Įkraunama...
Įkraunama...

Intymios higienos prausikliai

Morejau jusu pasiteirauti, kokias priemones intymiai kuno vietai priziureti naudojate? Kadangi pas mane daznai kartojasi ivairus grybeliai, tai girdejau, kad yra gerai ir profilaktiskai tas priemones naudoti. Bet as niekaip is ju gausos negaliu issirinkti... doh.gif
Pasidalinkite savo patirtimi...
Gal kurios nors priemones padeda isvengti besikartojanciu grybeliniu ligu.
Aciu uz atsakymus. smile.gif
Atsakyti
zinoma, kiek gydytoju,. tiek nuomoniu, taciau esu skaiciusi ir girdejusi, kad ne vienas ginekologas pasisako pries intymios prieziuros prausiklius ir siaip tuos dieninius iklotus (na tie tokie plonieji, kasdien nesioti) blink.gif pasak ju, tie prausikliai isplauna gerasias maksties bakterijas, o tada jau ir prasideda bedos blink.gif

as zinoma nekalbu apie prausiklius, kurie reikalingi gydymui. Sypsenaa, jau geriau nueik pas gydytoja ir jis tau pats patars koks geresnis, bet eiti paciai ir pirksis koki tai as nepatarciau...

sekmes, bet as pasisakau pries prausiklius megalol.gif
Atsakyti
Na dar neteko girdeti, kad intymios higienos prausikliai isplauna gerasias maksties bakterijas! Atvirksciai - butent paprasti muilai ar duso zeles, su kuriais siaip prausiamasi, tokiu problemu pridaro, nes ju ph yra visiskai kitoks - o specialus intymios higienos prausikliuose ph yra butent toks koks ir turi buti. Ir mano, ir mano draugiu gydytojos rekomendavo naudot - ypac grybelio paumejimo metu. Taciau ji rekomendavo kazkoki prausikli kuris 200ml apie 37lt kainuoja...tipo su pieno baltymais, atstatantis gerasias bakterijas...na man tai labai brangu...tai nusipirkau paprasciausia lietuviska "Margaritos" prausikli su pieno baltymais ir labai patenkinta smile.gif Lietuviska todel, kad labiau tiketina kad is naturaliu medziagu pagaminta smile.gif
Atsakyti
as naudoju AVON Delicate, nu man jis thumbup.gif , o pries ji ne viena bandziau, ir visi man netiko, siaubinga niezuli sukeldavo blink.gif o sitas tikrai delicate, svelnus, ir labai ilgai jo uztenka, pas mus gal netoli metu tas pats butelis stovi. vyras irgi ji kartais panaudoja blush-anim-cl.gif kainuoja jis apie 10 lt, kiek pamenu. bet tikrai to vertas thumbup.gif
Atsakyti
As naudoju Carefree intimate prausikli. man labaij patinka thumbup.gif
Bet cia skirta isoriniams apsiplovimui ir gweruju bakteriju neishplauna. O tie kurie isplauna tai skirti maksties plovimui, ten kazkaip giliau su slangute ar kazkaip leidziami.... Kazkur apie juos skaiciau..
Atsakyti
Tas uz 37 turbut "Dercome Femme" vadinasi. Bet pvz. manau ne ka blogesni yra ir "Margaritos" prausikliai - su salaviju, su pieno baltymais, su alijosium ir kaina apie 7 Lt...
Atsakyti
dercome femme prausiklis yra tikrai geras, kai aš jį pradėjau naudoti, makšties grybelis praktiškai nebepasikartodavo (nebent nuo antibiotikų...). Man jį gydytoja rekomendavo kaip itin gerą prausimosi priemonę ir ja jau 5 metai nesu nusivylusi. Be to, vieno buteliuko man pakanka 5-6 mėn, prausiantis kasdien, kaip ir rašo ant pakuotės. Jis skalsus ir gerai putoja. Rekomenduočiau pabandyti.
Atsakyti
QUOTE(Vike @ 2004 12 27, 22:03)
dercome femme prausiklis yra tikrai geras, kai aš jį pradėjau naudoti, makšties grybelis praktiškai nebepasikartodavo (nebent nuo antibiotikų...). Man jį gydytoja rekomendavo kaip itin gerą prausimosi priemonę ir ja jau 5 metai nesu nusivylusi. Be to, vieno buteliuko man pakanka 5-6 mėn, prausiantis kasdien, kaip ir rašo ant pakuotės. Jis skalsus ir gerai putoja. Rekomenduočiau pabandyti.



as irgi sita naudoju, tikrai tikrai geras prausiklis, mane isgelbejo nuo pienliges, nes labai kankindavausi.
Atsakyti
Ir as naudoju DERCOME FEMME.Gydytoja rekomendavo.Is pradziu kaina truputi isgasdino,bet tikrai nenusivyliau,nes ilgam uztenka ir siaip jokiu problemu nebeliko.Naudoju jau kokius 3 metus.
Atsakyti
As naudoju Lactacyd femina, tai taip pat su pieno rugsties bakterijom, kaina apie 28 litus atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Vasara @ 2004 12 27, 21:50)
Bet pvz. manau ne ka blogesni yra ir "Margaritos" prausikliai - su salaviju, su pieno baltymais, su alijosium ir kaina apie 7 Lt...


Esu viskokiu isbandziusiu, bet dabar naudoju lietuviska "Margaritos" su pieno baltymais thumbup.gif Kaina 5,99 cnt.
Atsakyti
QUOTE(doma_ @ 2004 12 28, 13:35)
Esu viskokiu isbandziusiu, bet dabar naudoju lietuviska "Margaritos" su pieno baltymais  thumbup.gif Kaina 5,99 cnt.

As irgi si naudoju thumbup.gif
Atsakyti