Įkraunama...
Įkraunama...

Mažos erdvės, maži butai 2dalis

Sveikos 4u.gif
Jau buvau rasiusi, jog turime nedideli butuka apie 25 m2. Gyvename trise.
Vietoj virtuves (truputi daugiau 5m2) padareme vaikui kambari. Pakeiteme langus, mums dar nueme viena plytu sluoksni ir langai tapo didesni, o palange truputi zemesne, kas irgi suteikia daugiai sviesos. Savaitgali isdazeme naujai sienas - zydra spalva, nes vaiko baldu komplektas juros tematika. I vaiko kambariuka telpa tik lova - aisku ji yra didele 190 cm ilgio, bet jau pirkome, kad ilgai tarnautu vaikui augant. Rasomasis stalas bei spintele. (Ocean kolekcija, jaunuolio baldai: www.idejosnamams.lt). Dar reikes kokiu lentynu nupirkti, kad galetu savo zaislus sudeti.
Gyvenamasis kambarys - apie 14m2 (koridoriaus siena jau buvo isgriauta, kai pirkome si buta). Tai palei viena siena stovi virtuve - kolkas pirkome pati pigiausia varianta is Yisko, nes planuojame daryti pagal uzsakyma, kad galetume maksimaliai isnaudoti plota. Kaip tik siandien ziurejau saldytuvus ir saldiklius. Mes pirkome auksta saldytuva, bet dabar norime pirkti imontuojame saldytuva ir saldykli, parduodamus atskirai ir imontuojamus i virutves komplekta, taip atrodys negriozdiska ir bus daugiau sviesos. Ant sienos, kur stovi virtuve, pakabinsime nedideli plazminis televizoriu, nes siuo metu musu televizorius (kuris irgi yra nemazas) stovi ant saldytuvo. Turime nedidel kampa-lova tai sialia planuojame pastatyti spinta iki lubu ir dar spinteles virs pacios lovos , kuriu dugne imontuosime sviestuvus. Gyvenamosios zonos siena norime isklijuoti tapetais, dabar yra labai ispudingu ir visokiu rastu tapetu, o sienas salia virtuves isdazyti.
WC ir vonia pas mus kartu: duso kabina, praustuvas, tualetas bei skalbimo masina telpa normaliai. Tik dabar pradedu galvoti, jog su laiku reikes pakeisti skalbimo masina nauja, siandiens irgi ziurejau internete, jog yra parduodamos skalbimo masinos kartu su dziovinimo funkcija. Mums tai irgi aktualu: nereikes tada skalbiniu dziovinti kambaryje. Bet tos naujausios technikos kaina blink.gif
Aisku noretusi didesnio buto, bet pasiziurejus butu kainas, pradedi abejoti, ar isgalesi visus 30-40 metu moketi tokias imokas unsure.gif Sita savo butuka irgi nupirkome su paskola, bet kainos tai su siandieninemis nepalyginsi.
Ziuresime, kas bus ateityje. O si butuka reikes irengti, kad galetume jaukiai gyventi, o ateityje bus matyt, gal ir pakeisime i nauja rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalie @ 2008 02 13, 10:40)
Sveikos 4u.gif
Jau buvau rasiusi, jog turime nedideli butuka apie 25 m2. Gyvename trise.
Vietoj virtuves (truputi daugiau 5m2) padareme vaikui kambari.

bigsmile.gif pagaliau kažkas ko ieškau

man labai įdomu kaip išsprendėt kriauklės klausimą, kaip ją pasidarėte kambaryje? kaip indus plaunat tarkim?
aš galvoju kad daryt kriauklę koridoriuko erdvėj, šalia WC ir dušo, kad įmanoma būtų vamzdžius pratęst kokį metrą, bet tarkim į kambarį nuvest jaučiu kosminė kaina gautųsi g.gif man tai didžiausias klausimas unsure.gif
Atsakyti
4u.gif Natalie - gal nuotraulyte galetumet idet savo butuko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijolė @ 2008 02 13, 10:37)
buto aprašymas grynai kaip mano  cool.gif
gal bendrabučio tipo butas? dar žiūrėk paaiškės kad kaimynės  lotuliukas.gif
pas mus kambary kampinis kompo stalas, vaiko komoda, lovyte, sofa-lova, staliukas su 2 kedutem, sekcija su teliku ir spinta.  doh.gif
vis audžiu mintį virtuvę kelt į kambarį o iš virtuvės vaikui erdvytę padaryt, tik bendraminčių kolkas neradau, o taip norėčiau  ax.gif

