Įkraunama...
Įkraunama...

Tailandas, tūkstančio šypsenų šalis

QUOTE(Gudri lape @ 2008 02 07, 12:16)
jog tau patiko Patajoje, nes kaip suprantu is pradziu buvai nusprendusi galbut vaziuoti i Phuketa, o as tave turbut atkalbejau. Tai pergyvenau, kad tau viskas gerai sektusi  4u.gif

Žinok, aš dėkinga tau, kad atkalbėjai. Nes jau trejas atostogas leidau labai pasyviai, su visa šeima, tiesiog- pliažas, valgymas, maudynės, gražūs vaizdai. Kadangi, vykome vieni du su vyru, tai 100 proc. gavome to ko norėjome thumbup.gif . Juk kad ir tuos sexy pexy pamatyt kartą gyvenime- įdomu blush2.gif . Be to, iš Patajos turėjome labai daug įdomių kelionių, draugai ką tik grįžo iš Samui salos, jų įspūdžiai- šiaip sau ax.gif . Tiesiog, mes kartu buvom Maldyvuose, tai jie lygindami su Maldyvais, pasakė, kad Samui- prasčiau nei Maldyvai. Sala ir tiek. Žinoma, pabuvus Maldyvuose, kažin ar kur rasi gražiau. Kaip suprantu, draugai kiek nusivylę, nesupranta man džiūgavimo ir pilnos burnos įspūdžių biggrin.gif . Sekantį kartą, kuomet važiuosiu su vaikais, rinksiuos irgi Patają, tik dažniau pavažinėsim po gretimas saleles, būtinai vaikus vešiuos į džiungles, na Raudonas gatveles apeisime biggrin.gif , mes jau matėm, vaikams- nėr ko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ajas @ 2008 02 07, 12:20)
Manau, ne vieną sugundei ten nuvažiuoti (mane irgi  ax.gif )


Labai džiaugiuosi 4u.gif

QUOTE(ajas @ 2008 02 07, 12:20)
p.s. labai rūpi paklausti, kaip taip drąsiai fotografuodavai vietinius?  blush2.gif  Ar pirma paklausdavai leidimo, ar mokėdavai kažkiek pinigėlių?
Beje, kokia kalba bendravot?

Žmonės be galo nuoširdūs ir lengvai leidosi fotografuojami, visų paprašydavau leisti nufotkinti, nebuvo kad kuris nesutiktų bigsmile.gif . Tiesa, fotikas mano- dideliausias blush2.gif , daugelis apsigavo, manydami, kad aš kokia fotoreporterė blush2.gif . Jei klausdavo, atsakydavau, kad taip ir yra blush2.gif . O transvestitai imdavo po 20 batų ir leisdavo fotkinti juos kiek nori, patys pozuodavo. Tik kuomet vienas neiškentęs mano vyrui pirštu pakuteno užpakalį lotuliukas.gif , daugiau šalia jų nesifotkino mansis nė už ką. Jam vis vaidenosi, kad būtent tas jį kybino lotuliukas.gif . Jie gi labai panašūs, padirbti tokie smile.gif
Tiesa, kalbėjom ir angliškai ir rusiškai. Moka jie: pokupaitė, nedoroga, kak dela, drug lotuliukas.gif . Bet abiem kalbom kalba prastai, dažniausiai susikalbėdavom gestais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 07 vasario 2008 - 11:48
Lemūrai. Su rūbeliais ir pampersiukais lotuliukas.gif . Juos labai pigiai parduoda ant kiekvieno kampo wub.gif . Nesugalvokit pirkti, išvežti draudžiama. Aš vos neblioviau kaip norėjau vaikams juos parvežti unsure.gif

user posted image


user posted image

Atsakyti
Smagu man irgi prisiminti pernai panasiu metu su vyru buvome irgi Tailande Patajoje daug keliavome, labai idomi salis. Skirdome su vokiecais tai servisas ir kainyte labai gera isejo 6000lt ant abieju neskaitant islaidu tenai smile.gif
Atsakyti
Tik žinokit, turiu bėdą unsure.gif : kasyčių nemoku išsipinti ir baisiai ruda esu unsure.gif . Vakar vaiką vežiau į ligoninę, tai gydytojai pažiūrėjo taip blink.gif ....kaip į kokią iš kosmoso unsure.gif . Reiks eit pas kirpėją kasas išsipint. O vyras dėl rudumo kompleksuoja į susitikimus važiuot lotuliukas.gif doh.gif , sako:kaip atrodau, lyg kasdien soliariume gulėjęs biggrin.gif , fyfis
Atsakyti
Ehehei, kaip nuostabu! Noreciau ir as ten nukakti... nuostabus vaizdai, pribloskiancios foto, mano akim, labai vykusiai zmones nufotografuoti smile.gif ir siaip viskas taip ispudinga, rodos, pats gali pasijusti ten buves biggrin.gif ir, zinoma, Elina - labai daili moteris mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2008 02 06, 12:43)
Taip, galiu pasakyt, kad dėl tokių įspūdžių, sąmatėlė- normali 4u.gif . Pats kelialapis su puikiais viešbučiais kainavo apie 12 000 lt. Už kelionės organizaciją, puikią, labai profesionalią, esu dėkinga forumiečiui Udriui. Jis net skambindavo į Tailandą pasidomėti mumis smile.gif . Jutau tikrai šiltą žmogaus rūpestį. Rekomenduoju jį kaip kelionės organizarorių, jau ne kartą per jį keliauju 4u.gif ir be abejonių, keliausiu smile.gif . Baigiant skaičiuot sąmatą, viso gausis dviem žmonėms 20 000 lt, bet mes daug ir leidom sau. Ten tikrai viskas pigu, bet turiu didelę šeimą, tai kad papirkau dovanų doh.gif ( medinių paveikslų, krokodilo rankinių, piniginių, didelių gryno medžio dramblių, rūbų, aksesuarų), keliavom daug kur, už daugelį kelionių teko mokėti ir ne per pigiausiai, jau normliom europinėm kainom smile.gif, nes pirmą kartą nerizikavom pirkt gerokai pigesnes keliones pas vietinius. Daug pinigėlių išleidau vaistams, jie- nelabai pigūs. O pataupant įmanoma laisvai išsitekt į kokį 15 000 lt, o gal ir dar pigiau.


