Įkraunama...
Įkraunama...

Pavardės keitimas. 3 dalis

skaiciau ir as ta straipsninu nerealu laugh.gif clap_1.gif stupid.gif hihihi.gif mega_shok.gif geriusiai tai "Moterys, „maloniai skambančią“ mergautinę ar „šventą priklausymą“ šeimai ir „ištikimybę rodančią“ santuokinę pavardės priesagą iškeitusios į neutralią galūnę -ė, gyvena amoraliai ir negarbingai.' geras lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(blondine @ 2009 04 29, 13:18)
Aš tai kažkaip galvojau, kad priklausymą kažkuriai šeimai simbolizuoja pavardės šaknis, o ne galūnė  lotuliukas.gif

va va... dabar, egzistencinio siaubo apimtoms, teks iš pagrindų keisti pasaulėvoką laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 04 29, 12:45)
va va... dabar, egzistencinio siaubo apimtoms, teks iš pagrindų keisti pasaulėvoką  laugh.gif

Aš tai siūlau tokią išeitį (na kad būtų aišku, kuri ištekėjusi, kuri - ne). Siūlau priimti įstatymą, kad kiekviena ištekėjusi turėtų slėpti plaukus po skarele. Tradiciškai lietuviška būtų. Neamoralu. Ir šeimos finansus taupyti padėtų, nes po skarele nesimato, kada šaknys atauga bigsmile.gif
Atsakyti
ir šampūno susitaupo drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(blondine @ 2009 04 29, 15:40)
Aš tai siūlau tokią išeitį (na kad būtų aišku, kuri ištekėjusi, kuri - ne). Siūlau priimti įstatymą, kad kiekviena ištekėjusi turėtų slėpti plaukus po skarele. Tradiciškai lietuviška būtų. Neamoralu. Ir šeimos finansus taupyti padėtų, nes po skarele nesimato, kada šaknys atauga  bigsmile.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif tada tikrai visi zinotu kuri istekejusi, kuri nea, nereiktu net pavardes sakyti lotuliukas.gif visi pasirasiusieji baliu , matyt, padarytu lotuliukas.gif
Atsakyti
O vakar nežiūrėjot laidos, kaip lituanistai tokie senoliai ginčijosi dėl pavardžių, jie visom keturiom prieš tas trumpintas -ė, nori kad būtų atšauktas leidimas rintis tokias pavardes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(la_vita @ 2009 04 30, 09:23)
O vakar nežiūrėjot laidos, kaip lituanistai tokie senoliai ginčijosi dėl pavardžių, jie visom keturiom prieš tas trumpintas -ė, nori kad būtų atšauktas leidimas rintis tokias pavardes  doh.gif


ziurejau ziurejau, dar norejau skambint lotuliukas.gif ta, jeigu panaikintu tikrai kreipciausi i teisma, tik kad vestuves ir vel tektu nukelt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(soske @ 2009 04 30, 14:23)
ziurejau ziurejau, dar norejau skambint  lotuliukas.gif ta, jeigu panaikintu tikrai kreipciausi i teisma, tik kad vestuves ir vel tektu nukelt  lotuliukas.gif


bet tai nesamonių muziejus sakykit ką norit lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
O as pasilikau prie senoviniu -ieniu 4u.gif kazkaip su e galune maniske nesirimavo visiskai, na jei bus didele mada tai pasikeisiu - nebus manau problemu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amutex @ 2009 04 30, 15:15)
O as pasilikau prie senoviniu -ieniu  4u.gif kazkaip su e galune maniske nesirimavo visiskai, na jei bus didele mada tai pasikeisiu - nebus manau problemu  mirksiukas.gif


aš tai irgi būsiu -ienė, nes su ė negražiai skamba, bet kitu labau gražios ir su -ė, asmeninis kiekvienos reikalas. 4u.gif jei išvis nepatiktu vyro tai likčiau su savo mergautine
Atsakyti
QUOTE(amutex @ 2009 04 30, 14:15)
O as pasilikau prie senoviniu -ieniu  4u.gif kazkaip su e galune maniske nesirimavo visiskai, na jei bus didele mada tai pasikeisiu - nebus manau problemu  mirksiukas.gif

as ir su iene busiu smile.gif
bet mane erzina, kad tokiose laidose ir diskusijose, kazkaip savo nuomone reiskia vyrai ir labiausiai kritikuoja moteris, manau kiekvienos reikalas, nors man su iene grazu, bet gal kam su e smile.gif mums spresti su kokia pavarde mes norim, o ne kazkokiam dieduj, kuris net nelabai supranta kame cia reikalas su tom pavardem ax.gif
as pvz manau kad ne vyrams savo nuomone taip reiksti, jiems juk moters pavarde pasirinkti yra gimines negerbimas- izeidimas, o va moteris tai visada dazniausiai vyro ima, jai jau ne tai atrodo kad isduoda vyra ir negerbia jo seimos doh.gif
Atsakyti
O gal mes aplamai per daug dėmesio kreipiam į pavardę? mirksiukas.gif
Atsakyti