Įkraunama...
Įkraunama...

Strėnų skausmas nėštumo metu

QUOTE(varniukas @ 2008 04 04, 19:04)
Vakar pradejo siaubingai skaudeti nugaros apacia... tik va nezinau, ar tai strenos, ar mane perpute. bet labai skauda, kai einu, tai siek tiek palinkusi i prieki, nes skauda issitiesti. ir sedeti skauda, tik kai guliu, tada viskas gerai
kesciausia, kad kai vakar buvau pas gydytoja, ji man pasake, kad jei nenustos skaudeti iki antradienio, tada ji mane sius i ligonine del gresiancio persileidimo  blink.gif

vat man irgi strenas jau antra diena skauda nors tik 9 sav. mums. ir labai bijau,nes viena pazistama prigasdino,kad gali buti gresiancio persileidimo pozymis unsure.gif o dar uz poros dienu skrydis laukia unsure.gif
ka mergaites jums apie tuos strenu skausmus ankstyvame nestume gydytojos sako?
Atsakyti
Na va, pasiskaiciau ka cia mamytes rasot, ir supratau kad ne viena taip kenciu del tu skausmu verysad.gif . Laukiantis pirmo vaikelio nugaros skausmu nebuvo nei nestumo pradzioj, nei pabaigoj, o gulejimas ant nugaros apskritai buvo pati patogiausia padetis, tai dabar negaliu susitaikyti su tuo, kad tie skausmai yra normalu. Na bet antras nestumas po nedideles pertraukos, matyt nera ko noret... Svarbiausia kad viskas buvo neblogai, kol pries savaite nepasitempiau nugaros - na dabar jau ir viskas, jauciu kad situ skausmu nebeatsikratysiu iki pat nestumo pabaigos cry.gif . Blogiausia, kad tas skausmas persimete ir i desine koja ir beveik nepaeinu, lovoj apsiversti irgi negaliu, kaskart sukandus dantis verstis turiu ir issibudinu nuo skausmo. Iki gimdymo dar daugiau kaip menuo, namie laksto pusantru metu pypliukas, o as kaip visiska invalide... Nei pasivaiksciot kur iseit, nei iki artimiausios parduotuves... doh.gif . Gydytoja man sake kad galima gydanciais tepalais tepti, tik va kad jie nei velnio nepadeda schmoll.gif . Matyt, kol nugara tures apkrovima nuo pilvuko, niekas ir nepades verysad.gif . O kaip jus kovojat su tuo skausmu, gal kas kokiu atradimu padariusios esat kas nors kiek padeda? help.gif
Atsakyti
Man skaudejo gan stipriai strenas, tad gyditoja sake kad nieko tokio, liepe gerti E vitaminus (jie ir del to kad pilvo apacios neskaudetu..)Tad man jau tikrai geriau, bet vistiek kartais pamaudzia, taciau ne pasaulio pabaiga smile.gif
Atsakyti
GREICIAUSIA, KAD CIA TAIP TURI BUTI, NES SKAUDA IR MAN verysad.gif
Atsakyti
o mum vat visa nestuma nieko neskaudejo, o dabr kai liko visai mazai, pradejo si ryta strenas mausti...
bijau net iis lovytes keltis... o gal reiktu pas daktara nuvykti kad nebutu komplikaciju kokiu?

Atsakyti
Sveikos nestuke.gif wub.gif tikiuosi mane sneisvarysit nes as dar tik planuotoja ax.gif noreciau paklausti blush2.gif man jau apie pora savvaiciu skauda krutine(panasei nuo O dienos, beje pries mm skaudedavo tik savaite) ir taip lengvai pamaudendavo strenas, taip lyg butu pavargusi nugara, na o iki mm liko 4d. ir man jau antra diena strenas taip gerokai maudzia blink.gif kazin ar galetu but kad as nestuke.gif ax.gif kaip kazkuri raso gal nugaros skausmas anksti paastreja tom kurios dirba sedima darba, koki as ir dirbu g.gif laukiu jusu nuomoniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pipirėlis @ 2008 06 12, 10:38)
Sveikos  nestuke.gif  wub.gif tikiuosi mane sneisvarysit nes as dar tik planuotoja ax.gif  noreciau paklausti blush2.gif  man jau apie pora savvaiciu skauda krutine(panasei nuo O dienos, beje pries mm skaudedavo tik savaite) ir taip lengvai pamaudendavo strenas, taip lyg butu pavargusi nugara, na o iki mm liko 4d. ir man jau antra diena strenas taip gerokai maudzia blink.gif kazin ar galetu but kad as nestuke.gif  ax.gif kaip kazkuri raso gal nugaros skausmas anksti paastreja tom kurios dirba sedima darba, koki as ir dirbu  g.gif laukiu jusu nuomoniu 4u.gif


