Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės alga

Jazau, mieliausias... Paskaičiau ir nesupratau kur papuoliau doh.gif Tai koks gi realus viduriukas Kaune? Turiu galvoj, valandinis įkainis, dirbant pilną dieną?
Ir nešnekėkit apie atsakomybę, sunkų darbą ir pan... Jei galėčiau, tai auklei mokėčiau ir 1500, ir 2000 ir t.t. Bet pati panašiai gaudama, turiu ne tik auklei algą sumokėt, bet ir pati išsilaikyt ir dar vaikui kelnes nupirkt, ar striukę ir panašių "menkniekių", kurie taip pat kainuoja unsure.gif
Ir nebūtina čia pūstis "kokia aš ideali, kiek daug galiu vaikui duot ir pan... Raštingumas taip pat rimtas kriterijus vertinant žmogų. Va čia tai išlygų nepripažįstu schmoll.gif

Koks valandinis įkainis Kaune dirbant pilną dieną? Be išvedžiojimų.

Noriu žinot orietacinę kainą, o jau toliau pati spręsiu kiek žmogus vertas. PAtikrintai, laiko išbandytai, auklei sutinku mokėt ir daugiau, bet ne pirmą kartą matomam žmogui sūlyt n+k sumą.

Tarp kitko, turiu auksinę auklę, kuriai pasiūlysiu bet ką, kad tik ji ir mano antrąjį muškietininką auklėtų mirksiukas.gif


Atsakyti
Mokame 1500 Lt. už 8,5 val. (Vilniuje) Plius, jei išvykstame, už tą dieną irgi mokame.
Kol siūlėme mažesnį atlyginimą, nieko gero susirasti nebuvo įmanoma, visokios neaiškios skambino ir siūlėsi.
O dabar drįsčiau teigti turime profesionalę
Atsakyti
g.gif visu pirma kuo kaunas nuo vilniaus skiriasi??? ar tik aukliu kainomis???? nes pardes tos pacios, drabuziu kainos tokios pat ir mokesciai tie patys, todel skirtumo nematau, na gal tik nuomos kaina, bet gi juk dauguma aukliu turi savo busta ir tada viskas vel lygu smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 15 birželio 2008 - 13:52
Sveikos mamos 4u.gif

Norejau jusu patarimo blush2.gif

Mano teta priziuri mano 11 men suneli 4 val per diena, ir 4 kartus per savaite. Moku jai 6lt/val. Kaip manot ar normali kaina? Nes nei ji neisivaizduoja kiek atlygimo prasyti kaip is savos, nei as isivaizduoju kokios valandiniu aukliu kainos Vilniuje blush2.gif Nesinori nuskriausti.

Gal ka patarsit g.gif
Atsakyti
DOVIDENIJA, manyciau moki tikrai normalia kaina "kaip savai". Pries kelis metus valandines aukles kainavo apie 5Lt.. Dabar praso nuo 6 iki 10Lt.
Atsakyti
QUOTE(minte @ 2008 05 27, 23:28)
Gal vilniuj. Mamos, nepuskit kainu be reikalo. Kaune 5 lt/val, dirbant visa diena


Kaip ir nepučiame kainų be reikalo. mirksiukas.gif
Mokame auklei 7,5 Lt/val. 4u.gif
Atsakyti
7,5 lt tai cia kuriam mieste jus mokate?? idomu pasidare biggrin.gif nes as auginu savo vaikuti ir priziuriu pas save namuose dar viena vaikuti tai imu tik 4lt o atveda 3-4dinas i savaite ir mazdaug po 5 val g.gif beje gyvenam mes Kaune smile.gif tai dabar susimasciau gal ir as permazai imu blush2.gif blush2.gif (juk vanduo alektra viskas naudojasi o viskas brangsta verysad.gif )
Atsakyti
QUOTE(Dovidenija @ 2008 05 28, 23:33)
Sveikos mamos  4u.gif

Norejau jusu patarimo  blush2.gif

Mano teta priziuri mano 11 men suneli 4 val per diena, ir 4 kartus per savaite. Moku jai 6lt/val. Kaip manot ar normali kaina? Nes nei ji neisivaizduoja kiek atlygimo prasyti kaip is savos, nei as isivaizduoju kokios valandiniu aukliu kainos Vilniuje  blush2.gif Nesinori nuskriausti.

Gal ka patarsit  g.gif

Man atrodo visai normaliai 4u.gif O jei galimybes leidzia ir "nesinori nuskriausti", galit kas menesi alga kelt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo medituk: 01 birželio 2008 - 15:13
QUOTE(Kristulka25 @ 2008 05 31, 14:20)
7,5 lt tai cia kuriam mieste jus mokate?? idomu pasidare  biggrin.gif  nes as auginu savo vaikuti ir priziuriu pas save namuose dar viena vaikuti tai imu tik 4lt o atveda 3-4dinas i savaite ir mazdaug po 5 val g.gif  beje gyvenam mes Kaune  smile.gif  tai dabar susimasciau gal ir as permazai imu  blush2.gif  blush2.gif  (juk vanduo alektra viskas naudojasi o viskas brangsta  verysad.gif )


Vilniuje. Taip rašydama noriu pasakyti, kad mokama ne tik 4-5 lt./val., bet ir daugiau.. Kiekvienam savo, niekas dirbtinai kainų nepučia 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Svarbiausia žinoti už ką moki mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristulka25 @ 2008 05 31, 14:20)
7,5 lt tai cia kuriam mieste jus mokate?? idomu pasidare  biggrin.gif  nes as auginu savo vaikuti ir priziuriu pas save namuose dar viena vaikuti tai imu tik 4lt o atveda 3-4dinas i savaite ir mazdaug po 5 val g.gif  beje gyvenam mes Kaune  smile.gif  tai dabar susimasciau gal ir as permazai imu  blush2.gif  blush2.gif  (juk vanduo alektra viskas naudojasi o viskas brangsta  verysad.gif )

Dėl to ir atveda, nes imate normalią kainą. O mano auklė užsiprašė daugiau, tai jos paslaugų atsisakėme ir sėkmingai pradėjome lankyti darželį. O šiais laikais darželiai tikrai stengiasi dėl vaikučių, mes labai patenkinti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes visos, cia diskutuojancios piktai ir nelabai 4u.gif . Kadangi, matau esata gerai isanalizavusios situacija, o as aukliu temoje visiska naujoke, prasau jusu patarimo - konsultacijos-nuomones. Kiek turetume moketi auklei (siais metais ne visai darbo dienai), o nuo sekancio rudens - visai, kuri priziuretu 2, o kartais ir 3 vaikucius, siek tiek apsitvarkytu namuose ir pagamintu maziesiems bent lengvus pietus. Dar vienas svarbus momentas - gyvename uzmiestyje, Vilniuje, aukle turetu buti vairuojanti, uch, berods siek tiek nusakiau musu norus. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gliuka: 03 birželio 2008 - 12:14
Labukas mamulytes 4u.gif
Na, kiek as cia spejau perskaityti, tai pagalvojau, kaip mums pasiseke rasti tokia puikia auklyte thumbup.gif clap.gif clap.gif . Mes auklytei mokam 800lt, ir tai dar nenorejo sutikti , sako per daug ( gal, kad pazistama), ji su suneliu buna visa diena. Manau ir suneliui auklyte labai patinka, nes kai isejineja namo, nenori paleisti... biggrin.gif
Atsakyti