Įkraunama...
Įkraunama...

Kokia mūsų įvairovė

Apklausa: kokiai religijai, tikėjimui save priskiriate? (288 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Smalsu kokie žmonės lankosi šiame portale bigsmile.gif Kiek ir kuo tikinčių čia galima sutikti.
Atsakyti
Pasirodo čia tik man vienai įdomu verysad.gif
Atsakyti
Krikštyta esu Romos katalike. Pati save laikau laisvamane (nemaišyti su ateistais!). Testas sako, kad mano pažiūros yra artimiausios budizmui.
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2008 02 10, 17:49)
Pasirodo čia tik man vienai įdomu verysad.gif


Neskubėk, reiks apie pusės metų, kad būtų pakankamai dalyvių ir balsuotojų biggrin.gif Man irgi įdomu, kas bus, kaip balsuos bent 50. Balsavau už individualaus.
Atsakyti
Aš pati save pasikrikštijau Romos katalike ir pati priėjau komunijos, savo iniaciatyva ta prasme. O dabar iš manęs liko katalikiško auklėjimo ir moralės normų į laisvamaniškumą linkusi, mokslo prisigraužusi asmenybė... Bet bažnyčia man vis dar daro "įspūdį" - kartais su ja susišneku, kartais nelabai... Gerbiu ir tikinčius ir ne, jei jie dori žmonės smile.gif

Suvėliau čia...
Atsakyti
Manau nereikia vėl viską ir visus sudėlioti į lentynėles su atitinkamais pavadinimais.
Klasifikacija lydi žmoniją per visą istoriją, galime "pasidžiaugti" tos klasifikacijos išraiškomis : karais, trėmimais ar bent jau rūšiavimu verysad.gif
Atėjo laikas plėstis, t.y. neriboti žmonių, nerūšiuoti jų pagal bet kokius požymius. Bet kokie klasifikavimai nustato ribas tiek tam, kuris tai daro, tiek tam, kuriam tai skiriama.
Ar galima savęs niekam nepriskirti, jaustis laisvam ir su visais? smile.gif
Atsakyti
ai, musulmonų nėra...

šiaip jo dėl religinių įsitikinimų kyla daug karų...
Atsakyti
QUOTE(Takelis @ 2008 02 10, 21:01)
<...>
Ar galima savęs niekam nepriskirti, jaustis laisvam ir su visais? smile.gif

Nemanau, kad galima būti moterim ir vyru to pat metu, vaiku ir seneliu, manyti ir "taip" ir "ne" apie tą patį dalyką, matyti ir saulėtekį ir saulėlydy tuo pat metu... Visgi esam gerokai sudėlioti į "lentynėles", bet tuo pat metu esame ir kartu, nes tos lentynos toj pačioj spintoj. Aš laisva ir būdama moterimi tarp vyrų, ir katalike tarp budistų. Mūsų skirtumai tam, kad papildytume vieni kitus, nes jei visi būtume vienokie tai trūktų kitokių. Ar įdomu mums būtų vis linguoti galvas "taip taip ir aš taip manau..." ? Man nelabai, man įdomiau kai kalbam "aš manau taip" "aš manau kitaip" , o visas kartu paėmus išeina taip, kaip yra iš tikrųjų 4u.gif
Atsakyti
Romos katalikė smile.gif
O man tai nekliudo gyventi nei liuteronas , nei stačiatikis. nei mormonas nei munistas nei išvis be jokios religijos esantis žmogus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2008 02 10, 19:11)
Nemanau, kad galima būti moterim ir vyru to pat metu, vaiku ir seneliu, manyti ir "taip" ir "ne"  apie tą patį dalyką, matyti ir saulėtekį ir saulėlydy tuo pat metu... Visgi esam gerokai sudėlioti į "lentynėles", bet tuo pat metu esame ir kartu, nes tos lentynos toj pačioj spintoj. Aš laisva ir būdama moterimi tarp vyrų, ir katalike tarp budistų. Mūsų skirtumai tam, kad papildytume vieni kitus, nes jei visi būtume vienokie tai trūktų kitokių. Ar įdomu mums būtų vis linguoti galvas "taip taip ir aš taip manau..." ? Man nelabai, man įdomiau kai kalbam "aš manau taip" "aš manau kitaip" , o visas kartu paėmus išeina taip, kaip yra iš tikrųjų 4u.gif

Eilinį kartą nusišnekėjai. Lipk iš mano aukso puodo
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2008 02 10, 21:30)
Eilinį kartą nusišnekėjai. Lipk iš mano aukso puodo

doh.gif verysad.gif o jau buvau įlipusi unsure.gif gaila, kad nepastebėjau, bent į kišenę ką įsimetusi būčiau, o dabar išdrėbė kaip musę iš barščių ir vėl selę varvint cray.gif angel_sadangel.gif
Papildyta:
QUOTE(srauni_upe @ 2008 02 10, 21:05)
ai, musulmonų nėra...

šiaip jo dėl religinių įsitikinimų kyla daug karų...

doh.gif pamiršau blush2.gif atsiprašau 4u.gif Galima balsuoti "čia neįvardinto tikėjimo"...

O karai manau, ne dėl tikėjimo, o dėl egoizmo, godumo ir puikybės g.gif
Atsakyti
Pravoslavai lietuviškai stačiatikiais vadinami... ax.gif
Atsakyti