Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

toliau dalinamės patirtimi RK ligoninėje smile.gif
ANKSTESNĖ TEMA ŠTAI ČIA




šioje ligoninėje tikrai nėkarto man nereikėjo jokių siuntimų schmoll.gif tik tą lapą turėjau kur parašyta nėščiosios ir naujagimio koretelė,sodra ir pasas mirksiukas.gif beje pvz.antakalnio klinikoj tikrai žinau kad reikalauja siuntimų bet čia jau kita tema,kas liečia šią ligoninę visus tris kartus važiavau be siuntimo ir buvau priimta mirksiukas.gif

ir kas liečia ar anksčiau važiuoti jei prasideda gimdymas aš tai važiuočiau tik į RK nes nuo 37-os savaitės jau skaitosi kad vaikelis yra išnešiotas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina444: 02 vasario 2008 - 11:46
QUOTE(Lina444 @ 2008 02 02, 12:30)
ir kas liečia ar anksčiau važiuoti jei prasideda gimdymas aš tai važiuočiau tik į RK nes nuo 37-os savaitės jau skaitosi kad vaikelis yra išnešiotas  mirksiukas.gif

Tai sueina terminas gimdyt ir tada vaziuoji i ligonine ar lauki kol vandenukas nubegs, saremiai prasides? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(viskas_bus_gerai_:) @ 2008 02 02, 13:08)
Tai sueina terminas gimdyt ir tada vaziuoji i ligonine ar lauki kol vandenukas nubegs, saremiai prasides?  blush2.gif

kai sueina terminas tiesiog nuvažiuodavau į ligoninę pasitikrinti ir paleisdavo namo ir išgirsdavau tą patį max savaitę dar gali būti namie ax.gif bet kiekvienas atvejis yra konkretus ir už kitus sunku kažką patarti blush2.gif tiesiog suėjus terminui reikia tiesiog būti gydytojų priežiūroj smile.gif na bet aš su visais savo trim tai savaitę pervaikščiodavau nuo termino ir išanksto daugiau nesiguliau į ligoninę,nes jau pirmą kartą buvau pasimokius ir žinau ką reiškia išanksto kai paguldo blink.gif tiesiog laukdavau sarėmių kur taip ir buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
Neseniai teko pagulėti ir apsižvalgyti šioje ligoninėje, tai noriu parašyt, kad ligoninė kaip ligoninė - kaip ir visos kitos valstybinės įstaigos. Daugelis mamų rašo atsiliepimus tik pagal savo asmeninę patirtį - jei jau pataikė ant geresnio gydytojo ir / ar akušerės, kurie savo ruožtu irgi tuo metu geroj nuotaikoj buvo, tai jau ir ligoninė gera, jau ir rekomenduoja. Bet lygiai taip pat galima užtaikyti ant blogo personalo arba gydytojai ar akušerei bus bloga nuotaika. Tai visiškai įmanoma, kaip ir bet kurioj kitoj ligoninėj. O svarbiausia, nežinosite, net su kuo reikalą turėjote, nes prisistatyti ligoniui pas mus ligoninėse nepriimtina, o tyrinėti korteles tikrai neturėsite nei laiko nei noro kai gimdysite.

Taigi pasistengsiu parašyti, kame matau problemas šioje ligoninėje, nors pati ruošiuosi joje gimdyti:

1. Vienoje gimdykloje yra normalus gimdymo stalas (norėčiau pakliūti ant jo ir su geru personalu bigsmile.gif ), o kitoje gali tekti gimdyti ant samolioto, kas gali būti ne taip patogu.