nu cia visaip gali buti. biggrin.gif be testo nieko nesuzinosi
Atsakyti
QUOTE(pipirėlis @ 2008 06 12, 10:38)
man jau apie pora savvaiciu skauda krutine(panasei nuo O dienos, beje pries mm skaudedavo tik savaite) ir taip lengvai pamaudendavo strenas, taip lyg butu pavargusi nugara, na o iki mm liko 4d. ir man jau antra diena strenas taip gerokai maudzia blink.gif kazin ar galetu but kad as nestuke.gif  ax.gif kaip kazkuri raso gal nugaros skausmas anksti paastreja tom kurios dirba sedima darba, koki as ir dirbu  g.gif laukiu jusu nuomoniu 4u.gif

Man kai buvo mmm užsilaikiusios tai oooi kaip strėnas skaudėjo, nes kiek žinau jos turi ryšį su gimda, tai jai kas ten negerai- ir duoda ženklą. Mmm po poros savaičių prasidėjo ir skausmas dingo kaip nebuvęs.
Bet linkiu, kad tau tai būtų nestuke.gif ženklas mirksiukas.gif

Išties apnėštėjus strėnų iki šiandien neskaudėjo (darbas mano sėdimas) unsure.gif Dabar sėdžiu susikėlus kojas ir ieškau info ar toks ankstyvas skausmas nepavojingas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tefnut @ 2008 06 12, 16:05)
Man kai buvo mmm užsilaikiusios tai oooi kaip strėnas skaudėjo, nes kiek žinau jos turi ryšį su gimda, tai jai kas ten negerai- ir duoda ženklą. Mmm po poros savaičių prasidėjo ir skausmas dingo kaip nebuvęs.
Bet linkiu, kad tau tai būtų  nestuke.gif ženklas  mirksiukas.gif

Išties apnėštėjus strėnų iki šiandien neskaudėjo (darbas mano sėdimas) unsure.gif Dabar sėdžiu susikėlus kojas ir ieškau info ar toks ankstyvas skausmas nepavojingas  unsure.gif

man dar nera uzsilaikiusios mm mirksiukas.gif bet aisku kai nori labai nestuke.gif tai ojoj kiek gali rast pozymiu blush2.gif po keliu dienu pasidarysiu NT ir bus aisku 4u.gif seip tie skausmai juk visom individualei, tiek ir pozymiai ir patys nestumai 4u.gif seip buvo idomu isgirsti is sono nuomone mirksiukas.gif aciu 4u.gif

o kas gali but negerai jei skauda strenos? unsure.gif

beje sveikinu su pagautu stebukliuku wub.gif wub.gif sveikatytes jum ir grazaus laukimo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pipirėlis: 12 birželio 2008 - 14:18
QUOTE(aurileja @ 2008 02 15, 20:21)
narsiau esancias temas, bet temos apie strenu skausma taip ir neberadau. bigsmile.gif  tad noreciau suzinoti, ar jums, brangiosios, kartais paskaudena strenas? man kartais tenka padraugauti su siuo skausmu g.gif .




as tai dirziuka pradejau nesiot
Atsakyti
Sveikutės, visos tai tepaliukus naudojate, tai vitaminukus nuo strėnų skausmo, o kodėl nei viena neišbandote vilnonio juosmens diržo apsijuosti, arba nors prie skaudamos vietos natūralios vilnos kokį nors daiktą pvz. pagalvėlę prisidėti, man tai padeda ir tikiu, kad ne vienai iš jūsų taip pat padės. mirksiukas.gif Lengvo nestuke.gif ir gražių bei sveikų vaikiukų bigsmile.gif
Atsakyti
ir man paskausta, kai per daug padirbu. Turbut nestumo metu tai iprastas dalykas, reikia pakentet...
Atsakyti