Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

O kodėl nori nutraukti maitinimą? Geriau pasiskaityk žindymo temas ir pabandyk išmokyti žindytį mažylį.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2008 05 19, 19:42)
O kodėl nori nutraukti maitinimą? Geriau pasiskaityk žindymo temas ir pabandyk išmokyti žindytį mažylį.


o as ir nenoriu bet jo tiek daug... tiesiog fontanais eina, gerai butu siek tiek sumazinti blush2.gif
Atsakyti
O kiek tavo mažyliui amžiaus? Kas kiek laiko maitini? Ar pakankamai suvalgo? Gal kąnors papildomai maitini ar girdai, todėl mažai pienuko išgeria?
O krūtų neveržia, guzelių nėra? Jeigu ne, būk rami ir maitink tiek, kiek kūdikis nori. Nusitraukinėti nereikia, nes tik paskatinsi gamybą. Jeigu neseniai pagimdei, galbūt dar nesusireguliavo pieno gamybos ir jo išvalgymo santykis. Kartais mamos labai mažai pienuko turi, o vaikučiams reikia daugiau. O tau atvirkščiai.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2008 05 19, 20:33)
O kiek tavo mažyliui amžiaus? Kas kiek laiko maitini? Ar pakankamai suvalgo? Gal kąnors papildomai maitini ar girdai, todėl mažai pienuko išgeria?
O krūtų neveržia, guzelių nėra? Jeigu ne, būk rami ir maitink tiek, kiek kūdikis nori. Nusitraukinėti nereikia, nes tik paskatinsi gamybą. Jeigu neseniai pagimdei, galbūt dar nesusireguliavo pieno gamybos ir jo išvalgymo santykis. Kartais mamos labai mažai pienuko turi, o vaikučiams reikia daugiau. O tau atvirkščiai.


Mazi dar mes smile.gif 15 dienu smile.gif Is guzu ir pilnu krutu jau islipom. Teko viena karta pilnai nusitraukt nes jau baisu buvo kaip atrode... Dabar dienom jau normaliai, nes dazniau ir pavalgo kas 1-3 val. Tik po nakties nekas, baisiai verzia

Zinoma cia geresnis variantas negu mazai pieno, bet nuo tu fontanu maziukas kartais ir uzspringsta...
Atsakyti
QUOTE(SNija @ 2008 05 19, 12:41)
Sveikos,

Gal kuri susidurete su sia problemele? Nusitraukineti nelabai norisi nes jo dar daugiau gaminsis. Man patare gerti metu arbata ir sokolado plytele per diena suvalgyti. tik nuo metu tikriausiai ilgiau miega o sokolado baisoka padauginti  ax.gif


man vienintele isetis buvo apriboti skysciu suvartojima. is tiesu labai sunku buvo ir iki siol yra.. tai saves kankinimas - negerti , kai troskina. Bet man tai veiksmingiausias ir saugiausias budas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(letaDJ @ 2008 05 19, 22:28)
man vienintele isetis buvo apriboti skysciu suvartojima. is tiesu labai sunku buvo ir iki siol yra.. tai saves kankinimas - negerti , kai troskina. Bet man tai veiksmingiausias ir saugiausias budas 4u.gif


O iki kiek tuos skyscius riboti? juk per mazai irgi negerai
Atsakyti
QUOTE(SNija @ 2008 05 19, 21:09)
Mazi dar mes smile.gif 15 dienu smile.gif Is guzu ir pilnu krutu jau islipom. Teko viena karta pilnai nusitraukt nes jau baisu buvo kaip atrode... Dabar dienom jau normaliai, nes dazniau ir pavalgo kas 1-3 val. Tik po nakties nekas, baisiai verzia

Zinoma cia geresnis variantas negu mazai pieno, bet nuo tu fontanu maziukas kartais ir uzspringsta...

Viskas aišku, jūsų pieno fabrikėlis dar nesusireguliavęs mirksiukas.gif

QUOTE(SNija @ 2008 05 19, 23:07)
O iki kiek tuos skyscius riboti? juk per mazai irgi negerai

