Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai ziedai (5dalis)

atidarau nauja temute, nes senaja netycia uzbaigiau. taigi diskutuojam ir rodomes ir patariam ir guodziames ir giriames smile.gif tikiuosi rasit ir sioje temoje naudingos informacijos mirksiukas.gif

sekmes visiems!

Sena tema cia: vestuviniai ziedai, 4tema


 ! 

Forume galioja temų skelbimo taisyklės, ir jos visada būna matomos kai skelbiama nauja tema.

TEMOS SKELBIMO TAISYKLĖS:
® Prieš užvesdami naują temą, pasinaudokite Paieška, galbūt forume jau yra tokia tema.
® Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž).
® Nerašykite didžiosiomis raidėmis!
® Pasistenkite kuo konkrečiau įvardinti temos pavadinimą.

Prašome jų  laikytis

Moderatorė.
Atsakyti
sena tema čia: http://www.supermama...;#entry14904865

štai keletas žiedukų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(busimi @ 2008 02 11, 09:19)
o tai kaip taip galima?per parde bet kaip ir ne per ja... ? mes pazystamu nieko neturim is tos parduotuves. o pas jus i lapeli kokia suma uz darba buvo irasyta?

man bendradarbe, dave juvelyro tel nr, jis yra is odemo, tada jis nukreipe pas savo kolega, tai jis liepe nuvaziuot i parde ir sudaryt uzsakyma ir tipo ji pakviest, bet kadangi jo jau nebuvo, tada uzsakymas buvo sudarytas parduotuvinem kainom, as iskart skambinu juvelyrui ir sakau jusu nebuvo bet uzsakyma parduotuvei padarem, tai ar nepadarem kartais klaidos kadangi kainos normalios surasytos buvo kviltelyje, uz darba 600 Lt uz 1g 60 Lt ir t.t, tada jis sako ryt as busiu darbe paskambinkit as jusu uzsakyma paziuresiu, tada paziurejo ir pasake kad uz darba 400 Lt, bet jis jau kaip padare, tai atsiemem, ne parduotuvej, o tiesiog mieste, jis pasieme mano ta kviteli, ir t.t., man tai dzin bet pora simtu Lt sutaupem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tuliaa @ 2008 02 11, 10:00)
man bendradarbe, dave juvelyro tel nr, jis yra is odemo, tada jis nukreipe pas savo kolega, tai jis liepe nuvaziuot i parde ir sudaryt uzsakyma ir tipo ji pakviest, bet kadangi jo jau nebuvo, tada uzsakymas buvo sudarytas parduotuvinem kainom, as iskart skambinu juvelyrui ir sakau jusu nebuvo bet uzsakyma parduotuvei padarem, tai ar nepadarem kartais klaidos kadangi kainos normalios surasytos buvo kviltelyje, uz darba 600 Lt uz 1g 60 Lt ir t.t, tada jis sako ryt as busiu darbe paskambinkit as jusu uzsakyma paziuresiu, tada paziurejo ir pasake kad uz darba 400 Lt, bet jis jau kaip padare, tai atsiemem, ne parduotuvej, o tiesiog mieste, jis pasieme mano ta kviteli, ir t.t., man tai dzin  bet pora simtu Lt sutaupem smile.gif


na viska supratau. dekui uz kantrybe ir issamu atsakyma;)
Atsakyti
QUOTE(busimi @ 2008 02 11, 10:16)
na viska supratau. dekui uz kantrybe ir issamu atsakyma;)

ner uz ka 4u.gif
Atsakyti
O mums uz juvelyro paslaugas turesim moketi 700lt... unsure.gif cia normali kaina kaip juvelyrui?
Atsakyti
as dar niekaip nenusprendziu ka daryt g.gif g.gif g.gif
turim aukso lauzo nemazai, ir galvojam kaip iseitu geriau ar darytis ziedus, ar geriau pirkti is parduotuves g.gif kike mazdaug sveria tokie jau storesni ziedai? mano dydis 16.5
Atsakyti
QUOTE(kriiistina 19 @ 2008 02 11, 11:06)
O mums uz juvelyro paslaugas turesim moketi 700lt... unsure.gif cia normali kaina kaip juvelyrui?


mes 800 uz darba mokesim.+ auksas 60lt uz grama +5briliantai+prabavimas. tikimes itilpti i 2000lt.
Atsakyti
QUOTE(kleckiukas @ 2008 02 11, 12:01)
as dar niekaip nenusprendziu ka daryt  g.gif  g.gif  g.gif
turim aukso lauzo nemazai, ir galvojam kaip iseitu geriau ar darytis ziedus, ar geriau pirkti is parduotuves g.gif  kike mazdaug sveria tokie jau storesni ziedai? mano dydis 16.5

na jei turit savo aukso, tai manau apsimoka gamintis, nes musu klause ar turim ar ne, butu buve dar pigiau, musu ziedai abu (nezinau kiek atskirai kiekvienas) sveria 17 g, bet jie jau normalus tokie jauciasi kad nelengvuciai, mokejom 1380 Lt, be jokiu akuciu, kiek zinau jos brangokos...
Atsakyti
QUOTE(tuliaa @ 2008 02 11, 14:37)
musu ziedai abu (nezinau kiek atskirai kiekvienas) sveria 17 g, bet jie jau normalus tokie jauciasi kad nelengvuciai, mokejom 1380 Lt


tai turbut per abu 17g, ax.gif nes mums sake 15g per abu jau pakankamai padorus gaunasi..
Atsakyti
nu va nusiunciau savo ziedu foto, tai manau tuliaa ja ides. Tikrai dekoju uz pagalba smile.gif
Atsakyti
musu ziedai bendrai sveria 25g doh.gif
norejom plonesniu,bet kad neisejo verysad.gif
Atsakyti