Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip vyksta vakcinacija užsienyje?

QUOTE(-edita- @ 2008 02 27, 18:07)
atrodo, kad musu vaikuciai kaip bandomieji triusiukai, skiepijami nuo visokio "velnio", o po to netikrina ar skiepai suveike... butu ,idomumo deliai, naudinga paskaitineti statistika apie vaikucius, kuriems skiepai pakanke!!!  g.gif

Cia as su tavimi visiskai sutinku, tikrai kaip triusiukai verysad.gif
Ir statistika butu idomu panagrineti, bet kad tokia sunku rasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(jukka @ 2008 02 27, 23:26)
Cia as su tavimi visiskai sutinku, tikrai kaip triusiukai  verysad.gif
Ir statistika butu idomu panagrineti, bet kad tokia sunku rasti  g.gif


taip, sutinku, labai sunku rasti tokia statistika, o gal jos is vis nera, viskas slepiama... bet beiekodma atradau idomios informacjos:
[CODE]"Nuo pavojingų infekcinių ligų pasiskiepijęs žmogus psichologiškai gal ir geriau jaučiasi, tačiau jo ramybė bemat dingtų, jeigu žinotų, kokį poveikį organizmui daro vakcina, - aiškino homeopatas. - Žmogus, pasiskiepijęs nuo vienos ligos, paprastai skiepijasi ir nuo kitų galimų infekcijų, įskaitant ir gripą. Įsivaizduokite, koks organizme "cheminių medžiagų mišinys" būna. Visa tai kenkia sveikatai, silpnina imunitetą."
http://216.239.59.10...11&client=opera
http://216.239.59.10...mp;client=opera
Atsakyti
QUOTE(-edita- @ 2008 02 28, 18:04)
taip, sutinku, labai sunku rasti tokia statistika, o gal jos is vis nera, viskas slepiama... bet beiekodma atradau idomios informacjos:
[CODE]"Nuo pavojingų infekcinių ligų pasiskiepijęs žmogus psichologiškai gal ir geriau jaučiasi, tačiau jo ramybė bemat dingtų, jeigu žinotų, kokį poveikį organizmui daro vakcina, - aiškino homeopatas. - Žmogus, pasiskiepijęs nuo vienos ligos, paprastai skiepijasi ir nuo kitų galimų infekcijų, įskaitant ir gripą. Įsivaizduokite, koks organizme "cheminių medžiagų mišinys" būna. Visa tai kenkia sveikatai, silpnina imunitetą."
[email=http://216.239.59.104/search?q=cache:UDhSRIIVhCcJ:www.sam.lt/lt/main/teisine_informacija/ministro_isakymai%3Fid%3D26446+skiepai+vaikams+europoje&hl=lt&ct=clnk&cd=11&client=opera]http://216.239.59.104/search?q=cache:UDhSRIIVhCcJ:www.sam.lt/lt/main/teisine_informacija/ministro_isakymai%3Fid%3D26446+skiepai+vaikams+europoje&hl=lt&ct=clnk&cd=11&client=opera[/email]
http://216.239.59.10...mp;client=opera

Man pirma nuoroda neatsidaro g.gif
Na, bet vistiek, sioje temoje as norejau suzinoti apie vaiku skiepyjima uzsienio valstybese, o cia jau truputi ne i tema. Nors labai idomu ir mane sita tema labai domina, ypac siuo metu, kai turiu maza vaikiuka unsure.gif
Atsakyti
Štai ką aš radau- Įvairių šalių vakcinavimo kalendoriai.
Atsakyti
QUOTE(Green.apple @ 2008 03 01, 23:53)
Štai ką aš radau- Įvairių šalių vakcinavimo kalendoriai.