na mes senamestyje gyvenam 4u.gif
as siap masciau sujungti virtuves su kambariu.... jeigu tiksliai zintume kad mes cia lgai gyvensim tai turejom planu daryti antra auksta, nes lubos aukstos , tik toki kad imesti ciuzini ir butu miegama zona, o po apacia vaiko miegama zona.. ismesti sofa ir tik maza tahta sveciams 4u.gif sekcija irgi mestume lauk... na bet zinau kad cia ilgai negyvensim, tad toki persversmu ir nebesvajojam daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijolė @ 2008 02 13, 12:52)
bigsmile.gif pagaliau kažkas ko ieškau

man labai įdomu kaip išsprendėt kriauklės klausimą, kaip ją pasidarėte kambaryje? kaip indus plaunat tarkim?
aš galvoju kad daryt kriauklę koridoriuko erdvėj, šalia WC ir dušo, kad įmanoma būtų vamzdžius pratęst kokį metrą, bet tarkim į kambarį nuvest jaučiu kosminė kaina gautųsi  g.gif man tai didžiausias klausimas unsure.gif


Mes nuvedeme tuos vamzdzius palei buvusios virtuves siena prie grindu. Sienoje, kuri jungia kambari su vaiko kambariu santechnikas padare visai nedidele skyle, kad galetu nutekejimo vamzdis bei salto/karsto vamzdziai praeiti ir viskas. Kai baldus pastate vaiko kambaryje tai tu vamzdziu beveik nesimato. Bet vyras nori juos gipso kortono plokstemes uzdengti. Daremes pries daugiau kaip 2 metus. Tai visas darbas (plius dar isvede vamzdi WC, nes pries tai ten tik bede buvo) tekainavo virs 400 Lt + medziagos. Dabar tai tikriausiai dvigubai viskas kainuos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalie @ 2008 02 14, 09:07)
Mes nuvedeme tuos vamzdzius palei buvusios virtuves siena prie grindu.

pas mus taip neiseina... nes palei tą sieną durys į virtuvytę yra... verysad.gif
daugmaž prikeverzojau išplanavimą blush2.gif
user posted image
idealiausia būtų kažkaip nuvest kriauklę pagal raudoną rodyklę, bet nematau šansų, tad kolkas galvoju pagal žalią, į koridoriuką g.gif nu įėjus bus priešais kriauklė, bet kad kitaip neišgalvosi doh.gif gal kas ką patars ax.gif noriu iš virtuvytės padaryt vaikui erdvę, nes jei daryt erdvę jai kambaryje, ji liktų be lango schmoll.gif
Atsakyti
Kaip supratau is brezinio, tai juodai isryskinta yra: 2 langai ir 3 iejimai. Ar jus neplanuojate isgriauti siena i kambari, kad ji butu sujungta is karto su koriudoriumi? Pas mus sios sienos nera. Taip, jeigu tau vesti i ta kampa, kuri nurodei, reiketu netgi grindis paaukstinti, kad galetum vamzdzius paslepti g.gif
Ar tau neiseis pastatyti virtuves palei ta siena kuri jungiasi su kambariu, koks ten butu sienos ilgis iki duru? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalie @ 2008 02 14, 14:25)
Kaip supratau is brezinio, tai juodai isryskinta yra: 2 langai ir 3 iejimai. Ar jus neplanuojate isgriauti siena i kambari, kad ji butu sujungta is karto su koriudoriumi? Pas mus sios sienos nera. Taip, jeigu tau vesti i ta kampa, kuri nurodei, reiketu netgi grindis paaukstinti, kad galetum vamzdzius paslepti g.gif
Ar tau neiseis pastatyti virtuves palei ta siena kuri jungiasi su kambariu, koks ten butu sienos ilgis iki duru? g.gif

