Įkraunama...
Įkraunama...

Cukrinis diabetas ir nėštumas

sveikos mergytes,

greitai mes cia pabyresim, jei mano mazius neapsivers tai kovo 14d. planinis cezaris, na aisku, jei nesugalvos anksciau i sviesa ateiti, kartais atrodo, kad kojyte pro mano tarpkoji islis lotuliukas.gif
Siaip jauciuosi gerai, net labai gerai, cukriukai kone tobuli, galiu jau sau net leisti pasmaliziauti ir labai laukiu savo mazylio.
Atsakyti
QUOTE(aister @ 2008 02 27, 10:33)
Tu nevaryk Dievo i medi su tokiais cukrais doh.gif Man per nestuma buvo net iki 14 pakile,irne viena karta doh.gif dabar tai isviso ziauriai,ir 19 karta buvo.
Beje,sis straipsnis,kaip supratau,ne apie gestaticini o apie tikra diabeta ax.gif


Nu as suprantu, kad cia tie mano cukrus nera tragiski, sito skyrelio deka tai supratau. Tik tiek, kad pastebejau, jog padidejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aister @ 2008 02 26, 17:10)
kaip paskaitau tokius straipsnius pradedu galvoti,kad antro leliuko nebereikia planuoti verysad.gif


As irgi labai bijojau ta straipsni skaityti, bet perskaiciau. Merginos, manaua, kad reikia labai stipriai baimintis. Vienas dalykas, mes isties kaip imanoma prisiziurime save, o ten rasoma tokiom frazem "gali buti", "gali pasireiksti", "tiketina" ir pan. Kazkaip man atrodo, cia labiau asocialioms diebatikems rolleyes.gif

QUOTE(aister @ 2008 02 27, 13:33)
Tu nevaryk Dievo i medi su tokiais cukrais doh.gif Man per nestuma buvo net iki 14 pakile,irne viena karta doh.gif dabar tai isviso ziauriai,ir 19 karta buvo.
Beje,sis straipsnis,kaip supratau,ne apie gestaticini o apie tikra diabeta ax.gif


Vat, norejau paklausti, ar kam buvo, kad net iki 14-16 pakildavo? doh.gif Man prasidejo linksmybes, kai insulino poreikis padidejo - leidziu kibirais smile.gif Palnuoju i KMUK gultis apsizvalgyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalna: 28 vasario 2008 - 13:20
QUOTE(Shalna @ 2008 02 28, 13:16)
As irgi labai bijojau ta straipsni skaityti, bet perskaiciau. Merginos, manaua, kad reikia labai stipriai baimintis. Vienas dalykas, mes isties kaip imanoma prisiziurime save, o ten rasoma tokiom frazem "gali buti", "gali pasireiksti", "tiketina" ir pan. Kazkaip man atrodo, cia labiau asocialioms diebatikems rolleyes.gif
Vat, norejau paklausti, ar kam buvo, kad net iki 14-16 pakildavo? doh.gif Man prasidejo linksmybes, kai insulino poreikis padidejo - leidziu kibirais smile.gif Palnuoju i KMUK gultis apsizvalgyti smile.gif

