Įkraunama...
Įkraunama...

Stiklinius, ar plastikinius buteliukus renkatės?

Apklausa: Stiklinius, ar plastikinius buteliukus renkatės? (105 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
lidz, ačiū už komentarą. 4u.gif
Aš svarsčiau kokius buteliukus pirkti, turiu porą plastikinių, bet pereisiu prie stiklo.
Vyresniam sūnui naudojau stiklinius ir nebuvo minties pirkti plastiko.
O Avent labai nusivyliau. Praleidžia pienuką. Parduotuvėje sakė, kad ne aš viena tai sakau, o kaip jums?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo break: 06 birželio 2010 - 18:03
plastikiniai manau geriau, nesudus jei ismes ir pan. smile.gif
Atsakyti
mums buteliuku neprireike, bet pirkau neseniai plastikini puoduka su rankenelem, tai rinkausi is ekologisku prekiu parduotuves is plastiko be bpa ir ftalatu (atrodo taip vadinasi blush2.gif ). jeihgu reiktu rinktis buteliukus irgi ziureciau kad plastikas nekenksmingas butu g.gif
Atsakyti
Plastikiniai praktiskiau jie neduzta ir yra lengvuciai smile.gif
Atsakyti
plastikinius 4u.gif


as abiems dukroms Avent naudoju. yra buve kad praleidzia pienuka, bet tik delto kad is skubejimo pacia ''soske'' kreivai istacius buvau arba negerai uzsukus.

siaip turejau Dr BRown butelius, va tie tai leidzia piena per visus krastus doh.gif

dabar avent buteliukai yra be bpa taip kad galima drasiai juos naudoti.
siaip kaip suprantu tai paprastus plastmasinius butelius sildant mikrobangej gali but isskiriamos kancerogenines dujos kazkokios g.gif
bet ar gali cia del visko sukti sau galva/. jei butu labai blogis didelis butu uzdrausta !
Atsakyti
4u.gif avento plastikiniai
Atsakyti
QUOTE(JulieTa @ 2008 07 13, 15:57)
Aventą plastikinį butelį ir turim kelis, nes labai patogu  bigsmile.gif

mes ir juos naudojam
Atsakyti
Aš savo Pupai naudojau plastikinius.
Atsakyti
mes naudojam AVENT...

http://avent.limedik...lips_avent_but/

reikia manyti, kad cia teisybe parasyta...

na bet del viso pikto pasidairysiu stikliniu buteliuku
Atsakyti
plastikinius ax.gif
Atsakyti
Aš irgi naudoju plastikinius. Maistą pašildyti ar atvėsinti daug lengviau, o ir nesuduš 4u.gif Be to jie lengvesni, čia jau kai vaikiukas pats laiko.
Atsakyti
man plastikiniai saugesni ax.gif
Atsakyti