Įkraunama...
Įkraunama...

Putojantis vynas

smile.gif+2012 03 09, 17:33-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 03 09, 17:33)
Man tai skanus Verdi tpac obuolinis smile.gif, bet dar nieko Tosti prosseco

skanus,bet jau saldus koks...siaip verdis mano irgi megstamas labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2009 02 07, 22:46)
Asti Martini - be konkurentų man  thumbup.gif


man taip pat!!!! drinks_cheers.gif

QUOTE(agnuzeb @ 2009 02 14, 00:39)
Na paskaitinejau as jusu pasisakymus ir negaliu susilaikyti nepakomentavus. Kadangi darbo patirties su alkoholiniai gerimais turiu, tai ir sakau, kad jokiu budu nei Romeo visu rusiu nei Boscos gerimai negali buti tapatinami su putojanciu vynu, nes jie paprasciausiai nera putojantys vynai, o tik gazuoti gerimai, kurie yra dirbtinai uzgasuojami angliarugstes pakalba. Taigi jie yra paprasciausi taip liaudyje tariant tik sipuckes, kurias galite isigyti  pigiau uz, pvz.  4 Lt, o ne moketi kaip uz putojanti vyna. O Alita, Rocca de Forti (nepamenu kaip tiksliai rasoma), Italiana ir Martini - putojantys vynai. Taip, kad kas megstat gerti Bosca, Romeo ir kt. gazuotus gerimus, sioje temoje jums ne vieta  4u.gif Nesupykit uz komentara, taciau niekad negaliu klausyti kaip pirkejai gazuotus gerimus tapatina su naturalios fermentacijos putojanciais vynais, kurie gaminami pagal klasikine sampano gamybos technologija. Tai nera vienas ir tas pats gerimas.


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2012 03 10, 14:37)
skanus,bet jau saldus koks...siaip verdis mano irgi megstamas labai wub.gif

man nuo kai kuriu labai skrandzio rugstingumas padideja, o nuo Verdzio nesvarbu kokia rusi bepirkciau, to nesidaro, kazin kodel g.gif
Atsakyti
Alitos "Chardonay" thumbup.gif
Atsakyti
Boscos visi skanus man smile.gif
Atsakyti
man putojantis vynas visai schmoll.gif vertinu tik tikra sampana ir tai tik per Naujus metus mirksiukas.gif
Atsakyti
Visai nieko Lambrusco,o ir kaina gera smile.gif
Atsakyti
Mano mėgiamiausias, tai Verdi wub.gif
Atsakyti
Sveiki,
truputį gal ne į temą, bet skubiai ieškau kur nupirkti tokio putojančio vyno " Советское шампанское "
nu niekur tokiu pavadinimu nerandu, nors "nusišauk" doh.gif anksčiau buvo galima nusipirkti ir Lietuvoje,o dabar nerandu niekur schmoll.gif radau tinklapį Latvijoje parduodamą, bet nenuvyksiu ten nusipirkti verysad.gif gal kuri matėt tokio šampaniuko?
user posted image
Atsakyti
man tai tik Alitos skanus,ir brangiu ragavau,neskanus man,nei Lambrusco,o boska tai isvis baisus,o skonis tragedija,bet aisku cia tik mano nuomone
Atsakyti
Man skaniausi Asti Martini arba Cinzano Gran Dolce thumbup.gif
Atsakyti
Grand Cavalier saldus arba pusiau saldus thumbup.gif first.gif
Atsakyti