Įkraunama...
Įkraunama...

Šv. Valentino meniu

Labas vakarelis 4u.gif leiskite ir man prie jusus prisijungti... Kazka skanaus ir grazaus norisi pagaminti mylimajam (jei nedirbs ta diena) tik fantazija nelabai dirba blush2.gif
Bet manau kad drauge kazka sugalvosma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatukx @ 2010 02 02, 19:04)
Labas vakarelis  4u.gif  leiskite ir man prie jusus prisijungti... Kazka skanaus ir grazaus norisi pagaminti mylimajam (jei nedirbs ta diena) tik fantazija nelabai dirba  blush2.gif
Bet manau kad drauge kazka sugalvosma  biggrin.gif


Aš manau pas mus vakarienei bus kažkas iš kiniečių virtuvės, nes abu mėgstam.

Tik tiksliai dar nežinau ką gaminsim...
Atsakyti
Viskas apie valentino diena:
Valentino dienos sveikinimai, naujienos, zaidimai, akcijos-atrakcijos!

http://www.diena.lt/...valentino-diena
Atsakyti
Sveikos.
Na šiemet kaip ir laisvadieni ta dienele pakliuvo, tai ka čia ir nustebinsi.
Pas vieną mamyte užsisakiau prijuostes smagias, tai bus ryte dovanikė mums ir priedo receptukas ( jo mėgstama lazanija ir saldusis pyragas) ir planuos,kad sykių šeiminikautume rolleyes.gif Nieko ypatingo blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif jungiuos ir aš prie jūsų - patarkit, ką man, negaminančiai, galima nesudėtingo pagamint iš jautienos (kokias karštas salotas ar nesunkų kepsniuką) blush2.gif blush2.gif arba kokį saldėsį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Melynziede @ 2010 02 07, 13:42)
Sveikos  4u.gif  jungiuos ir aš prie jūsų - patarkit, ką man, negaminančiai, galima nesudėtingo pagamint iš jautienos (kokias karštas salotas ar nesunkų kepsniuką)  blush2.gif  blush2.gif  arba kokį saldėsį  ax.gif


Tai paprastai sumarinuok jautienos mesyte (as tai paprastai marinuoju cesnakiukai+druskyte ir pipiriukai, dar tie santa marios ruosiniai marinatai visai nieko) iskepk keptuvej ant silpnos ugnies, tada juostelem supjaustyk ir ant darzoviu bigsmile.gif padaziuka koki pasidaryk )visai neblogas medus+garstycios+sojos padazas. mmm kaip skanu o ir paprasta kaip 2 kart 2 mirksiukas.gif

prisimenu kaip pirma kart daug metu atgal suruosiau savo pirmaji Valentino vakara - pridege kepsniai, neikandamas desertas ir persikreipes MB "skanu mm labai" lotuliukas.gif thumbup.gif va cia tai meile lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2010 02 07, 14:56)
Tai paprastai sumarinuok jautienos mesyte (as tai paprastai marinuoju cesnakiukai+druskyte ir pipiriukai, dar tie santa marios ruosiniai marinatai visai nieko) iskepk keptuvej ant silpnos ugnies, tada juostelem supjaustyk ir ant darzoviu  bigsmile.gif padaziuka koki pasidaryk )visai neblogas medus+garstycios+sojos padazas. mmm kaip skanu o ir paprasta kaip 2 kart 2  mirksiukas.gif

prisimenu kaip pirma kart daug metu atgal suruosiau savo pirmaji Valentino vakara - pridege kepsniai, neikandamas desertas ir persikreipes MB "skanu mm labai"  lotuliukas.gif  thumbup.gif va cia tai meile  lotuliukas.gif

O galima detaliau - su konkrečiais kiekiais ir laikais, nes negaminu visiškai blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Melynziede @ 2010 02 07, 19:45)
O galima detaliau - su konkrečiais kiekiais ir laikais, nes negaminu visiškai  blush2.gif  blush2.gif


gal sitas patiks? 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2010 02 07, 21:50)
gal sitas patiks?  4u.gif

user posted image

Dėkui, visai nieko variantas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Melynziede @ 2010 02 08, 20:36)
Dėkui, visai nieko variantas  4u.gif  4u.gif  4u.gif


tikiuosi bus skanu, bent jau visai nieko atrodo 4u.gif parasyk kaip seksis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2010 02 08, 20:42)
tikiuosi bus skanu, bent jau visai nieko atrodo  4u.gif  parasyk kaip seksis  bigsmile.gif

Okis mirksiukas.gif dar pora radau nesunkių receptukų, parašysiu, ką pagaminsiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linanil @ 2010 02 05, 09:51)
Sveikos.
Na šiemet kaip ir laisvadieni ta dienele pakliuvo, tai ka čia ir nustebinsi.
Pas vieną mamyte užsisakiau prijuostes smagias, tai bus ryte dovanikė mums ir priedo receptukas ( jo mėgstama lazanija ir saldusis pyragas) ir planuos,kad sykių šeiminikautume  rolleyes.gif  Nieko ypatingo  blush2.gif

O aš manau, kad taip daug įdomiau, nei, kad vienai kankintis virtuvėje. Be to ir tematika gera - prijuostės, mėgstamų patiekalų receptai, o toliau tik nuotaikos reikalas smile.gif Manau, kad tau pavyks thumbup.gif Sekmės smile.gif
Papildyta:
QUOTE(SventasValentinas @ 2010 02 04, 12:01)
O as galvoju savo mylimaja nustebinti meiles laisku smile.gif  tuo labiau, kad dabar paciam net nereikia rasyti, tiesiog nueini i .....
suvedi duomenis ir... vualia, Tavo brangiausias zmogus jau gauna siurpriza - graziai papuosta meiles laiska nuo Taves wink.gif

Na, tai tikrai nėra originalus laiškas, be to tai mokama paslauga. Daug mieliau yra savo ranka rašytas laiškas!!!
Be to jei kartojiesi per temas, gali buti užblokuotas. g.gif
Atsakyti