Įkraunama...
Įkraunama...

Kineziterapeutes (-ai) , pabendraukim !

(Ericka) kaip sekasi ieškotis darbo?
Atsakyti
QUOTE(benux @ 2008 04 15, 16:12)
aš studijuoju kineziterapiją. Dirbu sanatorijoj masažuotoja, kad prie stipendijos prisidėt  biggrin.gif Labai daug informacijos, viskas maišosi, gal dirbant lengviau, nes žinai į ką gilintis, o dabar...nervų ligos, akušerija, traumatologija, vidaus ligos ir t.t. Praktikas atlikau ligoninėse, vieną slaugos ligoninėj, kitą apskrities, tai daugiausiai buvo geriatriniai ir po insulto ligoniai su kuriais dirbau individualiai, grupinius užsiėmimus vesdavau prie nugaros skausmų, kardiologiniams ligoniams. Tai va, tokia ta mano patirtis. Bet šiaip studijuoti patinka knz, nes tikrai vertingas dalykas. Visada būsim reikalingos.

Sveika, kokioj sanatorijoj dirbi? g.gif
Atsakyti
Birštono...o kas?
Atsakyti
QUOTE(benux @ 2008 05 06, 18:47)
Birštono...o kas?

Ne nieko, tiesiog teko padirbeti Vilniaus sanatorijose schmoll.gif
Atsakyti
na, realiai, tai manęs ir nedžiugina darbas, tiksliau ne darbas pats, o užmokestis, neatitinkantis krūvio verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(benux @ 2008 05 07, 18:17)
na, realiai, tai manęs ir nedžiugina darbas, tiksliau ne darbas pats, o užmokestis, neatitinkantis krūvio verysad.gif

Butent del to pakeiciau darbo pobudi mirksiukas.gif
Atsakyti
jei ne paslaptis, į kokį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(benux @ 2008 05 07, 21:30)
jei ne paslaptis, į kokį ax.gif

ne paslaptis tongue.gif , i administracini, susijusi su medicinos veikla. bigsmile.gif
Atsakyti
džiugu, kad dabar esi ptaenkinta mirksiukas.gif Na, aš kol studijuoju, negaliu sakyti, kad blogai jog dirbu, vis tik patirties įgysiu... O pati, baigusi kineziterapiją?
Atsakyti
http://www.tsi.su.lt...s...1335&meniu=
Atsakyti
sveikos kineziukės biggrin.gif , kur visos dingę? Kaip sekasi darbuotis?
Atsakyti
taip ir nepasirodėt nei viena verysad.gif
Jei užklysit kuri, tai noriu paklausti, ar atliekat praktikoje sąnarių mobilizaciją? Jei taip, tai ar pakako žinių, kurias gavot bestudijuodamos, ar kažkur papildomai to mokėtės?
Atsakyti