Įkraunama...
Įkraunama...

Tuštinasi į kelnes

Sveikos mamytės. Puoliau į neviltį tai nutariau prašyti jūsų pagalbos. mano vyresnėliui jau 4 metukai, birželį bus 5 ir dar vis [pridarom į kelnes. Ant puoduko pradėjom pratinti anksti. Sisiuko jau seniai į kelnes nedarom, bet su kakuliais problema rimta. Jam nuo mažens kietėdavo viduriukai. Pradžioje bijojo kakų daryt, nes sakydavo, kad skauda kai į puoduką daro.Kai buvo 2 metuku pradėjo kakot ir į puoduką, bet gal kokį mėnesį ir vėl į kelnes, trijų vėl gal kokį mėnesį viskas buvo tvarkoj, po kiek laiko vėl ta pati bėda. galiausiai ketverių lyg ir viskas susitvarkė, bet štai ir vėl darom į kelnytes. sako, kad nespėja. pasisiot suspėja o rimčiau ne. kai pradėjo kakot skatinom, net buvom nupirkę gražų žaislą. pats savimi didžiavosi. Nebežinom ką daryt. tarėmės, šnekėjom ir gražiuoju ir piktuoju. Viena akušerė net patarė su vyte išplakti. Jos sūnui tai padėjo. na visko buvo, bet rezultatai tie patys. Bijau, kad gal rimtai kas yra pati ne kartą mačiau, kaip ramiai piešia prie stalo ir staigiai pašoka -atsitupia ir jau kelnytės pilnos. Bet juk buna kai normaliai padaro. Susipykstam tai 1-2 dienas daro į tuoaleta ir vėl į kelnes.
patarkit ką daryt. Gal žinot kur reikėtų kreiptis verysad.gif g.gif
Atsakyti
Gal psihologiskai jau cia taip... Manau padetu kokios konsultacijos drauge su vaikuciu pas psihologa, arba jau fiziskai pasekmes ilgalaikio uzkietejomo. Sako paskui vaikas nebejaucia kad nori ...

O jis eina i darzeli? Kaip ten?
Atsakyti
Pritariu, kad tai ilgalaikio viduriu uzkietejimo pasekme. Mano vyresneli sita problema kamuoja nuo 6 men. Jei ilgiau uzlaiko vaikui labai sunku padaryti ir vaikas traumuojasi psichologiskai. Jokiu budu negalima barti arba, gink dieve, bausti. Darymas i kelnes, manau, yra is baimes, kad nepadarys, o gaunasi atvirksciai. Tokiam amziuj, tai ne fizine, o psichologine problema, is patirties sakau. Jokie psichologai cia nepades, tik rezimas ir tevu demesys. Reikia kazkaip nustatyti vaikui ta pati, tustinimosi meta, pavyzdziui, is karto pavalgius pietus ant puoduko (rasiau kitoj temelej), su juo pabuti, kol padarys. Kai uzrasinejau savaji i darzeli papasakojau apie maniskio viduriuku problema, tai aukletojos sake, kad ir priesmokyklinej grupej yra vaiku, kurie niekada darzelyje kaku nedaro ...
Atsakyti
smile.gif Mes irgi turėjome tokia problemą ,kol pasakėme kad uždėsime sauskelnes ir pasakysime vaikams darželyje.Dabar gal jau kokius 6mėn. bėgiojam į tolėtą,bet laukia iki paskutinio po to bėga kad vos spėja(bet vis dar ne kasdien,o kas2-3dienas,gal kad mažai valgo g.gif ), o darželyje nedaro visiškai. doh.gif
Atsakyti
Pas mane panaši problema. Manau vaiką traumavo vidurių užkietėjimas kuris tesėsi beveik metus, tik vaistai padėdavo. Tai jau pusantru metų "gaudau kakutį". Kelias dienas nedaro, paskui stebiu kiekvieną akimirką, ar bus suirzusi, ar įkyriai prašosi miegelio, vadinas jau laikas ant puoduko. Bet vaiką turi atidžiai stebėti. Ji žino tą savo problemą ir stengias mažiau valgyt to kas kietina viduriukus. Jei tik pasakai, kad bus paskui sunku iškart supranta. Jokie barimai, o tuo labiau rykštė čia nepadės. Tik gražiuoju ir labai ilgai metus, o gal net ir du gali užtrukti, kol pamirš savo bėdas.
Bent jau aš kai nepasiseka stengius ne piktai, o liudnai padejuoti, kad kaip čia taip nutiko ir kad kitą kartą pasistengsim abi suspėti.
Kadangi mano daro beveik kas keturias dienas tai nereikia visą laiką jos persekiot, tik stebėti jos nuotaiką...
Sunku ką ir pasakyti kiekvienam matyt skirtingai... O gal tikrai padėtų psichologas? g.gif
Atsakyti
O jis eina i darzeli? Kaip ten?[/color]
[/quote]

Darželį lanko nuo 1,4 m. Nuo 2 m. darželį iš viso nebekakoja. Būdavo pareina namo ir prisikakina. verysad.gif
Papildyta:
[quote=Ivonadaniel,2008 02 08, 16:53]
smile.gif Mes irgi turėjome tokia problemą ,kol pasakėme kad uždėsime sauskelnes ir pasakysime vaikams darželyje.

