Įkraunama...
Įkraunama...

Geri ginekologai Šiauliuose

QUOTE(lazdona @ 2010 07 29, 16:43)
tai čia visi tą žino, klausimas buvo kur PRIVAČIAI dirba  cool.gif


Daina Ligeikienė, akušerė ginekologė – 552824, čia kabineto telefonas, tik reikia prašyti kad su ja sujungtu ir susitarsi dėl vizito. Kiek žinau tai ji pacientes priėminėja motinos ir vaiko klinikoje trečiame aukšte.
Papildyta:
Beja apie šia gydytoja taip pat gali pasiskaityti gimdyvių forume
Papildyta:
QUOTE(bonitute20 @ 2010 07 29, 16:37)
as anksciau lomexin naudodavau bet nepadedavo... atrodo jog esu viskam alergiska kas skirta i maksti...  verysad.gif  esu bandzius ir macmiror ir dar daug kitokiu.


Tai labai gaila, kad jau niekas nepadeda. Nežinau nei ka patarti, gal reikia pas koki kita ginekologa apsilankyti
Atsakyti
QUOTE(Agneškė @ 2010 07 29, 20:54)
Beja apie šia gydytoja taip pat gali pasiskaityti gimdyvių forume

o man nereikia nieko skaityt, aš pas ją lankausi jau 6 metai mirksiukas.gif
ir dėl vizitų tariamės mob. telefonu ax.gif
Atsakyti
jauciu kad prasysiu i kauno arba viniaus klinikas, nes jau nebegaliu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bonitute20 @ 2010 07 29, 10:13)
...
Sako cia viskas surista, per lytinius santykius ir i slapimo takus nuejo, pastoviai jauciu nora slapintis, o kai nusilapinu skauda, eina isskyros, nu baisu, patarkit ka daryti...  cray.gif o gal del slapimo taku reikia kitur gydytis, pas urologus ar dar kurnors? Nebesijauciu pilnaverte moteris  verysad.gif  cray.gif

Man nera buve gimdos uzdegimo, o maksties infekcijos (kurios atsirado ilgai naudojus kontraceptikus) ir slapimo pusles uzdegimai uzeidavo labai daznai. Seimos gydytoja patare pasirodyti ginekologei galbut yra kazkokiu problemu is ginekologines puses, bet apsilankius pas V. Balciuniene ir atlikus tyrimus paaiskejo, kad viskas gerai. Nuo maksties infekcijos vaistu jokiu neskyre, nes man ji pasireiksdavo kelios dienos pries mmm, o po ju jokiu pozymiu nelikdavo, tai vaistu neskyre, nes nebuvo paimtas tepinelis butent tomis dienomis. Lankiausi ir pas urologa, kuris israse stipriausius antibiotikus ir po kuriu isgerto kurso slapimo taku uzdegimas vel atsinaujino. Is savo patirties galiu pasakyti, kad po lytiniu santykiu pirmiausia eik nusislapinti, o tik paskui nusiprausti. Nuo tu visu negerumu ir diskomforto man labai padejo garu voneles, jei tik pajausdavau kazkoki perstejima uzsivirindavau dziovintu medetku ir tiesiog atsitupus ant garu pasigarindavau. Pabandyk, tai labai paprasta gal ir tau pades 4u.gif , nes man tai buvo vienas is veiksmingiausiu budu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maran: 30 liepos 2010 - 16:02
sveikos merginos smile.gif
perskaičiau daug rekomendacijų apie gydytojas, tačiau gal ne viską pamačiau šiame forume. Norėtųsi telefonų ar šiaip įstaigų pavadinimų, kur kuri nors iš šių gydytojų dirba privačiai. Jei būtų nesunku, gal į až?
Atsakyti
man tai pati geriausia gydytoja Auguliene lankausi pas ja kokie sesi metai tai tikrai rupestinga maloni
Atsakyti
Labutis, mamytės, gal kuri nors turite ginekologės Žymantienės-Peršinos tel. nr.? Labai reikia... Lauksiu až. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Serpentine~ @ 2010 03 30, 09:50)
Labas 4u.gif
mergytes, ar gydytoja Jurgita Balciuniene privaciame kabinete vis dar antradieniais dirba?

Jep tongue.gif

QUOTE(doviliuke81 @ 2010 05 23, 18:15)
Sveikos, turiu problemu del pastojimo, lankausi pas Auguliene. 3 menuo geriu jos israsomus vaistukus, kad galeciau pastoti, bet kaip nieko taip nieko. Gal galetumete parekomenduoti kokia ginekologe, kuri profesionaliai konsultuotu del pastojimo. Labai ACIU.

Turiu nuvilti, Šiauliuose nėra gyd., kurie galėtų profesionaliai pakonsultuoti dėl tavo bėdos. Tie gyd., kurie turi šiek tiek daugiau žinių, tavo klausimu, siūlys gydytis privačiai, o tai jiems naudinga, nes gali gydytis ne vienus metus.
Kadangi bet kokiu atveju turėsi mokėti pinigus, siūlau gydytis vaisingumo klinikose. Ten žmonės tobulinasi tik šioje srityje.
Sekmės tampant nestuke.gif
Atsakyti
Jei Auguliene nesugebedavo mano uzdegimu isgydit tai apie jusu beda nera kalbu, jog pades. As ir patarciau i vaisingumo klinikas kreiptis. mirksiukas.gif
Atsakyti
labai gera ginekologe yra Žymantienė-Peršina ji dirba klinikoje alsavita vytauto 145. ir kiek zinau ji dirba ir moters ir vaiko klinikoje
Atsakyti
Labutis, norejau paklausti ar gydytoja ginekologe gali apziureti krutine, ar geriau kreiptis tiesiai i gydytoja mamologa. Gal zinote koki gera Siauliuose. Dekoju uz atsakyma. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajoonė @ 2010 09 12, 10:03)
Jep  tongue.gif
Turiu nuvilti, Šiauliuose nėra gyd., kurie galėtų profesionaliai pakonsultuoti dėl tavo bėdos. Tie gyd., kurie turi šiek tiek daugiau žinių, tavo klausimu, siūlys gydytis privačiai, o tai jiems naudinga, nes gali gydytis ne vienus metus.
Kadangi bet kokiu atveju turėsi mokėti pinigus, siūlau gydytis vaisingumo klinikose. Ten žmonės tobulinasi tik šioje srityje.
Sekmės tampant  nestuke.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
ir visi ginekologai geri kol viskas yra gerai,o jei yra problemų...

QUOTE(k_linele @ 2010 09 14, 18:44)
Labutis, norejau paklausti ar gydytoja ginekologe gali apziureti krutine, ar geriau kreiptis tiesiai i gydytoja mamologa. Gal zinote koki gera Siauliuose. Dekoju uz atsakyma.  4u.gif



jei po gimdymo tai taip smile.gif jei ne po gimdymo ar rimtesnė problema tai pas mamologą reikės siuntimo iš šeimos gydytojos 4u.gif
Atsakyti