Paprastai žmogui rekomenduojama išgerti apie 2l, tai gal kokį litrą ar 1,5 reiktų išgert? g.gif
Atsakyti
Siaip tai tik dzxiaugtis reikia, kad pieno turi 4u.gif mums dar tik trys savaites, o pieno visai nebera schmoll.gif ir jokie skatinimai nepadeda......
o jei del sumazinimo, tai metu arbata padeda, tik negalima padauginti, nes gali visai nelikti.....
As kai su pirma dukryte norejau nutraukti maitinima, tai man labai padejo metos....
Atsakyti
jei vaikiukui dar tik 15 dienu, tai patarimas vienintelis - tiesiog palauk smile.gif
bent kol sukaks menuo, tada jau siek tiek normalizuojasi, o pilnai pieno gamyba prisitaiko prie vaiko poreikiu per 2-3 menesius, tada dazniausiai ir naktiniai tempimai dingsta
o siaip yra visas skyrius apie kudikiu zindyma, pasiskaitinek ten 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SNija @ 2008 05 20, 00:07)
O iki kiek tuos skyscius riboti? juk per mazai irgi negerai



QUOTE(mylimuke @ 2008 05 20, 10:44)
Viskas aišku, jūsų pieno fabrikėlis dar nesusireguliavęs  mirksiukas.gif
Paprastai žmogui rekomenduojama išgerti apie 2l, tai gal kokį litrą ar 1,5 reiktų išgert?  g.gif


na man nuo per didelio pieno kiekio labai guzuodavosi krutine.. mane nuo situ problemu apimdavo neviltis, svarbiausia ir patirties turejau ( pirma sunu ismaitinau iki 1,5 metuku). Kaip sakiau padejo tik skysciu apribojimas iki maksimumo. Vertint reikia visus skyscius ( iskaitant arbatas, kavas, sriubas) . Na pietu sriubos ir pusryciu arbatu neatsisakydavau, bet visus kitus gerimus labai skaiciavau, troskuli malsinau vos keliais gurksniais ir mane tai gelbejo nuo guzu...
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Minlina @ 2008 05 20, 16:28)
jei vaikiukui dar tik 15 dienu, tai patarimas vienintelis - tiesiog palauk smile.gif
bent kol sukaks menuo, tada jau siek tiek normalizuojasi, o pilnai pieno gamyba prisitaiko prie vaiko poreikiu per 2-3 menesius, tada dazniausiai ir naktiniai tempimai dingsta
o siaip yra visas skyrius apie kudikiu zindyma, pasiskaitinek ten 4u.gif


Jau skaitineju smile.gif is pradziu paieska ne pagal tuos zodzius dariau ax.gif
Ka gi teks laukti... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(letaDJ @ 2008 05 20, 17:37)
na man nuo per didelio pieno kiekio labai guzuodavosi krutine.. mane nuo situ problemu apimdavo neviltis, svarbiausia ir patirties turejau ( pirma sunu ismaitinau iki 1,5 metuku). Kaip sakiau padejo tik skysciu apribojimas iki maksimumo. Vertint reikia visus skyscius ( iskaitant arbatas, kavas, sriubas) . Na pietu sriubos ir pusryciu arbatu neatsisakydavau, bet visus kitus gerimus labai skaiciavau, troskuli malsinau vos keliais gurksniais ir mane tai gelbejo nuo guzu...
4u.gif


Matyt ta neviltis daugiausia ir reiskia... ne tiek padetis baisi kiek neviltis viska blogina... O kai mazius nutraukia piena ir vel viskas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akasha @ 2008 05 20, 12:47)
Siaip tai tik dzxiaugtis reikia, kad pieno turi 4u.gif  mums dar tik trys savaites, o pieno visai nebera schmoll.gif  ir jokie skatinimai nepadeda......
o jei del sumazinimo, tai metu arbata padeda, tik negalima padauginti, nes gali visai nelikti.....
As kai su pirma dukryte norejau nutraukti maitinima, tai man labai padejo metos....

Pieno paskatinimui bandyk pankolių, kmynų (nors ši gali kiek kietinti vidurius) arbatą mirksiukas.gif

QUOTE(letaDJ @ 2008 05 20, 17:37)
na man nuo per didelio pieno kiekio labai guzuodavosi krutine.. mane nuo situ problemu apimdavo neviltis, svarbiausia ir patirties turejau ( pirma sunu ismaitinau iki 1,5 metuku). Kaip sakiau padejo tik skysciu apribojimas iki maksimumo. Vertint reikia visus skyscius ( iskaitant arbatas, kavas, sriubas) . Na pietu sriubos ir pusryciu arbatu neatsisakydavau, bet visus kitus gerimus labai skaiciavau, troskuli malsinau vos keliais gurksniais ir mane tai gelbejo nuo guzu...
4u.gif

Nuo guzų dar padeda geras krūties pamasažavimas prieš žindant. Tada geriau pienukas bėga ir nesusistovi guzuose. Aš kiekvieną kartą masažuodavau.
Atsakyti