nusipirkti testa, bet jo pasidaryti nedrisau...Cia mane padrasino geriausia drauge, ji buvo ta akimirka kai laukiau pasirodanciu bruksniuku... testas parode II, drauge sokinejo mane apsikabinusi is laimes, o as stovejau apstulbusi, pilnomis akimis asaru - jos buvo ir baimes, ir laimes, ir didelio jaudulio reiskinys... Sia zinia vyrui pasakiau tik kita ryta, man reikejo laiko susivokti, suprasti savo jausmus... Jo akys nusvito is laimes... Nuo tos dienos ir prasidejo ilga kelione iki laimingiausios dienos musu gyvenime  wub.gif
Nestumas buvo labai lengvas, tik paskutinemis savaitemis, mane vis dazniau aplankydavo nerimas, baime... Labai bijojau gimdyti per naujuosius metu, todel sventes praleidau strese... Apsilankymai pas gydytoja tapo vis daznesni... Vis laukdavau kokio zenklo, kad jau kazkas vyksta, bet deja.. Gydytoja paskyrusi vizita sausio 11 pasake - jei nepagimdysi iki tos dienos, guldom i ligonine... Sausio 11 as pas gydytoja, gaunu siuntima i ligonine, isejusi beveik verkiau, labai nenorejau gultis, bet vyras tikino kad jei guldo reiskia reikia...
Ligonineje dienos slinko labai letai. Kiekviena vakara meldziausi, kad jau rytoj butu ta diena... Stai sulaukiau sausio 13 - dienos kuria tikrai nenorejau gimdyti  schmoll.gif Po pietu pradejo "sukti pilva", laksciau i wc. Labai sunerimau, nes zinojau kad taip buna, jog pries gimdyma organizmas pats issivalo... Todel vakare nuejau i dusa, atlikau (del visa ko) visas grazinimosi proceduras ir nuejau anksciau miegoti  unsure.gif  Atsigulusi meldziausi, kad vaikiukas palauktu kitos dienos...
12 val pabudau nuo nepakeliamo noro i wc, nuejus pastebejau nemazai gleiviu (pagalvojau kamstis), su nerimu grizau i lova, uzsnudau... 4 val prabudau nuo astraus skausmo pilvo apacioje. Pirma mintis - JAU!  biggrin.gif  taip pragulejau iki 5 ryto beskaiciuodama saremiu daznuma... saremiai reguliariai kartojosi kas 7 min. Nuejus pasakiau budinciai, paklause toniukus - saremius fiksavo dar labai silpnus. man pasiule dar pamiegoti, tada nueiti i dusa ir taip sulaukti pamainos pasikeitimo  g.gif  Bandziau miegoti, pasnuduriavau iki 7 val, nuejau i dusa... saremiai daznejo... 8 val pasikeitus pamainai gydytoja mane apziurejo - atsidarymas 4 cm, kraustomes i gimdykla  thumbup.gif  Puoliau skambinti vyrui, kad atvaziuotu, liepiau nesijaudinti, nors paciai drebejo ir kojos, ir rankos...
Truputi po 9 val mes jau gimdykloje (isikurem 2 gimdykloje - wc toliausiai  doh.gif ), vel sulaukiau pasiulymo pamiegoti, o vyra isleisti pavalgyti... paklausiau... Su nerimu isleidau vyra ir liepiau niekur nepaleisti is ranku mobilaus ...
11 val apziura - atsidarymas 5 cm, prakerpami vandenys ir paguoda, kad dabar saremiai bus skausmingesni  doh.gif  Skambinu vyrui,kad jau lektu pas mane ...
Akusere atnesa kamuoli - issigelbejimas  thumbup.gif Sokinejant ant kamuolio saremiai ne tokie skausmingi...Vyras dar bando mane kalbinti, juokinti, rasineju sms (reikia zinas SM perduoti  lotuliukas.gif ) visaip bandau nukreipti demesi nuo skausmo... 
Apie 15 val apziura - atsidarymas 7 cm, laukiam toliau...toliau sokineju ant kamuolio, vyras saremiu metu masazuoja nugara, kenciu ir laukiu kitos apziuros, laukiam geresniu naujienu  ax.gif
Nebesiorientuoju laike, tarp saremiu luzineju, vyras mane gaudo, kad nenukrisciau nuo kamuolio... Apziura - atsidarymas 9 cm, liko visai nebedaug  thumbup.gif
Kazkur 9 val apziura - tie patys 9 cm, veikla sustojo, skatins  doh.gif  Atsimenu atsiguliau, prijunge laseline, ir gydytojo zodziai - dabar jau greitai  thumbup.gif  Sausmas buvo nepakeliamas, norejosi ir rekti, ir verkti, ir greiciau stumti, bet vis nesulaukiau leidimo...  Kentejau is paskutiniu, kol akurese pasake, dabar jau stumsim  thumbup.gif Vos sulaukus pirmo saremio per pora stumimu pagimdziau galvyte... ausere liepe palaukti, bet as neiskenciau ir... stai gime musu dukryte  wub.gif 
Atsimenu dar akuseres zodzius - na ir kam taip skubejai, dabar reikes siuti... o man buvo taip gera, taip lengva, kad niekas neberupejo, tik tas mazas zmogutis paguldytas man ant krutines ...Vyras svytejo is laimes, o as tiek visko jauciau: dziaugsma, jauduli, nuovargi, laime ir dar milijona visokiu jausmu, kuriu net nesupratau... 
Dukryte gime 3702 g ir 55 cm, tokia grazi, tokia trapi...  Atsisukusi i vyra paklausiau, kaip pavadinsim sita stebukleli, o jis riztingai atsake - Kamile  rolleyes.gif
Taip ir gime musu Kamilyte, o pasirinko ji pacia graziausia diena - musu dvieju metu draugystes sukakti wub.gif

Graži istorija 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zebra: 01 vasario 2008 - 14:52
Na kaip jausminga ir grazu,net ašaros susikaupė akyse wub.gif wub.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif
Atsakyti
Labai gražu wub.gif Šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif grazi istorija cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Aukit sveikutes ir didutes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sugraudinai tu cia su savo grazia istorija verysad.gif saunuole thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
labai grazi istorija cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
Laba grazi istorija net asara nubraukiau wub.gif
Atsakyti
dekui mergaites wub.gif
Atsakyti