Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

QUOTE(Soul @ 2005 06 27, 19:54)
Į "Vandenį" atrankos kriterijai akivaizdūs- na koks nors šildymo katilas darželiui, kurio vertė apie 700Lt ir panašiai.  Čia tokia suma ne visai grupei, o personai atskirai blink.gif



Nudziuginai cry.gif
Nu bet vis tiek reiks nueiti blink.gif
Atsakyti
Mes jau savaitė kaip lankom šį darželį, galiu šiek tiek papasakot savo pirmuosius įspūdžius. Užrašinėjom vaiką į lietuvių grupę, bet kažkodėl patekom i rusų, matyt grupės jau perpildytos. Dabar ir vedėja išėjo atostogauti, tai neturiu net ko pasiteirauti. Su vaiku namie mes bendraujam lenkiškai, tai ir auklėtojos su juo taip kalba. Šiaip nematau problemos jei vaikas pramoks rusų kalbą. Anksčiau ją išmokdavo kiemuose, o dabar nelabai yra iš ko mokytis tongue.gif Auklėtopjos prižiūri vaikus thumbup.gif . kai ateinu jo atsiimt, tai auklėtoja papasakoja ką vaikas veikė, kaip elgėsi, kaip valgė ir t.t. Manau kiekvienam malonu ir norisi tai žinot, ypač pirmosiomis dienomis. Tiesa kol kas grupėje tik 3 vaikučiai, tai ir priežiūra jiems ypatinga. Bet kai rudenį ateis kiti, tai šitie "senbuviai" jau bus apsitrynę. Žodžiu per pirmą savaitę darželis jokių neigiamų emocijų nesukėlė. Per pietus pati dažnai buvau, valgis visai skanus, vaikai su malonumu valgė. Kiemas sutvarkytas, jokių skylių tvorose nemačiau (tiesa specialiai nevaikščiojau, neieškojau, bet iš pirmo žvilgsnio jų nėra). O kas dėl rūkančių paauglių vakarais, tai ar galit man paminėt bent vieną darželį kur tokių nebūna? g.gif . nežinau, gal po kurio laiko mano nuomonė ir pasikeis bet kol kas esu visai patenkinta tongue.gif
Atsakyti
Tiesa kas dėl atsiėmimo. auklėtoja pasakė, kad vaikus grupėse reikia pasiimti iki 17.30. po to jie vedami į prailginimo grupę iki 18.30. kiek žinau beveik visi darželiai taip dirba.
Atsakyti
QUOTE(Soul @ 2005 06 27, 21:54)
Į "Vandenį" atrankos kriterijai akivaizdūs- na koks nors šildymo katilas darželiui, kurio vertė apie 700Lt ir panašiai.  Čia tokia suma ne visai grupei, o personai atskirai blink.gif

Atsakyti
Mano dukra ėjo į Karuseles, o dabar sūnus čia lankosi. Esam labai patenkinti. Kas liečia auklėtojas, tai kaip ir visur, yra ir tokių ir tokių. Mums pasisekė , mano vaikas turi nuostabias auklėtojas. Kas liečia kyšius, tai pirmą kartą girdžiu. Jai iš ko nors pareikalavo (buvo parašyta 700Lt), tai siūlyčiau nueiti į Vandenį, su tokiais pinigais būsit su keiksmažodžiais iš ten išspirta. O, dėl vedėjos, tai labai maloni moteris.
SĖKMĖS
Atsakyti
Mano mergina į šitą daržą eina. Ir aš labai patenkinta. Ji grupėje "PIENĖ".
Kiekvieną rytą eina su noru.Ir rusiškai pramoko, kas man patinka, nors ji lietuvių grupėje.
Tikrai neturiu nieko prieš šį darželį.
Atsakyti
Mano sūnelis lanko šį darželį, tai pat jame dirba mano motina, tai jokių problemų vaikas prižiūrėtas super. Ir auklėtojos geros, daug visokių pamokėlių, dėl maisto neturiu pretenzijų pati ragavau - visai nieko
Atsakyti
Mano sūnelis lanko šį darželį, tai pat jame dirba mano motina, tai jokių problemų vaikas prižiūrėtas super. Ir auklėtojos geros, daug visokių pamokėlių, dėl maisto neturiu pretenzijų pati ragavau - visai nieko
Atsakyti
As uzrasiau vaika i si darzeli nuo rudens, kol kas lankom kita. Gal ir gerai, kad dabar Karuseleje vietu nebuvo, nes vedeje sake, kad ten lopselinuku grupeje 15 ir visi gerai lanko. Ar gali viena aukletoja priziureti 15 vaiku kuriems net 2 nera? unsure.gif Kur mes dabar lankom vaikeliu buna 5-6.
Gal yra lopselinuku mamu, pasidalinkit patirtimi, prasau.
Atsakyti
nežinau kaip kitose grupėse, bet mano vaiko grupėje sąrašuose yra 12, o lanko ne daugiau 8-9. Vaikai yra prižiūrėti thumbup.gif auklėtojos pasitaikė tikrai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Buba @ 2005 12 22, 15:29)
nežinau kaip kitose grupėse, bet mano vaiko grupėje sąrašuose yra 12, o lanko ne daugiau 8-9. Vaikai yra prižiūrėti thumbup.gif  auklėtojos pasitaikė tikrai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif .



Aciū Tau, biški nuraminai...
Atsakyti
Gal kas galit paaiskinti , nuo kokio amziaus priima i sita darzeli vaikucius ? ir kur jis randasi ? nes gatvese nwlabai gaudausi smile.gif
Atsakyti