Maniškis tokių dalykų nebijo. Gali pamperį dėt jei nori. Svarbiausia, kad kai nori žiūrėk ir padaro. Jam tarsi kokios fazės užplaukia.
Papildyta:
Tiesa, pastaruoju metu išmokiau save apsiplauti susitvarkyti. Paaiškinau jei jau turi tokią bėda nori į kelnes daryt turi išmokti ir susitvarkyt. Pradžioj buvo labai piktas, nepatiko, bet po dienos tai daro su malonumu. sako man patinka mauditis. Aiškinau, kad madytis gali, jeio patinka ir po kelis kartus į dieną, nebūtina į kelnes kakot. Vakar prižadėjo kakot į tuoletą šiandien iš viso nekakoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 08 vasario 2008 - 18:19
Sveikos. Vakar visgi reikaliuka atliko kur reikia. Tik labai bijojo , kad skaudes. Aš taip pat manau, kaip ir kai kurios mamytės, kad tai užkietėjusių vidurių pasekmė. Reiks l;abiau jį stebėti . Ka padarysi. Gal kaip nors išaugsim doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2008 02 09, 12:03)
Sveikos. Vakar visgi reikaliuka atliko kur reikia. Tik labai bijojo , kad skaudes. Aš taip pat manau, kaip ir kai kurios mamytės, kad tai užkietėjusių vidurių pasekmė. Reiks l;abiau jį stebėti . Ka padarysi. Gal kaip nors išaugsim doh.gif


Viskas bus gerai tik reiks ilgokai stebėti ne tik vaikutį bet ir maistą, kad tik nešimuštų iš vėžių skausmas blush2.gif
Atsakyti
Tai jau tikrai. Ačiū už patarimus
Atsakyti
QUOTE(m_lazda @ 2008 02 09, 17:15)
Viskas bus gerai tik reiks ilgokai stebėti ne tik vaikutį bet ir maistą, kad tik nešimuštų iš vėžių skausmas  blush2.gif

tikrai tiesa
stebet labai reik vaika kaip jis elgiasi
maniskiui taip ir buvo nuo 6 men
bet jau beveik 5 bus tai tikrai manau kad jau ta bedele isaugom
ir viskas prasidejo nuo viduiriuku uzkietejimo
kai specialiai uzlaiko kakuti...kiekvienas sikimas- isterija, rekimas iki pazaliavimo
o kai jau apsisika savaime nes nebeisgali sulaikyti
tada tooks linksmutis laimingas patampa

reik vakarienei jogurtuka ar rugpieni tik valgyt, selenu naudot
dziovintu vaisiu kompota
ir obuoliuku pavalgyt thumbup.gif
Atsakyti
Na su maistu pas mus taip pat sunkiai. Čia antroji problema dėl kurios man baisiai neramu. Bijau, kad rimtai nesusirgtų, baisiai mažai valgo. Kartais net mažiau už broli, kuriam tik 10 mėn. Tad džiaugiuos jei ka iš viso valgo verysad.gif
Atsakyti
smile.gif sveiki pas mus ta prob buvo irgi uzklupus kaku darydavo tik namie darzeli ir sveciuose niekur kitur , o juk noras atsiranda visur tai pamazu uzsikencia tai va uzsikencia sulaiko ir tai tampa sokiu tokiu kaip ir iprociu arba as manau galimybe ta reikaliuka atitolinti g.gif kas mums padejo kai prob pasidare astri ir pradejo teplioti kelnytes visu pirma reikia kad vaikais kiek imanoma reguliariai tustintusi. As su jogurtais duodavai seleneliu (saukstelis i indeli maza jogurto )yra pirkti IKI kvieciu seleneles apie 60cnt kazkur mums tai padejo viduriukus sureguliuoti , o Problema isiprende kai ismoko nusivalyti uzpakaliuka taip ji juociasi matyt saugi ir reikaliuka atlieka visur ir manuose ir jau darzeli ir sveciuose smile.gif tikiuosi kam nors mano patarimai pades reikia ta prob spresti nes su laiku ji tik gyleja ir astreja zinau kad yra vaiku ir mokykloje turinciu tokiu prob tikiuosi mums ji nesikartos smile.gif to linkiu ir visiems smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tulpe: 11 vasario 2008 - 19:41