Įkraunama...
Įkraunama...

vestuviniai ziedai (5dalis)

QUOTE(DIANAD @ 2008 02 12, 14:54)
gal kas galit pasakyti kur galima ziedus isgraviruot ir kiek kainuotu?anksciau kazkur skaiciau forume,bet dbr jau kai reik tai neberandu... blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


graviruoja kiekvienam rimtesniam salone. kad tikrai tikrai graviruoja tai zinau 'Ziedu valdovuose', zveryne, kestucio 54.
Atsakyti
graviruoja basanaviciaus 37 - aukso centro salone. Kainuoja 10 lt. Bent jau mums tiek kainavo.
Atsakyti
QUOTE(mdeive @ 2008 02 13, 12:56)
graviruoja basanaviciaus 37 - aukso centro salone. Kainuoja 10 lt. Bent jau mums tiek kainavo.



Ačiū už info, gal ir mes kažką sugalvosime. O gal ten ir žiedeliais prekiauja? Nes mes visur aplakstėme, o savųjų ir neradome.

Man baisoka gamintis, nes jie tiksliai negali pasakyti kiek kainuos, nes nežno kiek gramų bus. O be to bijau to galutinio varianto. Nebent darytume paprastus iš vieno metalo.
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2008 02 11, 09:24)
sena tema čia: http://www.supermama...;#entry14904865

štai keletas žiedukų  4u.gif


Labai stilingi pirmi ziedai! Noreciau tokiu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Samira @ 2008 02 13, 13:40)
Ačiū už info, gal ir mes kažką sugalvosime. O gal ten ir žiedeliais prekiauja? Nes mes visur aplakstėme, o savųjų ir neradome.

Man baisoka gamintis, nes jie tiksliai negali pasakyti kiek kainuos, nes nežno kiek gramų bus. O be to bijau to galutinio varianto. Nebent darytume paprastus iš vieno metalo.

mes ten gaminomes situos ziedukus, kur paskutine foto yra.... Pasirinkimas ne per didziausias, bet tikrai yra labai simpatisku.
Atsakyti
Sveikos merginos,
Pasiskaitinejau cia ka susirasinejate, ir as noreciau isiterpti ir pasiklausineti, pasitarti. Galima?
Jus visos kalbate tik apie gaminamus ziedelius. Argi neverta kazko imti ir nusipirkti? Gal turite kokiu ziniu, kad pirkti ziedeliai laikui begant nudyla, nusibraizo ir jie ne tokie patvarus kaip gaminti?
Pasirinkimo parduotuvese tikrai ivairiausio yra. Ar jus pvz gaminates tik del to, kad ziedai butu tokie vieni vieninteliai?
Dekui.
Atsakyti
QUOTE(Dinka78 @ 2008 02 14, 21:39)
Sveikos merginos,
Pasiskaitinejau cia ka susirasinejate, ir as noreciau isiterpti ir pasiklausineti, pasitarti. Galima?
Jus visos kalbate tik apie gaminamus ziedelius. Argi neverta kazko imti ir nusipirkti? Gal turite kokiu ziniu, kad pirkti ziedeliai laikui begant nudyla, nusibraizo ir jie ne tokie patvarus kaip gaminti?
Pasirinkimo parduotuvese tikrai ivairiausio yra. Ar jus pvz gaminates tik del to, kad ziedai butu tokie vieni vieninteliai?
Dekui.



Aš visiškai su tavimi sutinku. Aš irgi mielai nusipirkčiau. Tačiau papasakosiu savo žiedų paieškos patirtį. Kai dar nesiruošėme pirkti žiedų maždaug apie Naujus metus, tik šiaip domėjomės, kokių yra, atrodė, kad pasirinkimas tikrai didelis. Paskui tarėmės su pažįstamu juvelyru, ir kai kurių žiedų modeliai atpuolė kaip labai nepatvarūs arba mažasvoriai (jie gali lengviau susilansktyti). Iškilo kita problemėlė: mano MB nori didesnio žiedo ir kad šis svertų ne 2 gramus. Masyvūs žiedai man netinka, nes mano rankos labai mažos. Be to, man nepatogu, kai dėl žiedo negaliu suglausti pirštų. blush2.gif Tad lieka arba paprasti vieno metalo arba išgaubti dviejų metalų žiedai. Neseniai aplakstėme daugelį parduotuvių ir ten arba nėra to, ko mes norime arba nėra dydžio vienam iš mūsų arba net abiem. Taigi siūlo arba užsisakyti arba laukti naujų modelių. Todėl dabar svarstome. Gerai, kad dar turime laiko.
Atsakyti



