Įkraunama...
Įkraunama...

Geri ginekologai Šiauliuose

QUOTE(monikiux @ 2007 10 17, 22:21)
sveikos, nors pas gyd. persina- zymantiene pradejau lankytis neseniai, bet moteriske  thumbup.gif  , rupestinga, atidi, isaiskina viska iki galo, vizitas pas ja trunka apie 40 min. ir visai niekur neskubina thumbup.gif

as dabar ir galvoju gal pas ja persina pereiti, ji pam priime pima gimdyma, ir pasirode labai gera, deja mazai atsiliepimu apie ja, gal dar kas susidurete ir galetume kanors pasakyti?
dar galvoju apie balciuniene ir kzlauskiene, bet speju labai daug jos turi pacienciu, ir kaip ir pas vilutiene uz duru reiktu laukti po valanda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2008 06 30, 17:33)
as dabar ir galvoju gal pas ja  persina pereiti, ji pam priime pima gimdyma, ir pasirode labai gera, deja mazai atsiliepimu apie ja, gal dar kas susidurete ir galetume kanors pasakyti?
dar galvoju apie balciuniene ir kzlauskiene, bet speju labai daug jos turi pacienciu, ir kaip ir pas vilutiene uz duru reiktu laukti po valanda 4u.gif





Sveikos visos. tiek prisiskaičiau čia Jūsų atsiliepimų, norėčiau ir aš pasisakyti.
Ir studentė būdama ir dabar-lankausi pas gydytoją Klibavičių.
Kaip gydytojas jis man patiko, tikrai visalaik paima ir tepinelius ir issiaiskina viska, ir gimdos kaklelyje esancia zaizdele uzgyde vaistais. Siek tiek kainavo, bet negaila, juk einant privačiai pastoviai reikia mokėti. O čia tik už vaistus.
ir visada tyrimus paaiškina, išgydo greit. Gydymu tikrai buvau patenkinta.
Bet dabar esu nėščia ir ėmiau jau galvoti apie kitą gydytoją. nes mane šokiravo elgesys (aprėkti jis ir anksčiau aprėkdavo). bet dabar gal ir aš jautriau reaguoju. pasakiau kad katina namie isigijau, tai tik apsauke mane. Spaudimas man pakilo nuo 115 iki 150 doh.gif . Liepė katiną mest lauk, bet konkrečiai kokios ligos būna, ar kokius tyrimus reikai daryt tai nepasake.
Dabar pati prisiskaičiau internete ir eisiu reikalauti kad duotų siuntimą tyrimui toksiplazmozei nustatyti. tai vat.
Ir echoskopu ziures tik 4 menesiu. Na šitas gal ir gerai, nes tie kišimaisi nėra geri. Ypač kai aš gerai jaučiuosi tai viskas ok, tik del to katino kazkaip nerimauju.Atsisakyt ta as nenoriu:( pasidarysiu tyrima-bus ramiau.
Atsakyti
QUOTE(Viktorytė @ 2008 07 03, 00:14)
Sveikos visos. tiek prisiskaičiau čia Jūsų atsiliepimų, norėčiau ir aš pasisakyti.
Ir studentė būdama ir dabar-lankausi pas gydytoją Klibavičių.
Kaip gydytojas jis man patiko, tikrai visalaik paima ir tepinelius ir issiaiskina viska, ir gimdos kaklelyje esancia zaizdele uzgyde vaistais. Siek tiek kainavo, bet negaila, juk einant privačiai pastoviai reikia mokėti. O čia tik už vaistus.
ir visada tyrimus paaiškina, išgydo greit. Gydymu tikrai buvau patenkinta.
Bet dabar esu nėščia ir ėmiau jau galvoti apie kitą gydytoją. nes mane šokiravo elgesys (aprėkti jis ir anksčiau aprėkdavo). bet dabar gal ir aš jautriau reaguoju. pasakiau kad katina namie isigijau, tai tik apsauke mane. Spaudimas man pakilo nuo 115 iki 150 doh.gif . Liepė katiną mest lauk, bet konkrečiai kokios ligos būna, ar kokius tyrimus reikai daryt tai nepasake.
Dabar pati prisiskaičiau internete ir eisiu reikalauti kad duotų siuntimą tyrimui toksiplazmozei nustatyti. tai vat.
Ir echoskopu ziures tik 4 menesiu. Na šitas gal ir gerai, nes tie kišimaisi nėra geri. Ypač kai aš gerai jaučiuosi tai viskas ok, tik del to katino kazkaip nerimauju.Atsisakyt ta as nenoriu:( pasidarysiu tyrima-bus ramiau.