Turbut norejei parasyti "nereikia" blush2.gif Nu taip supratau is tolesnio tavo pasisakymo blush2.gif
O del cukriuku,tai pabaigoj tikrai buvo visko doh.gif
Aisku gulkis apsizvalgyti,o gal tau visikai nepatiks,atvirksciai nei man. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aister: 28 vasario 2008 - 15:39
Labutis. Vis skaitinėju šį puslapiuką, nes ruošiuosi prisijungti prie jūsų. Tik žiauriai bijau. Skaitau jūsų komentarus ir semiuosi drąsos iš jūsų.
Atsakyti
Labas.
Prasom jungtis 4u.gif
Kiek laiko sergi CD?Jau matau kad turi dukryte wub.gif Gal dar neturejei CD kai ja gimdei?
Atsakyti
Pirmą dukrytę gimdžiau be CD. Prieš pusmetį, planuojant antrą vaikutį sužinojau, kad sergu. Esu žalia ir mokausi kovoti su šia liga. Gal žinote kur rasti maisto lenteles. g.gif.
Atsakyti
tik su pusmeciu ligos drasiai planuok antra vaikuti 4u.gif
juk sakei skaitai,tai matai su kokiais stazais mes gimdom.Ir viskas gerai.Aisku reikia dideles prieziuros ax.gif
o ape kokias lenteles tu cia klausi?jei apir tokias,kur butu suzymeti visokie angliavandeniai ir t.t...tai manau knigynuose buna pirkti.
Atsakyti
QUOTE(aister @ 2008 02 28, 16:38)
Turbut norejei parasyti "nereikia" blush2.gif Nu taip supratau is tolesnio tavo pasisakymo blush2.gif
O del cukriuku,tai pabaigoj tikrai buvo visko doh.gif
Aisku gulkis apsizvalgyti,o gal tau visikai nepatiks,atvirksciai nei man. mirksiukas.gif


Taip taip, taip ir norejau parasyti smile.gif
Del cukriuko, negaliu nepasigirti, nu pati nepatikejau, gliukuotas 6,4! Manaiu, jau tikrai apie 8 bus smile.gif
Palnuoju i KMUK gultis iskart po velyku. Aister, ka ten ypatingo daro? Ar uzteks 4 dienu? smile.gif

QUOTE(inguška @ 2008 02 28, 18:06)
Labutis. Vis skaitinėju šį puslapiuką, nes ruošiuosi prisijungti prie jūsų. Tik žiauriai bijau. Skaitau jūsų komentarus ir semiuosi drąsos iš jūsų.


Sveikute, junkis drasiai! 4u.gif Tavo gliukuoti dar tikrai bus geri, o kadangi dar neseniai sergi, dar kazkiek laiko tavo kasa atiduoas paskutines savo jegas, tad kuo greiciau pastosi, tuo geriau thumbup.gif Vat, ir Aister, ir as, su nemazais stazais, bet ir apie antra vaikeli galvojam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalna @ 2008 02 29, 11:03)
Taip taip, taip ir norejau parasyti smile.gif
Del cukriuko, negaliu nepasigirti, nu pati nepatikejau, gliukuotas 6,4! Manaiu, jau tikrai apie 8 bus smile.gif
Palnuoju i KMUK gultis iskart po velyku. Aister, ka ten ypatingo daro? Ar uzteks 4 dienu? smile.gif

nieko ypatingo ten nedaro.visi slapimo,kraujo tyrimai.ir kiekvirna diena uzrasineja leliuko tonus.mane savaite islaike,nors visi tyrimai geri buvo.reikia laukti,kol pareina visi atsakymai.
Atsakyti
QUOTE(aister @ 2008 02 29, 13:39)
nieko ypatingo ten nedaro.visi slapimo,kraujo tyrimai.ir kiekvirna diena uzrasineja leliuko tonus.mane savaite islaike,nors visi tyrimai geri buvo.reikia laukti,kol pareina visi atsakymai.


Bet 24 savaiciu gulejai endokrinologiniame? Ne ginekologiniame skyriuje? g.gif Gal kas is ginekologinio ateina tu tonu paziureti, ar kaip? g.gif Bandysiu su Birziecius susidraugauti mirksiukas.gif
Atsakyti
oi tikrai,24 savaiciu endokrinologiniam doh.gif visai susimakalavau doh.gif tai tada tonusu niekas dar nerasys blush2.gif tau padarys visus tyrimus,kai bus jau visi atsakymai,tada sius pas Birzieti.Butinai turek dienyna,zymek cukrus,jam tas labai aktualu 4u.gif
tai endokrinologiniam man rodos as 4 dienas ir tegulejau mirksiukas.gif
Atsakyti