2. Klizmavimo patalpa prieinama bet kam, toletas joje nešvarus (tiesiogine prasme - apmyžtas). Toletinio popieriaus jame nėra schmoll.gif Na nebent sakau ir labai tikiuosi, kad kai praklizmuoja, gal nuvalo klozika tau asmeniškai, bet labai abejoju, ar įmanoma valstybinėse įstaigose susilaukti tokio asmeniško dėmesio. Gal praverstų pačiai su savim turėti sevetėlių ir dezinfekavimo skysčio g.gif

3. Kadangi skyrius mažas, tai mažai jame ir personalo ir vakarais tikrai ten tuščia, nežinai kur ir ko ieškoti (o elektroninės išsikvietimo sistemos kaip kitose ligoninėse nėra), tad visai nestebina manęs vienos mamytės pasakojimas, kaip ji stangoms prasidėjus pati lakstė iš trečio į pirmą aukštą ir ieškojo savo gydytojo ir akušerės, kad priimtų gimdymą doh.gif

Žodžiu paprasta eilinė ligoninė, nieko stebuklingo, gali būti visaip 4u.gif
Atsakyti
aisku, paprasta ligonine. sakau, as joje gimdziau tik del to, kad ten dirba mano vyro geras draugas gydytojas, tik del to.
Atsakyti
smile.gif+2008 02 02, 18:26-->
QUOTE(Izabelė smile.gif @ 2008 02 02, 18:26)
aisku, paprasta ligonine. sakau, as joje gimdziau tik del to, kad ten dirba mano vyro geras draugas gydytojas, tik del to.


Tai jau galima pasveikint. Jau turi lialiuka thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif O kas gime?
Atsakyti
gal kas nauju ispudziu gali papasakoti bigsmile.gif laukiam laukiam rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Coca - cola @ 2008 02 05, 20:36)
gal kas nauju ispudziu gali papasakoti  bigsmile.gif  laukiam laukiam rolleyes.gif


Vakar kalbejau su drauge, kuri spalio men ten gimde, tai ji sutiko su mano pastebejimais del svaros.

Ir papasakojo apie tokia akusere senyva moteryte. Zodziu labai nemaloniai elgesi per visa gimdyma, bet kai vyras po gimdymo dave jai 200 Lt, tapo tiesiog angelu sargu - labai rupinosi. Akuseres vardas man zinomas, tad jei uzsirausite ant jos - zinokit, kad šitai reikia duot is anksto (jei nusiteike esat duot mirksiukas.gif ).

Beje kaip supratau visgi politika tokia, kad pagimdai, paguli valandžiukę, o paskui keliesi ir eini pati i pogimdyvine palata doh.gif Aišku, jei negalėsi pastovėti ant kojų - nuveš. Mano draugei tai dėl to net pareiškė, kad ''o reikės kaip karalienę nuvežti'' doh.gif (čia toji pati akušerė).
Atsakyti
QUOTE(SiDo @ 2008 02 06, 10:55)
Vakar kalbejau su drauge, kuri spalio men ten gimde, tai ji sutiko su mano pastebejimais del svaros.

Ir papasakojo apie tokia akusere senyva moteryte. Zodziu labai nemaloniai elgesi per visa gimdyma, bet kai vyras po gimdymo dave jai 200 Lt, tapo tiesiog angelu sargu - labai rupinosi. Akuseres vardas man zinomas, tad jei uzsirausite ant jos - zinokit, kad šitai reikia duot is anksto (jei nusiteike esat duot mirksiukas.gif ).

beje o kokia tos akušerės pavardė ar nors vardas blush2.gif
Atsakyti
Laukiam vardo gun_smilie.gif
Atsakyti
taip taip labai laukiam tos akuseres vardo, jei nenori cia, buk gera parasyk i az 4u.gif nes as greitai ten gimdysiu, tai jei uzsirausiu, zinosiu, kad pinigai i prieki rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Coca - cola @ 2008 02 06, 11:59)
taip taip labai laukiam tos akuseres vardo, jei nenori cia, buk gera parasyk i az  4u.gif  nes as greitai ten gimdysiu, tai jei uzsirausiu, zinosiu, kad pinigai i prieki  rolleyes.gif

aha ir man parašyk į a/ž jei nenori čia rašyti,nes man irgi neužilgo gimdyti blush2.gif
Atsakyti