Įkraunama...
Įkraunama...

Sukneles megztos, nertos, derintos

QUOTE(niuma @ 2008 02 20, 20:38)
eferika, dailutė, minkštutė, šiltutė margutė  wub.gif  Gražus darbelis  4u.gif  O kokie siūliukai čia? Kokia sudėtis? Labai spalvytė patinka smile.gif

ačiū. iš tiesų pati nesitikėjau, kad patiks net man pačiai, nes siūlus ne pati rinkausi, dovanų gavau biggrin.gif o siūlai čia buvo deLUX Linate Angora, 500 ar 550 m metražo, nepamenu, 70 proc mocherio. sumezgiau beveik 2,5 matkutės (apyklaklei suėjo daugiau nei vienai rankovei smile.gif )

QUOTE(Akire3 @ 2008 02 20, 22:55)
kaip graziai 'susidryzinai', ir juosmenukas graziai padarytas. ir mane siulai sudomino.  g.gif
o as mezgu is moheros ne tai tunika, ne tai ilga megztini. taip greit priekis ir nugara nusimezge, o ties rankovem taip sustojau....ir paskendau apmastymuose, ilgu nenoriu, trumpu nenusprendziu ar iki alkuniu ar zemiau, nes pats mezginys dupce dengs. o pabaigai noriu prieki isardyt, nes padariau per gilia iskirpte, bet dar vis kenciu - tipo apmegsiu placiau, kokius 5 cm krasta.tai taip ir stovi, o liko tiek nedaug....
dar aisku prisideda vaikai sergantys, nuo ranku nelipa...
ir dar apsiemiau broliui Ktu matke issprest, o tai atima mezgimo laika. tai kol kas tik svajoju, o eilej dar kiek noruuuuuuuuu
issiliejau  blush2.gif

tie dryžiai taip jau išsimezgė, man nesikišant smile.gif juokinga buvo, kai vakar kolegė darbe išpūtusi akis klausėsi, kad tokių siūlų būna ir nieko aš specialiai nedėliojau blink.gif o viršininkė buvo beklausianti, iš kur pirkau tokią suknelę biggrin.gif

akire3, linkiu, kad įkvėpimas kuo greičiau sugrįžtų arba aplankytų išganinga idėja dėl rankovių ir apykaklės drinks_cheers.gif
pvz man idėja dėl suknelės apyklaklės kilo visai netikėtai: iš pradžių nusimezgiau rankovę, kurią per staigiai išplatinau ir negražiai atrodė. jos neardžiau, tiesiog mėtėsi šalia. paskui kai nusimezgiau jau tinkamą rankovę, prisidaigsčiau pasižiūrėti ar viskas gerai ir tą išbrokuotą rankovę tiesiog užmečiau ant kaklo, kad susidarytų daugmaž bendras vaizdas. ir labai patiko mintis, kad apykaklės dryžiai eitų vertikaliai, o ne horizontaliai kaip visoje suknelėje smile.gif
o paskui iš tos brokuotos rankovės padariau savo šuneliui super megztinuką lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(dovyda @ 2008 02 21, 02:39)
labai grazi dryziuke thumbup.gif  drinks_cheers.gif



ačiū 4u.gif man tokie dryžiai buvo malonus atradimas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eferika: 21 vasario 2008 - 08:07
eferika , suknele nuostabi!!! 10 balu! thumbup.gif
O dabar leisk Tave pakamantyneti smile.gif :
ar pagal figura ir i apacia sukneles kur nors platinai/ siaurinai??? Mezgei nuo virsaus ar nuo apacios? O rankoves taip pat mezgei su valu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 02 21, 10:31)
eferika , suknele nuostabi!!!  10 balu! thumbup.gif
O dabar leisk Tave pakamantyneti smile.gif :
ar pagal figura ir i apacia sukneles kur nors platinai/ siaurinai??? Mezgei nuo virsaus ar nuo apacios? O rankoves taip pat mezgei su valu?  4u.gif

ačiū už pagyras 4u.gif

mezgiau nuo apačios, su valu. plotį pasimatavau pagal nešiojamus sijonus. nieko nesiaurinau iki pat tos vietos kur mezgama dvi geros dvi blogos, ties liemeniu. tik ten ir sumažinau kiek reikia akių, iškart vienoje eilėje. o rankoves mezgiau su penkiais virbalais, nes su valu tokio kiekio akių neišeina megzti.
Atsakyti
eferika, saunuole thumbup.gif as turiu lygiai tokiu paciu siulu du matkelius, jauciu koks megztukas gautus.
bet man neiseina ant valo megzt, kazkaip as nemoku. blush2.gif
Atsakyti
virbalai su valu jega !!!! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2008 02 21, 00:59)
As tai uzsikasčiau su tais kvadračiukais... kažkaip iš tiek daug detalių neriant viltį prarasčiau doh.gif  nors labai gražu wub.gif



As mezgiau vientisai.. bemezgant tas detales jungiau.... todel ir suknele is rutuliuku noreciau nusinerti, tik reikia tu rutuliu sunerima pasipraktikuoti, nes jei reiketu susiuti, tai nusibaigciau. doh.gif
Atsakyti
man labai grazu nertos is gelyciu bliuskutes, sukneles, ale kaip jas ten sujungt ismezgus g.gif ne man schmoll.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 02 20, 10:51)
Iš tos pačios serijos...  wub.gif
user posted image


o sitos grozybes schemutes niekas neturit?? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nekava: 21 vasario 2008 - 11:41
i juoduju tema
user posted image


http://show.7ya.ru/p...rid=128433&ob=0
Atsakyti
QUOTE(nekava @ 2008 02 21, 12:40)
o sitos grozybes schemutes niekas neturit??  g.gif

as esu nusimezgusi svarkeli toki 4u.gif schemos neturejau, tiesiog issimezgiau pagal paveiksliuka 4u.gif po piet ar vakare galesiu pabraizyt schemute ir idet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nekava @ 2008 02 21, 11:40)
o sitos grozybes schemutes niekas neturit??  g.gif


Prašom 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Dar į kvadratukų temą- man šita labai daili smile.gif

user posted image

Schemos neturiu, bet spėju mastau.gif , kad tie kvadratukai yra paprastai neriami, tokiu principu:

IIIIII
II..II
IIIIII.(ir tuo pačiu siūlu toliau)IIIII

Tada kokio nori ilgio, pločio juos galima pasidaryt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niuma: 21 vasario 2008 - 13:06