as ir del katino pergyvenau, nu padare tuos tyrimus nieko, sako ne katinu negalima tureti, bet ju kraiko keisti negalima biggrin.gif ne pats katinas kiek supratau niesciai moteriai negerai o ju atlikti reikalai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2008 06 30, 18:33)
as dabar ir galvoju gal pas ja  persina pereiti, ji pam priime pima gimdyma, ir pasirode labai gera, deja mazai atsiliepimu apie ja, gal dar kas susidurete ir galetume kanors pasakyti?
dar galvoju apie balciuniene ir kzlauskiene, bet speju labai daug jos turi pacienciu, ir kaip ir pas vilutiene uz duru reiktu laukti po valanda 4u.gif

zinok man ir persina-zymantiene thumbup.gif
as ir mastau pas ja pereiti ax.gif
man ji prieme 2gimdyma,nuostabus zmogus,viska paaiskino
papasakojo....as likau ja patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorytė @ 2008 07 02, 14:14)
Sveikos visos. tiek prisiskaičiau čia Jūsų atsiliepimų, norėčiau ir aš pasisakyti.
Ir studentė būdama ir dabar-lankausi pas gydytoją Klibavičių.
Kaip gydytojas jis man patiko, tikrai visalaik paima ir tepinelius ir issiaiskina viska, ir gimdos kaklelyje esancia zaizdele uzgyde vaistais. Siek tiek kainavo, bet negaila, juk einant privačiai pastoviai reikia mokėti. O čia tik už vaistus.
ir visada tyrimus paaiškina, išgydo greit. Gydymu tikrai buvau patenkinta.
Bet dabar esu nėščia ir ėmiau jau galvoti apie kitą gydytoją. nes mane šokiravo elgesys (aprėkti jis ir anksčiau aprėkdavo). bet dabar gal ir aš jautriau reaguoju. pasakiau kad katina namie isigijau, tai tik apsauke mane. Spaudimas man pakilo nuo 115 iki 150 doh.gif . Liepė katiną mest lauk, bet konkrečiai kokios ligos būna, ar kokius tyrimus reikai daryt tai nepasake.
Dabar pati prisiskaičiau internete ir eisiu reikalauti kad duotų siuntimą tyrimui toksiplazmozei nustatyti. tai vat.
Ir echoskopu ziures tik 4 menesiu. Na šitas gal ir gerai, nes tie kišimaisi nėra geri. Ypač kai aš gerai jaučiuosi tai viskas ok, tik del to katino kazkaip nerimauju.Atsisakyt ta as nenoriu:( pasidarysiu tyrima-bus ramiau.


Aš porą kartų esu buvusi pas šitą gydytoją. Tai galiu pasakyti, kad jis man nepatiko. Jis labai nemandagus, šiurkštus ir išvis nepatiko jis man. Buvo uždegimas ir kai paklausiau nuo ko jis galėjo kilti, tai sulaukiau atsakymo, kad vienuolės tai neturi uždegimų blink.gif Taip išeina, kad aš, pasak jį, esu kokia nepadori. Ar čia visos moterys turi tapti vienuolėmis g.gif Žodžiu, nesulaukiau jokio paaiškinimo.Dar kai pasakiau, kad naudoju kontraceptinį žiedą, tai išvis jau mirtim grasino, puolė aiškinti, kad negalima jo naudoti ir pan. Kai pamatė, jog turiu žaizdelę, tai iškart apie vėžy kalbėt pradėjo nors man tik 20m. Žodžiu, jis yra labai netaktiškas ir nemandagus. Pas jį daugiau kojos nekelsiu. Kolkas man geriausias Pečiulis.
Atsakyti
QUOTE(laisla @ 2008 07 03, 13:38)
Aš porą kartų esu buvusi pas šitą gydytoją. Tai galiu pasakyti, kad jis man nepatiko. Jis labai nemandagus, šiurkštus ir išvis nepatiko jis man. Buvo uždegimas ir kai paklausiau nuo ko jis galėjo kilti, tai sulaukiau atsakymo, kad vienuolės tai neturi uždegimų  blink.gif  Taip išeina, kad aš, pasak jį, esu kokia nepadori. Ar čia visos moterys turi tapti vienuolėmis  g.gif  Žodžiu, nesulaukiau jokio paaiškinimo.Dar kai pasakiau, kad naudoju kontraceptinį žiedą, tai išvis jau mirtim grasino, puolė aiškinti, kad negalima jo naudoti ir pan. Kai pamatė, jog turiu žaizdelę, tai iškart apie vėžy kalbėt pradėjo nors man tik 20m. Žodžiu, jis yra labai netaktiškas ir nemandagus. Pas jį daugiau kojos nekelsiu. Kolkas man geriausias Pečiulis.