Green apple puslapiukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Aciu labai!!!
Atsakyti
QUOTE(jukka @ 2008 03 02, 10:08)
Green apple puslapiukas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Aciu labai!!!

jei skaitai rusiškai, tai čia irgi daug geros ir naudingos informacijos- forumas Materinstvo . mirksiukas.gif
Atsakyti
Vakcinų sudedamosios dalys
Atsakyti
QUOTE(Green.apple @ 2008 03 02, 12:32)
jei skaitai rusiškai, tai čia irgi daug geros ir naudingos informacijos- forumas Materinstvomirksiukas.gif



QUOTE(Green.apple @ 2008 03 02, 12:52)

Rusiskia skaitau ax.gif Aciu uz info 4u.gif Bet Rusijoje, turbut, skyriasi vakcinu sudetis g.gif Ten gi vietines vakcinos rolleyes.gif
Bet siaip as turiu Infanrixo informacini lapeli, tai irgi yra aliuminio, formaldehido verysad.gif
Atsakyti
Na, skaitant sia ir kitas panasias temas, man susidare ispudis, kad mamytes, gyvenancios svetur, pirmiausia baiminasi daugiau apskritai skiepu, ju salutinio poviekio ir pan., o ne tiek vakcinavimo skirtumu skirtingose salyse.
As tikrai gana daug tuo domejausi pati sau, todel galiu drasiai sakyti kad dviracio niekas niekur neisradineja, skiepu sudedamosios dalys, vakcinacijos eiliskumas ir kalendoriai is esmes yra labai panasus visur (net jei skirtingose salyse naudojamos skirtingu gamintoju vakcinos). Be abejo, nesakau, kad nereikia atsirinkti, dometis ir pan., taciau baimintis tikrai nera pagrindo, na bent as tuo klausimu buvau ir tebesu visiskai rami ax.gif. O kad visur yra ir skiepijimo salininku, ir priestarautoju, tai kitas klausimas. Apskritai, kai kalba pakrypsta medicinos link ir ypac farmacijos link, tai tiketis vienareiksmiu atsakymu i savo klausimus tikrai neverta. Jei manote, kad vienu ar kitu skiepu butumete ramiai skiepijusi savo mazyli Lietuvoje, tai manyciau, jog ramia sirdimi galite tai daryti ir svetur mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(minik @ 2008 03 06, 20:25)
Na, skaitant sia ir kitas panasias temas, man susidare ispudis, kad mamytes, gyvenancios svetur, pirmiausia baiminasi daugiau apskritai skiepu, ju salutinio poviekio ir pan., o ne tiek vakcinavimo skirtumu skirtingose salyse.
As tikrai gana daug tuo domejausi pati sau, todel galiu drasiai sakyti kad dviracio niekas niekur neisradineja, skiepu sudedamosios dalys, vakcinacijos eiliskumas ir kalendoriai is esmes yra labai panasus visur (net jei skirtingose salyse naudojamos skirtingu gamintoju vakcinos). Be abejo, nesakau, kad nereikia atsirinkti, dometis ir pan., taciau baimintis tikrai nera pagrindo, na bent as tuo klausimu buvau ir tebesu visiskai rami ax.gif. O kad visur yra ir skiepijimo salininku, ir priestarautoju, tai kitas klausimas. Apskritai, kai kalba pakrypsta medicinos link ir ypac farmacijos link, tai tiketis vienareiksmiu atsakymu i savo klausimus tikrai neverta. Jei manote, kad vienu ar kitu skiepu butumete ramiai skiepijusi savo mazyli Lietuvoje, tai manyciau, jog ramia sirdimi galite tai daryti ir svetur mirksiukas.gif

Na, pvz as, atidariau tokia tema, nes man tikrai buvo idomu kaip gi vyksta vakcinacija kitose salyse mirksiukas.gif Nes mes nei gyvename uzsienyje, nei planuojame ten gyventi ax.gif
Atsakyti
Mes i Prancuzija isvaziavom gyvent, kai dukrytei buvo 2 me, tai jau pirmus skiepus buvo gavus. cia gavo kitus priklausancius pagal skiepu kalendoriu, bet del hepatito B skiepo, tai stebejos gydytojai, kad ji gavo taip anksti tongue.gif cia jis tik siulomas ir daromas kai vaikui apie 10 -12men
Atsakyti
Hepatito B skiepas labai kenkia mažylių kepenims.
Mano mažoji po šito skiepo, tuštindavosi tik kartą į savaitę.Ir taip iki 10 mėnesio blink.gif .Kalbėjau su viena medike, ji patvirtino, kad taip gali būti. verysad.gif

Papildyta:
be to tokie maži kūdikėliai visai nepriklauso rizikos faktoriui.
Atsakyti