Įkraunama...
Įkraunama...

Mano kvepalų kolekcija

QUOTE(centifolija @ 2008 03 28, 16:15)
Nu va, pradinis pasipūtimas JVanai praėjo, dabar gali ir apie pačius kvapus pakalbėti  biggrin.gif Įdomus skonis, nuo YSL Opiumo klasikos iki Veros Wang paaugliškų vandeniukų  g.gif
Ar galima būtų nuorodytę?  bigsmile.gif  bigsmile.gif Kas ir kur atliko šiuos mokslinius tyrimus, koks pavadinimas, kiek buvo tiriamųjų (kvapų ir vyrų?  unsure.gif ). Arba bent jau nuorodytę į tyrimo rezultatus?  bigsmile.gif  bigsmile.gif



Ot.. prisipirkau kvepalu, tai skaneriui pinigu neuzteko.. Siulote spausdinti? g.gif
O cia taip ir toliau turesiu viska citatom, nuotraukom, gal piesiniais irodineti??? Irodineti kam? Kas nores, tas tikes. Kas nores, visad ras prie ko prisikabinti. Kam man jums meluoti? As jus pazistu? Jus mane?

Pasiputimo ir nebuvo, tik jus ji radote. Buciau pasakius turiu visus 3, butumet pasitikusi ta pacia reakcija?? Jus nuo saves pradekite, tai manim ir uzbaigt nereikes.

Valio, kad dar yra zmoniu, kurie skaito tiesiogiai, o ne tarp eiluciu su fantazija.

Atsakyti
QUOTE(JVana @ 2008 03 28, 17:24)
Pasiputimo ir nebuvo, tik jus ji radote. Buciau pasakius turiu visus 3, butumet pasitikusi ta pacia reakcija?? Jus nuo saves pradekite, tai manim ir uzbaigt nereikes.

JVana, kas jums yra? Problemos kokios? Čia daugybė merginų, senbuvių ir naujokių, su savo kolekcijom (ar rinkiniais, ar kitaip pavadinsim) ateina, nesvarbu, iš 3 ar 200 buteliukų - ir su visom kažkaip konfliktų nekyla... Negi visas forumas kažkodėl susivienijo prieš jus vieną?
Atsakyti
QUOTE(JVana @ 2008 03 28, 17:24)
Kas nores, tas tikes. Kas nores, visad ras prie ko prisikabinti. Kam man jums meluoti? As jus pazistu? Jus mane?

Kas norės, tas netikės tokiais paistalais. Pagalvokite pati, ką rašote biggrin.gif "Moksliškai įrodyta" bigsmile.gif Gal ir gerai, kad mes nepažįstamos. Siūlau šio status quo ir nekeisti. Čiao cool.gif
Atsakyti
JVana,

SM forumas yra labai viešas dalykas, nepaisant to, kad visos vadinamės nick'ais.
Ir visos tavo problemos, apie kurias postinai kitose temose, visiems - kaip ant delno. O daug kas tikrai pasižiūrės, nes tokių kaip tu - sukeliančių erzelį per dešimt puslapių, pasitaiko nedažnai... smile.gif

Kodėl visa tai rašau? Todėl, kad manau, jog visa šita šiek ties isteriška diskusija ir tavo gerokai neadekvati reakciją nei į pastabas, nei į jumorą (tegu ir kandų) yra tavo asmeninių ir vidinių problemų rezultatas ir tikrai apgailestauju, kad mano tikrai puikios kolegės-parfumistės į šitą diskusiją įsivėlė.

Taigi, pirma siūlau susitvarkyti su savim. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(biologė @ 2008 03 28, 16:32)
JVana, kas jums yra? Problemos kokios? Čia daugybė merginų, senbuvių ir naujokių, su savo kolekcijom (ar rinkiniais, ar kitaip pavadinsim) ateina, nesvarbu, iš 3 ar 200 buteliukų - ir su visom kažkaip konfliktų nekyla... Negi visas forumas kažkodėl susivienijo prieš jus vieną?


Man problemu dideliu kaip ir nera.
Jus pasiskaitykit dialogus ir nuspreskit pati ar buvo draugiskas tonas nuo to momento, kai prisijungiau?

Prasome pasakyti kur minejau, kad visas forumas pries mane susivienijo? Jus manote, tai draugiskas Jusu tonas?

Mano nuomone, zmogus ir be kvepalu gali tureti gana svaria nuomone apie juos. Zmogus, kuris turi 1 kvepalus, gali apie juos daugiau pasakyti nei kuris kitas. Zmogus su 200 kvepalu gali apie juos ne laso nutuokti. Kokie kvapas geras? Tas, kuris patinka.
As zmoniu i kategorijas neskirstau pagal tai ka jie turi, ar neturi. Skirstau i tuos, kurie turi ka pasakyti ir kurie ne.
Kodel as prisijungiau prie sio forumo? Del pokalbiu apie juos, o ne ju skaiciaus.


P.S.

Negalejau niekaip savo pasto dezutes atidaryti. Matyt buvo kokios problemos. Turejau is naujo persiregistruoti.

http://picasaweb.goo...key=bmSsqG2-8eA
Papildyta:
QUOTE(Smauglius @ 2008 03 28, 16:41)
JVana,

SM forumas yra labai viešas dalykas, nepaisant to, kad visos vadinamės nick'ais.
Ir visos tavo problemos, apie kurias postinai kitose temose, visiems - kaip ant delno. O daug kas tikrai pasižiūrės, nes tokių kaip tu - sukeliančių erzelį per dešimt puslapių, pasitaiko nedažnai... smile.gif

Kodėl visa tai rašau? Todėl, kad manau, jog visa šita šiek ties isteriška diskusija ir tavo gerokai neadekvati reakciją nei į pastabas, nei į jumorą (tegu ir kandų) yra tavo asmeninių ir vidinių problemų rezultatas ir tikrai apgailestauju, kad mano tikrai puikios kolegės-parfumistės į šitą diskusiją įsivėlė.

