Įkraunama...
Įkraunama...

Interjero dizaineriai 2

QUOTE(muminukas @ 2009 02 03, 08:47)
draugams namo interjerą jurgita paškevičiūtė projektavo. kaip už namą ir kaip "žinomai" (na, bent jau žurnaluose būva) sumokėjo nedaug, manyčiau - lyg 1500 mastau.gif darė apšvietimą, spalvas, korpusinius baldus, vonias (nors to galima ir atsisakyti - salonuose suprojektuoja nemokamai iš pasirinktų plytelių). tai gražiai viskas išėjo, nors medžiagas rinkosi ne visas jos siūlytas. ji siūlo iš visokių brangesnių, bet draugai ir senukuose, ir ermitaže rado analogiškų variantų kaip buvo siūloma.
o jos braižas daugmaž vienodas: pienas+kava, grietinėlė +šokoladas ir pan. a la maždaug taip:
user posted image

Gražu, man patinka tokios spalvos, ramios. Aš savo svetainėje irgo noreciau kažko panašaus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2009 02 03, 10:32)
Gražu, man patinka tokios spalvos, ramios. Aš savo svetainėje irgo noreciau kažko panašaus  thumbup.gif


jiems visą namą tokį labai šviesų padarė, man irgi gražu.
ir tikrai ne kosmosą paėmė, na, kaip buvo galima tikėtis.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 02 03, 11:40)
jiems visą namą tokį labai šviesų padarė, man irgi gražu.
ir tikrai ne kosmosą paėmė, na, kaip buvo galima tikėtis.

nu ne, aš kažkada domėjausi, tai už 39 kv. kainos svyravo nuo 1500 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2009 02 03, 10:52)
nu ne, aš kažkada domėjausi, tai už 39 kv. kainos svyravo nuo 1500  doh.gif


jie tikrai mokėjo 1500 ar 2500, tikrai ne daugiau, tik tūkstančio nepamenu g.gif bet vis tiek šita suma už 200 kvadratų.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 02 03, 14:05)
jie tikrai mokėjo 1500 ar 2500, tikrai ne daugiau, tik tūkstančio nepamenu  g.gif bet vis tiek šita suma už 200 kvadratų.



žinok smarkiai abejoju smile.gif
už tokias kainas ir studentai nedirba smile.gif


Papildyta:
nors dabar išmąsčiau dar vieną versiją:

sakai ji siūlo brangias medžiagas iš brangių parduotuvių?
tuomet tikėtina kad jose ji gauna savo komisinius . taigi, dalį uždarbio pasiima per tai.
O kad klientai išradingi ir sugeba surasti pakaitalų - tai jai teko nurašyti "į nuostolius" rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2009 02 03, 13:07)
žinok smarkiai abejoju smile.gif
už tokias kainas ir studentai nedirba smile.gif


na, jiems nebuvo toks visiškai pilnas projektas, ne visko reikėjo, ką siūlo, plius su darbininkais jp nedirbo. kad kažkokia ne taip žinoma dizainerė, neseniai baigusi, už tą patį brangiau norėjo.
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2009 02 03, 14:12)
žinok smarkiai abejoju smile.gif
už tokias kainas ir studentai nedirba smile.gif
Papildyta:
nors dabar išmąsčiau dar vieną versiją:

sakai ji siūlo brangias medžiagas iš brangių parduotuvių?
tuomet tikėtina kad jose ji gauna savo komisinius . taigi, dalį uždarbio pasiima per tai.
O kad klientai išradingi ir sugeba surasti pakaitalų - tai jai teko nurašyti "į nuostolius"  rolleyes.gif

Ir aš taip girdėjau kainos bent jau buvo nuo 50-100 lt./ už 1 kv. užtat mus ir neįkandama , šiuo metu pinigėlius taupom, kad kaip nors įsirengti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2009 02 03, 13:12)
sakai ji siūlo brangias medžiagas iš brangių parduotuvių?
tuomet tikėtina kad jose ji gauna savo komisinius . taigi, dalį uždarbio pasiima per tai.
O kad klientai išradingi ir sugeba surasti pakaitalų - tai jai teko nurašyti "į nuostolius"  rolleyes.gif


drinks_cheers.gif gali būti, nes siūlo tai tokias doh.gif ir komisinius tikrai gauna pardėse.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 02 03, 09:47)
draugams namo interjerą jurgita paškevičiūtė projektavo. kaip už namą ir kaip "žinomai" (na, bent jau žurnaluose būva) sumokėjo nedaug, manyčiau - lyg 1500 mastau.gif darė apšvietimą, spalvas, korpusinius baldus, vonias (nors to galima ir atsisakyti - salonuose suprojektuoja nemokamai iš pasirinktų plytelių). tai gražiai viskas išėjo, nors medžiagas rinkosi ne visas jos siūlytas. ji siūlo iš visokių brangesnių, bet draugai ir senukuose, ir ermitaže rado analogiškų variantų kaip buvo siūloma.
o jos braižas daugmaž vienodas: pienas+kava, grietinėlė +šokoladas ir pan. a la maždaug taip



Kaip man grazu cia smile.gif
Atsakyti
tai va, mokėjo 1500 už elektros ir visų korpusinių baldų brėžinius. už spalvas dar nemokėjo. bet tikrai netikiu, kad spalvos atsieis brangiau negu elektra ir baldai.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 02 03, 15:48)
tai va, mokėjo 1500 už elektros ir visų korpusinių baldų brėžinius. už spalvas dar nemokėjo. bet tikrai netikiu, kad spalvos atsieis brangiau negu elektra ir baldai.


a, tai čia tik maža interjero dalis smile.gif ne daugiau kaip 20%.
tada gali būti ir tokia kaina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2009 02 03, 15:18)
a, tai čia tik maža interjero dalis smile.gif ne daugiau kaip 20%.
tada gali būti ir tokia kaina smile.gif


tai kad mums irgi panašiai tiek tereikėjo unsure.gif kažkaip elektra ir baldai sudėtingiausia atrodo mastau.gif
Atsakyti