Įkraunama...
Įkraunama...

Užkerėtas žmogus. Kaip jį atpažinti

Saulute77 drinks_cheers.gif ,na ir kokio reikia supuvimo (banali patarle-kiekvienas sprendzia pagal savo sugedimo laipsni),kad tuose zodziuose izvelgti sasajas su serganciais vaikais,vertinimais ar konkreciais izeidinejimais.Neesu pukuotas kiskutis,tai ir issireiskimai kartais astresni.Butent tai ir turejau galvoje-kad, zmogaus ismintis,dvasingumas,zinojimas nepriklauso nuo NET ir 3 aukstuju.Tai tik alegorija ir nesuprasti to-akivaizdus kabinejimasis ir pykcio isliejimas biggrin.gif .Neesu labai jau jautri ir savotiskai pasismaginu,paskaicius tokius piktybinius "dorovingus" pasisakymus (apie Ebor tai isvis tyliu),bet neteisybes nemegstu jokioj formoj.Bendrauju su labai ivairiais zmonemis ir jau daug metu-pasidariau sau isvada-kuo imantresnias frazes BANDO naudoti,kuo daugiau tarptautiniu zodziu ir aplamai sakiniai formuluojami taip,kad net apie ka kalba sunku suprasti(Ebor puikus tam pavyzdys+berastis) tuo didesnis.......O su zmogumi,turguj zuvi pardavinejanciam(cia tik ALEGORIJA biggrin.gif ) malonu sneketis valandu valandas ir semtis is jo isminties-nesvarbu ar jam 20 ar 80.....
Papildyta:
QUOTE(ebor @ 2008 03 03, 18:50)
"Ligu spece" tai sinonimas zodziui " saviapgaule"

  Man tai tas patiko  http://vaisgante.blogspot.com/

  "Konsultuoju sveikatos bei dvasinio tobulėjimo klausimais."

  kokiais dvasinio tobulejimo ? kad jus begate i krumus nuo paprastu klausimu.Tikreusiai klijentai ant tiek zali , kad viskas kimba. doh.gif



Na ar siuo atveju netinka mano paminetas zodis uz kurio cia kelios nepatenkintos gyvenimu motereles ir Ebor uzsikabino? biggrin.gif Si karta ji naudoju APGALVOTAI
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chiromante: 03 kovo 2008 - 22:03
QUOTE(Karusia @ 2008 03 03, 10:47)
tu matei????  blink.gif  blink.gif


aha mirksiukas.gif kazkada per pirma meeta metropolio picerijoj kartu gerem biggrin.gif o gal Noa ir negere, pas ja tada antrasis dar maziukas buvo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -MŠ-: 03 kovo 2008 - 22:04
QUOTE(vaižgantė @ 2008 03 03, 20:19)
Buvo Vanduo- pabėgo, žiūrėsim, kaip ilgai ebor išsilaikys.  g.gif  Gaidžiams vištininke sunku...

O ko jau čia sunku? Kaip tik klestėt turėtų... Ebor - tu vyras ar boba? Ir ar klesti???

QUOTE(-MŠ- @ 2008 03 03, 23:02)
aha  mirksiukas.gif kazkada per pirma meeta metropolio picerijoj kartu gerem  biggrin.gif  o gal Noa ir negere, pas ja tada antrasis dar maziukas buvo  biggrin.gif

Neįsižiūrėjai irnesakyk.gif Tamsu ten buvo ir triukšmas nežmoniškas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Chiromante @ 2008 03 03, 23:00)
Na ar siuo atveju netinka mano paminetas zodis uz kurio cia kelios nepatenkintos gyvenimu motereles ir Ebor uzsikabino?  biggrin.gif

Aš patenkinta blink.gif Man labai apie apsiseilėjusius įdomu pasidarė. Ir dar įdomu, ar neitų biskutuką savo šefą užkerėt, kad algą pakeltų? blush2.gif Biskutuką, ne dvigubai. Paskui, kai jau įsakymą pasirašo, gali atsikerėt rolleyes.gif Seilėtis nustot. Ot gerai būtų... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2008 03 03, 22:11)
O ko jau čia sunku? Kaip tik klestėt turėtų... Ebor - tu vyras ar boba? Ir ar klesti???
Neįsižiūrėjai irnesakyk.gif Tamsu ten buvo ir triukšmas nežmoniškas biggrin.gif
Papildyta:

Aš patenkinta blink.gif  Man labai apie apsiseilėjusius įdomu pasidarė. Ir dar įdomu, ar neitų biskutuką savo šefą užkerėt, kad algą pakeltų? blush2.gif Biskutuką, ne dvigubai. Paskui, kai jau įsakymą pasirašo, gali atsikerėt rolleyes.gif Seilėtis nustot. Ot gerai būtų... rolleyes.gif