Taigi, pirma siūlau susitvarkyti su savim. 4u.gif


Galite ivardinti kuom sukeliau erzeli? Atsakymais i klausimus?

O kelios sio forumo dalyves uzstrigo ant skaiciaus,nes kai parasiau kokie man patinka ir kodel, gavau 2 negatyvius atsakymus ir sekancius teiginius apie kvepalu skaiciu.

Tai kur gi ta diskusija?
Atsakyti
QUOTE(JVana @ 2008 03 28, 18:57)
Papildyta:
Galite ivardinti kuom sukeliau erzeli? Atsakymais i klausimus?

O kelios sio forumo dalyves uzstrigo ant skaiciaus,nes kai parasiau kokie man patinka ir kodel, gavau 2 negatyvius atsakymus ir sekancius teiginius apie kvepalu skaiciu.

Tai kur gi ta diskusija?



Sorry, šitas "šaudymasis" replikom primena bandymą susikalbėti skirtingom kalbom.
Aš apie ratus, tu - apie batus.
Atsakyti
Sveikos!Taip seniai buvau,norejau pasigirti kad kolekcija papilde keli nauji kvepalai,bet net issigandau diskusiju,kurios cia vyksta.Susidare ispudis,kad JVana parode savo kvepalus,ir staiga kazkokie konfliktai iskilo....Na nesipykit,ir dar butu del ko,del kvepalu doh.gif
Na o as jau turiu Hermes"Elixir des Merveilles"ir "Gucci "byGucci,pastarieji kazko erzina,nes labai jauciasi vyriskas kvapas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo foje: 28 kovo 2008 - 18:47
QUOTE(foje @ 2008 03 28, 18:38)
Sveikos!Taip seniai buvau,norejau pasigirti kad kolekcija papilde keli nauji kvepalai,bet net issigandau diskusiju,kurios cia vyksta.Susidare ispudis,kad JVana parode savo kvepalus,ir staiga kazkokie konfliktai iskilo....Na nesipykit,ir dar butu del ko,del kvepalu doh.gif
Na o as jau turiu Hermes"Elixir des Mervelles"ir "Gucci "byGucci,pastarieji kazko erzina,nes labai jauciasi vyriskas kvapas..


Aš irgi nesuprantu, kas čia darosi. Kažkaip labai jautriai visi į viską reaguoja. Širšių lizdas šiandien šioj temoj.
Atsakyti
QUOTE(foje @ 2008 03 28, 17:38)
Sveikos!Taip seniai buvau,norejau pasigirti kad kolekcija papilde keli nauji kvepalai,bet net issigandau diskusiju,kurios cia vyksta.Susidare ispudis,kad JVana parode savo kvepalus,ir staiga kazkokie konfliktai iskilo....Na nesipykit,ir dar butu del ko,del kvepalu doh.gif
Na o as jau turiu Hermes"Elixir des Mervelles"ir "Gucci "byGucci,pastarieji kazko erzina,nes labai jauciasi vyriskas kvapas..


Gucci by Gucci tikrai stiproki. Bet man kartais patinka toks medzio kvapas, saldokas ir stiprus smile.gif

Hermes dar nebandziau smile.gif Gal kada reikes uzmesti aki smile.gif
Atsakyti
JVana,puiki kolekcija!Per kiek laiko tiek kvepalu pavyko nusipirkti?Ar visus naudoji?
Atsakyti
QUOTE(JVana @ 2008 03 28, 18:57)
Man problemu dideliu kaip ir nera.
Jus pasiskaitykit dialogus ir nuspreskit pati ar buvo draugiskas tonas nuo to momento, kai prisijungiau?

Prasome pasakyti kur minejau, kad visas forumas pries mane susivienijo? Jus manote, tai draugiskas Jusu tonas?

Mano nuomone, zmogus ir be kvepalu gali tureti gana svaria nuomone apie juos. Zmogus, kuris turi 1 kvepalus, gali apie juos daugiau pasakyti nei kuris kitas. Zmogus su 200 kvepalu gali apie juos ne laso nutuokti. Kokie kvapas geras? Tas, kuris patinka.
As zmoniu i kategorijas neskirstau pagal tai ka jie turi, ar neturi. Skirstau i tuos, kurie turi ka pasakyti ir kurie ne.
Kodel as prisijungiau prie sio forumo? Del pokalbiu apie juos, o ne ju skaiciaus.
P.S.

Negalejau niekaip savo pasto dezutes atidaryti. Matyt buvo kokios problemos. Turejau is naujo persiregistruoti.

http://picasaweb.goo...key=bmSsqG2-8eA
Papildyta:
Galite ivardinti kuom sukeliau erzeli? Atsakymais i klausimus?

O kelios sio forumo dalyves uzstrigo ant skaiciaus,nes kai parasiau kokie man patinka ir kodel, gavau 2 negatyvius atsakymus ir sekancius teiginius apie kvepalu skaiciu.

Tai kur gi ta diskusija?


Kolekcija tikrai ispudinga thumbup.gif , o kurie kvepaliukai mylimiausi? wub.gif
Atsakyti
Nebeperskaiciau tos visos diskusijos patingejau blush2.gif
Bet man labai akis bado pasikartojantis Channel.

Hellga, as galiu duoti Estee Lauder Emerald Dream pauostyti mirksiukas.gif man tai i Acqua di Gio panasus.
Atsakyti