Oho, kiek gavosi. Mes su vyru sausio pabaigoj grįžom iš Tailando ir Kambodžos, ten praleidę 15 dienų. Ir visa kelionės sąmata dviems - 7500 Lt. Žinoma, kelionę organizavomės patys, dalį kelionės Šiaurės Tailande patikėję vietinei kelionių agentūrai.
Atsakyti
QUOTE(Vien Tik @ 2008 02 07, 21:09)
Ir visa kelionės sąmata dviems - 7500 Lt. Žinoma, kelionę organizavomės patys, dalį kelionės Šiaurės Tailande patikėję vietinei kelionių agentūrai.

Šaunuoliai 4u.gif . Mes nesame organizatorių tipo žmonės, visuomet keliaujam su pagalba, t. y. patikime kitiems mums suorganizuoti kelionę, užtai, žinoma, sumokame smile.gif
Atsakyti
Oi, seku aš tas visas keliones apie Tailandą, nes tai yra viena iš pirmųjų mano planuojmų aplankyti šalių sąraše. Gaila, kad tiek neuždirbu, kad kelionesi galėčiau skirt 10 tūkstančių. Tad tikrai žinau, kad viską žvejosiu, t.y. organizuosiu pati (juolab kad man tai patinka) ir planuoju tilpt į daugiau nei dvigubai mažesnį biudžetą.

Puikus pasakojimas smile.gif Vos į tiesioginį eterį nepavėlavau užsiskaičiusi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2008 02 08, 14:50)
kad kelionesi galėčiau skirt 10 tūkstančių. Tad tikrai žinau, kad viską žvejosiu, t.y. organizuosiu pati (juolab kad man tai patinka) ir planuoju tilpt į daugiau nei dvigubai mažesnį biudžetą.


Ir tikrai tilpsi į daug pigiau, Smurka. Va, mergaitės sako, kad galima gerokai pigiau nukeliauti. O tu juk gabi susiorganizuoti thumbup.gif , nenaujokė keliautoja 4u.gif . O aplankyt šią šalį tikrai labai linkiu 4u.gif

Aš užtat Turkijoj niekuomet nebuvau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 08 vasario 2008 - 15:14
QUOTE(Smurka @ 2008 02 08, 13:50)
Oi, seku aš tas visas keliones apie Tailandą, nes tai yra viena iš pirmųjų mano planuojmų aplankyti šalių sąraše. Gaila, kad tieanizuosiu pati (juolab kad k neuždirbu, kad kelionesi galėčiau skirt 10 tūkstančių.


na kadangi pati planuoju i Tailanda kita ziema, tai pasiknaisiojus po kainas smile.gif radau pvz. paskutines minutes kelione uz mazdaug 4500 lt, cia 2 savaites. Aisku per Lt agenturas nerealu, bet per uzsienio imanoma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Joa @ 2008 02 08, 21:15)
na kadangi pati planuoju i Tailanda kita ziema, tai pasiknaisiojus po kainas  smile.gif radau pvz. paskutines minutes kelione uz mazdaug 4500 lt, cia 2 savaites. Aisku per Lt agenturas nerealu, bet per uzsienio imanoma  ax.gif

Taip, bet ar atitinka tuos pačius viešbučius, ar atitinka skrydžiai iš lietuvos į išvykimo vietą ir t.t. Šiaip čia buvo imti 4* viešbučiai, 2 naktys bankoke ir likęs laikas patajoje. Žodžiu, ne viskas taip gražu kaip atrodo.
Atsakyti
Elina, pernai zavejausi tavo pasakojimu ir nuotraukomis is Maldyvu thumbup.gif
Dabar perskaiciau apie Tailanda ir vel noriu padekoti uz pasidalinima ispudziais thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Nuostabus vaizdai ir ispudingi aprasymai 4u.gif
Aciu.
Atsakyti