Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviški filmai

QUOTE(Black_white @ 2014 12 27, 11:58)
Aš irgi vakar žiūrėjau, galvojau bus geras filmas (pradžia visai užkabino), bet nusivyliau. Labiausiai užmušė ta vieta, kai Jussis ir Inga susipyko, o ji nieko nesakius išlėkė į Londoną, vaiką jam paliko ir dar atsiuntė savo seserį.  doh.gif Sunku įsivaizduot, kad mylinti mama taip savo vaiką nutrenktų menkai pažįstamam vyrui...

Man irgi tai labiausiai užkliuvo!!! Ir dar priežastis dėl ko susipyko. Tipo dėlto, kad žmogus paklausė kiek reikės gydymui, nors prieš tai pati prašė pinigų biggrin.gif Mintis gera, bet nuvylė...
Atsakyti
Paziurejau filma "Redirected".Toks jausmas,kad visi filmo herojai pabege is durnyno. Kai kuriosevietose nelabai buvo suprantama mintis,kai kurios vietos buvo juokingos.
Atsakyti
Gal kas žinote kur galima rasti tarybinių laikų lietuvišką filmą, kur skamba daina "Ar išsaugosi mano meilę", berods Jautakaitė ją atliko tada. Apie paauglių gyvenimą. Prisimenu kaip paauglystėje rašėm su draugėm į televiziją, kad pakartotų, nes labai patiko. Aišku, nesulaukėm... Gal galima kur rasti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2017 10 28, 23:18)
Gal kas žinote kur galima rasti tarybinių laikų lietuvišką filmą, kur skamba daina "Ar išsaugosi mano meilę", berods Jautakaitė ją atliko tada. Apie paauglių gyvenimą. Prisimenu kaip paauglystėje rašėm su draugėm į televiziją, kad pakartotų, nes labai patiko. Aišku, nesulaukėm... Gal galima kur rasti ax.gif

matyt kalba eina apie serialą "Bendraamžiai"
gaila, LRT archyve irgi neradau verysad.gif
būtu malonu prisiminti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2017 10 28, 23:18)
Gal kas žinote kur galima rasti tarybinių laikų lietuvišką filmą, kur skamba daina "Ar išsaugosi mano meilę", berods Jautakaitė ją atliko tada. Apie paauglių gyvenimą. Prisimenu kaip paauglystėje rašėm su draugėm į televiziją, kad pakartotų, nes labai patiko. Aišku, nesulaukėm... Gal galima kur rasti ax.gif



QUOTE(daibava @ 2017 10 30, 17:46)
matyt kalba eina apie serialą "Bendraamžiai"
gaila, LRT archyve irgi neradau  verysad.gif
būtu malonu prisiminti  ax.gif

Taip, tai buvo "Bendraamžiai". O neberodė to filmo po tai, kai Jautakaitė ištekėjo už brito ir išvažiavo gyventi į JK.
Atsakyti
Gal įmestumėte LRT archyvo nuorodą, po ilgesnio laiko tarpo nieko neberandu smile.gif Ačiū
Atsakyti

http://gomoviess.is/...nline-putlocker

http://0123movies.co...0123movies.html

Atsakyti

Lietuvių filmai, ypač senieji, dar kurti 20 ą. antrojoje pusėje tikrai pranoksta  dabartiniu :D Dabar nueini į kiną ir gailiesi pinigus išleidęs 

Atsakyti