Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai ziedai (5dalis)

QUOTE(paliulaite @ 2008 03 26, 09:27)
o tikrai nesijaucia ant pirsto? Nes mes platesnius kai matavomes, tai pirstus sulenkus jauciasi, kad ziedukas ant pirsto..

Juvelyras irgi sake kad platus nera gerai,kad nepatogu bus, bet pas mane ilgi pirstai yra tai jis man nera jau toks aukstas ir nei kiek netrukdo. O brangusis priprates prie auksto zieduko tai jam problemu irgi nekils. Dar pas mane per kauliuka placiau yra tai tas aukstumas istiesina pirstus labai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(hippy_girl @ 2008 03 26, 00:16)
Siuo metu auksas yra pabranges ir gramo kaina yra 120lt  mirksiukas.gif


schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Mes už grama mokėjom 46 lt, prieš savaite, kai atsiėmėm, juvelyras sakė, kad auksas truputį pabrango ir gramas yra apie 50 lt. Neleiskit apgaudinėjamos, pabandykit pačios aukso laužo pasiieškot už mažesne kaina. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingelėėė @ 2008 03 26, 10:34)
schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif Mes už grama mokėjom 46 lt, prieš savaite, kai atsiėmėm, juvelyras sakė, kad auksas truputį pabrango ir gramas yra apie 50 lt. Neleiskit apgaudinėjamos, pabandykit pačios aukso laužo pasiieškot už mažesne kaina. mirksiukas.gif


mes pries pora menesiu kai uzsakinejom ziedus odeme tai 1g kainavo pas juos 60lt. is kur tokios 100-120lt kainos tai nelabai suvokiama...
Atsakyti
jau taip reikia būt akylai, kad neapgautų g.gif o tik nepasižiūrėk ir išdurs gun_bandana.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2008 03 26, 11:10)



man labai grazus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(busimi @ 2008 03 26, 11:01)
mes pries pora menesiu kai uzsakinejom ziedus odeme tai 1g kainavo pas juos 60lt. is kur tokios 100-120lt kainos tai nelabai suvokiama...



Čia gal kartu su gamyba tiek kainuoja. Nes jeigu parduotuvėje, tai žiedo gramo kaina maždaug 100 lt ir kainuoja.

O dėl tų pabrangimų, aukso kaina iš tiesų auga. Tačiau kai pirkome, tai mums padarė 10 poc. nuolaidą. Dabar mačiau Vilniuje Akropolyje ir 25 proc. nuolaidą daro. Tai kaip čia suprasti?
Atsakyti
O dėl tų pabrangimų, aukso kaina iš tiesų auga. Tačiau kai pirkome, tai mums padarė 10 poc. nuolaidą. Dabar mačiau Vilniuje Akropolyje ir 25 proc. nuolaidą daro. Tai kaip čia suprasti?
[/quote]

Na taip, kad auksas brangsta tai cia faktas, tereikia i koki bloomberg'a kasdien uzsukt ir matai, kad kyla kaina. schmoll.gif
Ten, kur 25 proc. nuolaida, tai gal auksine dovanele, ane?
Bet ten reikia is vitrinos imt ziedus, o ne daryt, kad tokia duotu nuolaida. Nes tipo vitrinoj anstesnem kainom, isvis pigesni, ir dar nuolaida, nes isparduot gal nori greiciau. O va jau kur daro, tai ten tokiu dideliu nuolaidu nedaro...
Mums aukso gramas daryt kainavo 115 lt g.gif Su darbu juvelyro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metide: 26 kovo 2008 - 13:58
[quote=Metide,2008 03 26, 14:57]
O dėl tų pabrangimų, aukso kaina iš tiesų auga. Tačiau kai pirkome, tai mums padarė 10 poc. nuolaidą. Dabar mačiau Vilniuje Akropolyje ir 25 proc. nuolaidą daro. Tai kaip čia suprasti?
[/quote]

Na taip, kad auksas brangsta tai cia faktas, tereikia i koki bloomberg'a kasdien uzsukt ir matai, kad kyla kaina. schmoll.gif
Ten, kur 25 proc. nuolaida, tai gal auksine dovanele, ane?
Bet ten reikia is vitrinos imt ziedus, o ne daryt, kad tokia duotu nuolaida. Nes tipo vitrinoj anstesnem kainom, isvis pigesni, ir dar nuolaida, nes isparduot gal nori greiciau. O va jau kur daro, tai ten tokiu dideliu nuolaidu nedaro...
Mums aukso gramas daryt kainavo 115 lt g.gif Su darbu juvelyro.
[/quote]
mums su darbu kainavo ~85 Lt, nedaugiau, jei gerai paskaiciavau.. ax.gif
Atsakyti
Siaubas kazkoks, kainos kyla ne dienom, o valandom.. doh.gif Tai kai mes jau darysim, tai ir 200lt/g bus.. g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ausryyte @ 2008 03 26, 16:11)
Siaubas kazkoks, kainos kyla ne dienom, o valandom..  doh.gif  Tai kai mes jau darysim, tai ir 200lt/g bus..  g.gif

user posted image


mums sake, kad gramo kaina 41 Lt atrodo, bet pažiūrėsim ką sakys kai 6dienį važiuosim paimti.

o šiaip galit jau dabar daryt, tada nebus 200 Lt už 1 gr smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Silkina @ 2008 03 26, 15:14)
mums sake, kad gramo kaina 41 Lt atrodo, bet pažiūrėsim ką sakys kai 6dienį važiuosim paimti.

o šiaip galit jau dabar daryt, tada nebus 200 Lt už 1 gr smile.gif


Jei galeciau, tai ir dabar begciau daryti smile.gif Bet esu ne Lietuvoje ir grisiu tik uz poros menesiu.. verysad.gif

user posted image
Atsakyti