drinks_cheers.gif
man jis ir schmoll.gif
Peciulis ir visai nieko....
Atsakyti
QUOTE(D.JURGITA @ 2008 07 03, 13:36)
drinks_cheers.gif
man jis ir schmoll.gif
Peciulis ir visai nieko....



O gal galite parašyti kur rasti gydytoją Pečiulį - ta prasme, kur jis dirba? gal telefono numerį kas turite? ir kiek kainuoja vizitai? labai lauksiu Jūsų atsiliepimų.ačiū 4u.gif
P.S.: Aš vis tiek esu už gydytojus ginekologus (vyrus:)
Atsakyti
QUOTE(Viktorytė @ 2008 07 03, 14:46)
O gal galite parašyti kur rasti gydytoją Pečiulį - ta prasme, kur jis dirba? gal telefono numerį kas turite? ir kiek kainuoja vizitai? labai lauksiu Jūsų atsiliepimų.ačiū 4u.gif
P.S.: Aš vis tiek esu už gydytojus ginekologus (vyrus:)


Taip, aš irgi už vyrus, tiesą sakant, net nesu buvusi pas moterį. Povilas Pečiulis yra gimdymo namų ginekologijos skyriaus vedėjas. Jis dirba gimdymo namuose ir savo privačiame kabinete, kuris yra vasario 16 g-vėj. Privačiai kai buvau prieš porą metų, tai kainavo kažkur apie 50lt. Dabar jau brangiau, turbūt. unsure.gif Bet galima ir į gimdymo namus pavažinėti pas jį. Ten jei su siuntimu - nemokamai, o šiaip 35-40lt. (mano sesuo eina tuose pačiuose gimdymo namuose tik pas kitą gydytoją, tai sakė, kad tas mokestis tik vieną kartą metuose mokamas g.gif ) Dar kai ėjau pas jį į privatų kabinetą, tai eilės būdavo nemažos, o kai tuose gimdymo namuose, tai jokių eilių išvis. Bet, kabinete jis turi ir echoskopą, ir jokių geležių nenaudoja.
Atsakyti
QUOTE(Viktorytė @ 2008 07 03, 15:46)
O gal galite parašyti kur rasti gydytoją Pečiulį - ta prasme, kur jis dirba? gal telefono numerį kas turite? ir kiek kainuoja vizitai? labai lauksiu Jūsų atsiliepimų.ačiū 4u.gif
P.S.: Aš vis tiek esu už gydytojus ginekologus (vyrus:)

jau atsake laisla mirksiukas.gif
sako dar lyg tai nieko A.Simavicius ax.gif
Atsakyti
gal kas žinot Peršinos-žymantienės privataus kabineto telefona, na kur uzsiregistruoti galima butu, niekur internete nerandu g.gif
Atsakyti
Sveikos,visos temos neperskaiciu nes labai daug ce jau prirasyta biggrin.gif gal kas galetumete pasakyti kokios kainos pasgydytoja balciuniene? ax.gif ir gal dar kas zinote darbo laika?
aciu uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(durke @ 2008 07 15, 19:30)
Sveikos,visos temos neperskaiciu nes labai daug ce jau prirasyta biggrin.gif gal kas galetumete pasakyti kokios kainos pasgydytoja balciuniene? ax.gif ir gal dar kas zinote darbo laika?
aciu uz atsakyma smile.gif




Labutis. Kaip tik vakar buvau pas gydytoja V.Balciuniene. Pas ja ejau pirma karta, apziurejo, paeme tepineli. Sumokejau 70 lituku. Tai vizitas pas ja 50 Lt, o tepineles - 20 Lt. Darbo laiko tai tiksliai nezinau, tik zinau, kad nuo rugpjucio 1 d. ji issikellia i kitas patalpas.
O siaip gydytoja kaip gydytoja, is pirmo karto nieko nesuprasi smile.gif
Atsakyti