A ko tu-tu aisku patenkinta,pati gi nesiseilioji cia apie sergancius vaikus ir apie tikruju veidu isaiskinima...Rupinies labai padoriais ir reikalingais dalykais-sefo uzkerejimu.Jauciu EBOR zino kaip uzkeret biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chiromante: 03 kovo 2008 - 22:24
QUOTE(Chiromante @ 2008 03 03, 22:22)
A ko tu-tu aisku patenkinta,pati gi nesiseilioji cia apie sergancius vaikus ir apie tikruju veidu isaiskinima...Rupinies labai padoriais ir reikalingais dalykais-sefo uzkerejimu.Jauciu EBOR zino kaip uzkeret biggrin.gif


Saulutė77 irgi žino- ką tik gerus kursus baigė... ok.gif Bet kas tokius dalykus už dyka viešina ir dar SM? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 03 03, 22:29)
Saulutė77 irgi žino- ką tik gerus kursus baigė... ok.gif Bet kas tokius dalykus už dyka viešina ir dar SM?  mirksiukas.gif

Gal Saulute77 galetu Noa sefui smegenis uzprogramuot del algos pakelimo,nes badyti leles kazkaip gal atgyvene
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 03 03, 22:34)
Gal Saulute77 galetu Noa sefui smegenis uzprogramuot del algos pakelimo,nes badyti leles kazkaip gal atgyvene


Nemanau, kad badymas šiuo atveju padėtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 03 03, 23:00)
Saulute77  drinks_cheers.gif ,na ir kokio reikia supuvimo (banali patarle-kiekvienas sprendzia pagal savo sugedimo laipsni),kad tuose zodziuose izvelgti sasajas su serganciais vaikais,vertinimais ar konkreciais izeidinejimais.Neesu pukuotas kiskutis,tai ir issireiskimai kartais astresni.Butent tai ir turejau galvoje-kad, zmogaus ismintis,dvasingumas,zinojimas nepriklauso nuo NET ir 3 aukstuju.Tai tik alegorija ir nesuprasti to-akivaizdus kabinejimasis ir pykcio isliejimas biggrin.gif .Neesu labai jau jautri ir savotiskai pasismaginu,paskaicius tokius piktybinius "dorovingus" pasisakymus (apie Ebor tai isvis tyliu),bet neteisybes nemegstu jokioj formoj.Bendrauju su labai ivairiais zmonemis ir jau daug metu-pasidariau sau isvada-kuo imantresnias frazes BANDO naudoti,kuo daugiau tarptautiniu zodziu ir aplamai sakiniai formuluojami taip,kad net apie ka kalba sunku suprasti(Ebor puikus tam pavyzdys+berastis) tuo didesnis.......O su zmogumi,turguj zuvi pardavinejanciam(cia tik ALEGORIJA biggrin.gif ) malonu sneketis valandu valandas ir semtis is jo isminties-nesvarbu ar jam 20 ar 80.....
Papildyta:
Na ar siuo atveju netinka mano paminetas zodis uz kurio cia kelios nepatenkintos gyvenimu motereles ir Ebor uzsikabino?  biggrin.gif Si karta ji naudoju APGALVOTAI


is to didelio rasto nuvaziavot i krasta biggrin.gif Nejau zmogus kuris protingesnis uz asmeni su 3 aukstaisiais negali suprasti paprastu konkretizuotu fraziu ? Gal laikas nuleisti sau zemiau kartele drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ebor @ 2008 03 03, 22:48)
is to didelio rasto nuvaziavot i krasta  biggrin.gif Nejau zmogus kuris protingesnis uz asmeni su 3 aukstaisiais negali suprasti paprastu konkretizuotu fraziu ? Gal laikas nuleisti sau zemiau kartele  drinks_cheers.gif


Ar Chiromantė pasakė, kad yra protingesnė už žmones su trim aukštaisiais? Jai tik patinka protingi žmonės. Argi tai blogai?
Gal savo kartelę žemiau nuleisk? Aš tavo postuose kol kas nemačiau daugiau nei mokymosi skaičiuoti ant pirštų ir maivymosi.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 03 03, 22:53)
Ar Chiromantė pasakė, kad yra protingesnė už žmones su trim aukštaisiais? Jai tik patinka protingi žmonės. Argi tai blogai?
Gal savo kartelę žemiau nuleisk? Aš tavo postuose kol kas nemačiau daugiau nei mokymosi skaičiuoti ant pirštų ir maivymosi.

vat butent,be to as ji ka tik samoningai negraziai pavadinau,bet gal jis net nesuprato g.gif
Atsakyti
Bobos intrigantes laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(ebor @ 2008 03 04, 00:07)
Bobos intrigantes  laugh.gif


ne bobos, o raganos biggrin.gif neprasidek su jom...
Atsakyti