nu maždaug 180 cm g.gif bet kad ir prie tos sienos darant vamzdžiams tada reiktų virtuvėj kelt grindis ir taip toj virtuvėj erdvės tik įeit apsisukt ir išeit... nors lakstyt su purvinais indais į koridoriuką plauti tai irgi ne idealiausia...
kolkas ten kur aš nurodžiusi žaliai stovi komoda mažytė ir virš jos didelsi veidrodis...

jo, ten kairėj du langai o ten 3 vidaus durys, iejimas nenupaišytas į patį butą.

tą sieną išgriovus nelabai sugalvoju kur dėt visokius paltus, batus, skėčius, juk bus iškart bendra erdvė g.gif balkono neturim tai ten ir suskleistas vežimėlis stovi tam koridoriuke...
Atsakyti
Sveikos, su shvente!!

sakykit, o ar imanoma sename blokiniame name virtuve perkelti
i kambari? kaip su vamzdziais? kaip su dujine?
namas 64metu berods, butas 2 kambariu (vienas pereinamas).
O ar reikia gauti kokius leidimus pries tai?

Atsakyti
QUOTE(Saulytee @ 2008 02 14, 22:58)
Sveikos, su shvente!! 

sakykit, o ar imanoma sename blokiniame name virtuve perkelti
i kambari? kaip su vamzdziais? kaip su dujine?
namas 64metu berods, butas 2 kambariu (vienas pereinamas).
O ar reikia gauti kokius leidimus pries tai?


Sveika,

Perkelti viska galima. Mes irgi turejome dujas, bet kai nuejome i Lietuvos dujas, tai mums neleido perkelti dujas i gyvenamaja patalpa, nes nera dar vieno kambario, kuriame mes miegotume. Nes pagal taisykles, negalima miegoti toj pacioj patalpoj, kur yra dujos. Jums turetu duoti leidima, nes dar yra viena patalpa, kuria galite nurodyti kaip miegui. Bet dar reikalingas bus tam projektas: ji reikes uzsakyti tam leidimus turinciose firmose. Tas projektas pries daugiau kaip 2 metus kainavo apie 800 Lt. Dabar tikriausiai bus pabranges. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalie @ 2008 02 15, 08:11)
Perkelti viska galima. Mes irgi turejome dujas, bet kai nuejome i Lietuvos dujas, tai mums neleido perkelti dujas i gyvenamaja patalpa, nes nera dar vieno kambario, kuriame mes miegotume. Nes pagal taisykles, negalima miegoti toj pacioj patalpoj, kur yra dujos.

o kaip tai išsprendėt?
o negalima išvis dujų atsisakyt g.gif

o aš maniau užsuksiu dujas, skaitiklį paslėpsiu po kokiu gipso kartonu ir niekam nieko nesakysiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijolė @ 2008 02 18, 12:14)
o kaip tai išsprendėt?
o negalima išvis dujų atsisakyt  g.gif

o aš maniau užsuksiu dujas, skaitiklį paslėpsiu po kokiu gipso kartonu ir niekam nieko nesakysiu  blush2.gif


Tai duju ir atsisakeme. Bet reikejo padidinti elektros galinguma, t.y. nupirkti papildomu kw, ivedeme elektrinei plytai el.ivada. Na tai nera sudetinga, reikia kreiptis i skirstuomuosius tinklus, bei elektrikus samdyti (papildomai tai mums kainavo apie 300 Lt tinklams bei elektrikams apie 400 Lt). Duju vamzdi nupjoveme (bet tai irgi kainavo apie 150 Lt), t.y. paraseme prasyma, kad norime atsisakyti duju ir nupjauti vamzdi, jie atvaziavo sutarta diena ir nupjove. smile.gif
Atsakyti