Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

Gal kas gali papasakot apie darželį Karuselės. norėjau ten užrašyti vaiką nuo rudens, bet girdėjau labai įvairių atsiliepimų. parašykit kas žinot:kokios ten auklėtojos, ar gerai prižiūrimi vaikai, kokia vedėja?
Atsakyti
is as mastau, kas ten per darzelis?? Kokie atsiliepimai???
Atsakyti
QUOTE(Soul @ 2004 09 27, 08:22)

Šalimais atseit prastesnis darželis- "Karuselė". Čia labai priklauso pas kokią auklėtoją papulsi- yra fainų, o yra ir ufonaučių. Yra rusų grupių. Užklasinė veikla- daivanimas, karatė, šokiai. Grupėse laikomi paukšteliai. Geras logopedas. Na paprastas darželis be navarotų. Tiesa- neseniai apsinuodijo pusė darželio  mad.gif  mano vaikas iki lašelinių nusivarė  mad.gif gaila, kad per vėlai sužinojau, kad čia buvo masinis apsinuodijimas- būčiau sukvietus visas instancijas  mad.gif Bet dabar tik per tėvų susirinkimą pacypavau ir viskas...

Atsakyti
QUOTE(Naujokė* @ 2004 10 14, 13:26)
Karuselės prisibijau nes sakė kad ten auklėtojos dauguma rusės.Labai prašau patarkit ką daryti.

Atsakyti
Vėl prašau mamyčių, kurios "lanko"šį darželį - pasidalinkit patirtim dėl auklėtojų. ypač domina lopšelinukų prižiūrėtojos. noriu susidaryti pilną įspūdį vietos, kur planuoju atiduoti savo žvirbliuką.
Atsakyti
Eei, mamytės help.gif negi niekas nelanko šio darželio? padėkit prašau patarimais ok.gif
Atsakyti
Na mes gyvenam ten netoliese. tas darželis vien savo išvaizda atbaido smile.gif
Na, galvojau, jei nieks nepriims vesiu į "karuselę". Kai nuėjau pakalbėt, iš antro aukšto pasigirdo auklėtojos staugimas (nebuvau dar tokio girdėjusi) ant kelių vaikų, kurie pradėjo leistis laiptais be jos leidimo.
Po to pakalbėjau su vedėją pavaduojančia auklėtoja ir iš pašnekesio supratau, kad vietų gal ir bus smile.gif O su kyšiu tai tikrai bus.
Grupėse iki trijų metų visi vaikai kartu: ir lenkiukai ir lietuviai, ir rusiukai. Žodžiu, bardakas.
Ar tu matei kaip atrodo kiemas "Karuselės"? Paaugliai po pamokų ten rūko pavėsinėse, jokio medžio, viskas apleista. Tvoros kiauros.

Pabandyk nueiti ir pasižiūrėk, užeik į mažiukų grupę, pabendrauk su auklėtojom.
Atsakyti
As ir ten salia gyvenu, tai is isores vaizdas nekoks, tarkim Vandenis labiau traukia. Nors kai vaziuoju ryte i darba, tai daug kas veza vaikucius i ji. Nezinau, reiktu nueiti pasikalbeti kas ten kaip g.gif
Atsakyti
Manoji ten lankė lopšeli, nes niekur nepriėmė. Gryna makalynė, lenkai, rusai, lietuviai, o auklės lietuviškai nelabai mokėjo. Nemanau kad tai gerai, kai vaikas tik pradeda kalbėti ir trys kalbos iš karto. Ir tos rusiškos dainelės man nelabai prie širdies buvo g.gif nu tikrai nebuvau patenkinta, o kiemas tiesiog tragiškas, baisiai apleistas... Ir dar man labai nepatikdavo, kai labai anksti reikalaudavo vaiką pasiimti g.gif ateidavau 17 val. tai manoji dažnai budavo paskutinė, o kaip anksčiau ateiti kai iki 17 val. dirbi? Kažkokia keista sistema, viena kartą atėjau 17.20 ir radau savo brangenybę apsipylusią ašarom budinčioj grupėj, nors ten vaikai turi būti nuvedami po 18val. Labai nepatiko man ten tokie dalykai g.gif
Atsakyti
Kaip jau ir rašiau buvom apsinuodyje, o prieš mėnesį dar ir antrą kartą apsinuodijome šio darželio maistu...Ėjome į jį, nes niekur kitur nepriėmė, o ir kvaila būtų vežti vaiką darželin į kitą miesto galą, kai darželis po pat langais...Na džiaugiuos kad nedaug liko lankyti...Rudenėlį mokyklėlėn jau...Na bet nieko- vaikas skaito, rašo...kaip ir priklauso viskas po darželio. Auklėtojos kalbėjo su akcentu, bet lietuviškai.
Atsakyti
QUOTE(+333+ @ 2005 06 26, 15:19)
Manoji ten lankė lopšeli, nes niekur nepriėmė. Gryna makalynė, lenkai, rusai, lietuviai, o auklės lietuviškai nelabai mokėjo. Nemanau kad tai gerai, kai vaikas tik pradeda kalbėti ir trys kalbos iš karto. Ir tos rusiškos dainelės man nelabai prie širdies buvo  g.gif  nu tikrai nebuvau patenkinta, o kiemas tiesiog tragiškas, baisiai apleistas... Ir dar man labai nepatikdavo, kai labai anksti reikalaudavo vaiką pasiimti  g.gif  ateidavau 17 val. tai manoji dažnai budavo paskutinė, o kaip anksčiau ateiti kai iki 17 val. dirbi? Kažkokia keista sistema, viena kartą  atėjau 17.20 ir radau savo brangenybę apsipylusią ašarom budinčioj grupėj, nors ten vaikai turi būti nuvedami po 18val. Labai nepatiko man ten tokie dalykai  g.gif



Nu jo, o jei as dirbu iki18val, tai issiprasyti pusei dienos is darbo, jei 17 reikia pasiimti?
Skambinau i Vandeni, tai 70 vaiku sarasiniu, o priims tik 20. Idomu kokie "atrankos kriterijai"???
Atsakyti
Į "Vandenį" atrankos kriterijai akivaizdūs- na koks nors šildymo katilas darželiui, kurio vertė apie 700Lt ir panašiai. Čia tokia suma ne visai grupei, o personai atskirai blink.gif
Atsakyti