Įkraunama...
Įkraunama...

Cukrinis diabetas ir nėštumas

Cia renkasi laimingos busimos mamytes, dalinasi savo rupesteliais, patirtimi, palaiko viena kita ir zingsnis po zingsnio zengia svajoniu issipildymo link - susitikimo su savo mazuliukais wub.gif Stiprybes visoms - mums ir musu maziams viskas bus gerai! 4u.gif

Sena tema cia: http://www.supermama...showtopic=63683
Atsakyti
Sveikos,

na ir as jau izengiau i paskutini menesiuka tongue.gif Vis dar laukiam nuosprendzio del cezario, ryt einu pas gine, bet man atrodo, kad maziulis taip ir neapsiverte, nes pojuciai tie patys. Tai va tada tikru tikriausias cezaris.
O cukriukai laikosi normaliai, kazkaip jau leidziu sau papiknaudziauti ir saldumais, na po nedaug, bet ziuriu, kad cukrai neuzkyla blink.gif Tai del to smagu.
O kurios gimdete su gestaciniu, papasakokit, kaip ten buna, ar maziukus ilgam issinesa verysad.gif Jauciu is karto tikrina gliukoze ir jokiu ten ant krutines pasidejimu nebuna verysad.gif . Bandau save taip nuteikti, kad biski teks paliudeti be vaikiuko salimais pirmas valandas.
Atsakyti
QUOTE(Rase-liukas @ 2008 02 12, 07:50)
Sveikos,

na ir as jau izengiau i paskutini menesiuka tongue.gif Vis dar laukiam nuosprendzio del cezario, ryt einu pas gine, bet man atrodo, kad maziulis taip ir neapsiverte, nes pojuciai tie patys. Tai va tada tikru tikriausias cezaris.
O cukriukai laikosi normaliai, kazkaip jau leidziu sau papiknaudziauti ir saldumais, na po nedaug, bet ziuriu, kad cukrai neuzkyla blink.gif Tai del to smagu.
O kurios gimdete su gestaciniu, papasakokit, kaip ten buna, ar maziukus ilgam issinesa  verysad.gif Jauciu is karto tikrina gliukoze ir jokiu ten ant krutines pasidejimu nebuna verysad.gif . Bandau save taip nuteikti, kad biski teks paliudeti be vaikiuko salimais pirmas valandas.


Nu as gimdziau pirmaji VGN nors ir su gestacinio diagnoze - tiesiog apie RK buvau pasiklausius nekokiu atsiliepimu ir net pagalvoti apie ji nenorejau, nors mano gine labai ji rekomendavo rolleyes.gif Be to, as jau buvau sutarusi su VGN gydytoja del gimdymo, tad nebenorejau jau eiti ir kazko kito ieskoti. Gaila, kad si gydytoja nebedirba VGN, gimdyciau vel ten.

Tai VGN viskas buvo normaliai - ir po gimdymo ant krutines uzdejo, ir paskui jokiu isnesimu nebuvo, vaikas visad buvo salia manes. Gal del to, kad maniskio cukraus kiekis bent jau po gimimo is karto buvo normalus (o kaip paskui tai zalia buvau, neklausiau apie tai doh.gif ). Jei butu hipoglikemija, tai tikriausiai butu isnese ax.gif
Atsakyti
niu mamytes tai kaip laikotes?smile.gif kaip sveikatyte?smile.gif cukrai stabilus?smile.gif
Atsakyti
Laikomes tai labai stipriai isikibe lotuliukas.gif
O cukriukai tai man dar sunkiai po nestumo suitvarko doh.gif Dienom zemi,naktim auksti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aister @ 2008 02 18, 14:44)
Laikomes tai labai stipriai isikibe lotuliukas.gif
O cukriukai tai man dar sunkiai po nestumo suitvarko  doh.gif Dienom zemi,naktim auksti doh.gif


O kaip reikaliukai su pompa? Ar nusiemei, ar pasilikai? Man tik dabar cukrai normalet pradejo, bo iki siol buvo konkretus bardakas - arba virs 10, arba 2-3 doh.gif Stengiuosi laikytis apie 5-8, niu ir beveik pavyksta jau smile.gif
Aister, ar tu gulejai KMUK 24-iu savaiciu? gal zinai, kiek svarbu butent 24 savaiciu gultis ir kodel butent 24 guldo? Planuoju ten gultis panasiai apie 28 savaiciu, nebus per velu? g.gif Koks gydytojas tave endokrinologiniam priziurejo? Gal ka girdejai apie gyd. Marinskiene? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalna @ 2008 02 18, 15:50)
O kaip reikaliukai su pompa? Ar nusiemei, ar pasilikai? Man tik dabar cukrai normalet pradejo, bo iki siol buvo konkretus bardakas - arba virs 10, arba 2-3 doh.gif Stengiuosi laikytis apie 5-8, niu ir beveik pavyksta jau smile.gif
Aister, ar tu gulejai KMUK 24-iu savaiciu? gal zinai, kiek svarbu butent 24 savaiciu gultis ir kodel butent 24 guldo? Planuoju ten gultis panasiai apie 28 savaiciu, nebus per velu? g.gif Koks gydytojas tave endokrinologiniam priziurejo? Gal ka girdejai apie gyd. Marinskiene? rolleyes.gif

Dar kol turiu likusiu daliu,vaikstau su pompa.bet jau noriu nusiimti,nes atsibodo ja tampytis doh.gif
Aga as gulejau 24 sav.zinok net tiksliai nezinau kodel 24sav.guldo blush2.gif Padare visus tyrimus,viskas buvo gerai ir isleido.Man pasake kad 24 sav reikia atsigulti,tai as ir guliausi lotuliukas.gif
Net nepamenu kokia gydytoja mane gyde ten.Buvo palatos gydytoja ir viskas.Geriausias endokrinologas ten aisku Petrenko,o apie kitus gydytojus nieko nezinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aister @ 2008 02 18, 14:44)
Laikomes tai labai stipriai isikibe lotuliukas.gif
O cukriukai tai man dar sunkiai po nestumo suitvarko  doh.gif Dienom zemi,naktim auksti doh.gif



oi koks lelius tavo gražus wub.gif 4u.gif pas mane panašiai su cukrais...
Atsakyti
QUOTE(Asciuke @ 2008 02 19, 14:33)
oi koks lelius tavo gražus  wub.gif  4u.gif  pas mane panašiai su cukrais...

Mantukas dekoja uz komplimentus 4u.gif
o tie cukrai jau nervina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aister @ 2008 02 19, 18:41)
o tie cukrai jau nervina doh.gif


Asciukes mazius irgi labai fainas, tik dingo is eterio sad.gif
O kaip ten su tais cukriukais? cia cia del to bludija, kad po gimdymo vel visi hormonai persibalansuoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalna @ 2008 02 20, 09:35)
Asciukes mazius irgi labai fainas, tik dingo is eterio sad.gif
O kaip ten su tais cukriukais? cia cia del to bludija, kad po gimdymo vel visi hormonai persibalansuoja? g.gif

o velnias zino cia tuos cukrus blink.gif Turbut del tu hormonu jie cia ir bludija doh.gif
Atsakyti
Sveikos,


as vakar buvau pas Birzieti, tai va jau esam pilnai isnesioti, svoris normalus ir svarbiausiai nera diabetines fetopatijos. thumbup.gif thumbup.gif
kaip dziaugiuosi, tai negaliu apsakyti. Na tik tiek, kad mazylis sedi sau ir nosi krapsto, va del sios priezasties man bus planinis cezaris. Bet nepergyvenu per daug, svarbiausiai mazyliui viskas gerai.
Atsakyti