radau ziedus kurie beveik kaip musu ,pas mus tik auksas geltonasis toks blizgus..na zodziu musu grazesni,bet panasus kaip sie:ax: ax.gif ax.gif tongue.gif



http://www.auksogija...iti-kiti-7.aspx...
Atsakyti
QUOTE(Dinka78 @ 2008 02 14, 21:39)
Sveikos merginos,
Pasiskaitinejau cia ka susirasinejate, ir as noreciau isiterpti ir pasiklausineti, pasitarti. Galima?
Jus visos kalbate tik apie gaminamus ziedelius. Argi neverta kazko imti ir nusipirkti? Gal turite kokiu ziniu, kad pirkti ziedeliai laikui begant nudyla, nusibraizo ir jie ne tokie patvarus kaip gaminti?
Pasirinkimo parduotuvese tikrai ivairiausio yra. Ar jus pvz gaminates tik del to, kad ziedai butu tokie vieni vieninteliai?
Dekui.


sveika, beabejo kad galima taris, juk tam ir yra sis skyrelis 4u.gif na mums isties nebuvo svarbu ar iskarto pirktis ar gaminti, vienus buvom nusiziureje, jau pagamintus bet dar susilaikem, tada beieskant radom savo ziedukus, Odemo parduotuvej, o ten, tik pagal uzsakyma gamina, tai dodel mes ir gaminomes ziedus, ne todel kad butu vienetiniai ar labai isskirtini biggrin.gif kur parduotuvej buvom nusiziureje, kainavo 2 ziedai apie 1500 Lt ir siule 10 proc nuolaida, cia auksinej dovanelej berods, o tuos kur pasigaminom kainavo 1380 (su 200 Lt nuolaida).

Atsakyti
QUOTE(DIANAD @ 2008 02 15, 12:40)
radau ziedus kurie beveik kaip musu ,pas mus tik auksas geltonasis toks blizgus..na zodziu musu grazesni,bet panasus kaip sie:ax: ax.gif ax.gif tongue.gif
http://www.auksogija...iti-kiti-7.aspx...

as kazko panasaus noriu:) o kur jus pirkot savus?
Atsakyti
QUOTE(Dinka78 @ 2008 02 14, 21:39)
Sveikos merginos,
Pasiskaitinejau cia ka susirasinejate, ir as noreciau isiterpti ir pasiklausineti, pasitarti. Galima?
Jus visos kalbate tik apie gaminamus ziedelius. Argi neverta kazko imti ir nusipirkti? Gal turite kokiu ziniu, kad pirkti ziedeliai laikui begant nudyla, nusibraizo ir jie ne tokie patvarus kaip gaminti?
Pasirinkimo parduotuvese tikrai ivairiausio yra. Ar jus pvz gaminates tik del to, kad ziedai butu tokie vieni vieninteliai?
Dekui.

na mes savo ziedukus gaminomes, nes gavosi daug pigiau, uz abu ziedus sumokejom tiek kiek vienas kainavo, ir plonesni jie siek tiek buvo, ir siauresni nei musu. Is pradziu niekur neradom tokiu kokiu norim,o po vestuviu radom, bet dziaugiames kad gaminomes.
Atsakyti
QUOTE(Dinka78 @ 2008 02 14, 21:39)
Jus visos kalbate tik apie gaminamus ziedelius. Argi neverta kazko imti ir nusipirkti? Gal turite kokiu ziniu, kad pirkti ziedeliai laikui begant nudyla, nusibraizo ir jie ne tokie patvarus kaip gaminti?


Vienus tikrai žinau, kur matinė dalis per keturis mėnesius sublizgėjo, t.y. nusitrynė. Bet va kaip pasakyt g.gif Vokiški pirktiniai, firma skamba kažkaip panašiai į "Brauni" Jei labai domėčiausi, gal galėčiau ir tiksliau pasakyt, bet dabar tik iš klausos blush2.gif
Su MB kažkaip net nesvarstėm apie pirkimą, žingsniavom savųjų "ieškot" į tą patį saloną, kur jis man sužadėtuvių žiedą užsakė. Tiesa, labai suviliojo ne tik žiedų grožis, bet ir siūloma ceremonija patiems žiedų auksą išsilydyt thumbup.gif
Atsakyti