Įkraunama...
Įkraunama...

Naudoti žaislai

QUOTE(Perfect @ 2008 02 20, 12:39)
Pavyzdžiui, mes jų turėjom BEGALĘ. Kas tik eidavo lankyti vyresnėlio, vis atitempdavo kokį žaislą. doh.gif

Dabar, su antru vaikeliu jau esu pamokyta - nesidroviu "lankytojams" pasakyti - "tik neneškit žaislų" ax.gif 

Va ir aš su šituo sutinku, man regis jau tuomet geriau vieną gerą, brangesnį daiktą dovanot, visiems seneliams susidėjus, bet kokybišką, gražu interjere (nu kaip nusiobodo tos žaliai violetavos mašinos, ir kodėl gamintojai galvoja, kad tai gražios spalvos ir "vaikiškos" doh.gif ), negu kalną po 3 - 10 lt visoskio šlamšto, pigaus, nekokybiško, negražaus estetiškai.
Mes taip ir padarėm, suma už motociklą buvo didelė, bet padalinus ta pati, jei pirktumėm atskirai, už tai gražu, praktiška, naudinga, ir vaikas kasdien žaidžia bigsmile.gif , nes nuo tos gausos jie jau niekuom nebežaidžia doh.gif .

Papildyta:
QUOTE(juodojilu @ 2008 02 20, 15:28)
Labai ačiū  už patarimus. Kai tik turėsiu laiko sukursiu. Mielai būčiau  " idėjinis vadas". Būtų smagu jei atsirastų kokia maytė su mašiniuku, kuri galėtų kokiu nors metu tuos žaisliukus surinkt, o paskui draugiškai keliese būtų galima nuvažiuot į vaikų namus.
Kurie iš tų namų yra kūdikių? Nes manau daugiausia žaislų ir daiktų būtent jiems atsirastų.

O aš esu girdėjus, kad neima jie žaislų (matyt kažkokios alia higieninės normos neleidžia unsure.gif , bet mano duomenys nėra patikrinti, tik girdėjau). O va jei būtų tarkim parduotuvė, kur atnešus seną žaisliuką naujam nuolaidą duotų, visiems nauda bigsmile.gif (berods su buitine technika taip kažkas darė), o jau jie pasirūpintų tais žaisliukais (nu tikiuosi neišmestų unsure.gif , gal į globos namus nuvežtų, aš tai vien iš pilietiškumo tuomet tokioj parduotuvbėj pirkčiau, jei jie dar parodytų, ką su jais padarė) bigsmile.gif .
Sakykit, o jūs neštumėt į tokią parduotuvę žaislus? Nu bet tikrai, kur juos padėt? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norako: 20 vasario 2008 - 14:38
Na taip, reiktų prieš kuriant susižinoti, ar priims juos kas nors.
Parašiau "Paramos skyrelio" moderatorei asmeninę žinutę, ir paklausiau, kur tokią tema galima kurt. Kai atrašys - pranešiu smile.gif

O dėl mašiniuko - manau, jei bus temelė, tai atsiras ir daugiau norinčių padėti. Atsiras ir mašiniukas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxx @ 2008 02 20, 15:56)
Na taip, reiktų prieš kuriant susižinoti, ar priims juos kas nors.
Parašiau "Paramos skyrelio" moderatorei asmeninę žinutę, ir paklausiau, kur tokią tema galima kurt. Kai atrašys - pranešiu  smile.gif

O dėl mašiniuko - manau, jei bus temelė, tai atsiras ir daugiau norinčių padėti. Atsiras ir mašiniukas  biggrin.gif

Pranešk, gal aš galėčiau padėti irgi ax.gif
Bet juk ten daug mamyčių bendrauja su globinukais, gal jos žino "iš vidaus"?
Atsakyti
Nu va, matot, kurlink išsirutuliojo mūsų "apsižodžiavimai". Tik į gera, tik į gera biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2008 02 20, 15:29)
Nu va, matot, kurlink išsirutuliojo mūsų "apsižodžiavimai". Tik į gera, tik į gera  biggrin.gif


Ne ne, niekas čia nesižodžiavo biggrin.gif

Parašiau pasiūlymą į pasiūlymų skyrelį, kad būtų gerai sukurt visų skelbimo lentos temų viršuje temelę "DOVANOJU". Pvz., ten kur parduodami, žaislai, drabužiai, vežimėliai, ir kt daiktai. Mamytės, kurios neparduotų savo prekių, galėtų padovanot. Tada beliktų kam nors visus tuos daiktus surinkt ir kam nors nuvežt - neturtingoms šeimoms, vaikų namams ir pan.

Bet šitai idėjai reikia palaiminimo iš viršaus sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxx @ 2008 02 20, 18:02)
Ne ne, niekas čia nesižodžiavo  biggrin.gif

Parašiau pasiūlymą į pasiūlymų skyrelį, kad būtų gerai sukurt visų skelbimo lentos temų viršuje temelę "DOVANOJU". Pvz., ten kur parduodami, žaislai, drabužiai, vežimėliai, ir kt daiktai. Mamytės, kurios neparduotų savo prekių, galėtų padovanot. Tada beliktų kam nors visus tuos daiktus surinkt ir kam nors nuvežt - neturtingoms šeimoms, vaikų namams ir pan.

Bet šitai idėjai reikia palaiminimo iš viršaus  sunglasses2.gif


Valio. Šaunu. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxx @ 2008 02 20, 11:37)
Vaikučių nuo visų pasaulio mikrobų neapsaugosi. O be to, nupirkęs juk išplauni, dezinfekuoji.
Aišku jei būčiau milijonierė  laugh.gif pirkčiau naujus. Bet dabar jau geriau tuos pinigėlius panaudosiu kitoms vaikučio reikmėms. Atiduot sunkiai uždirbtus pinigus grobikiškoms LT žaislų parduotuvėms!?  schmoll.gif
Be to, dėvėtus žaisliukus visad ramesne dūšia duodi daužyt  lotuliukas.gif

visiškai sutinku su šia nuomone rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(xxxx @ 2008 02 20, 17:32)
Ne ne, niekas čia nesižodžiavo  biggrin.gif

Parašiau pasiūlymą į pasiūlymų skyrelį, kad būtų gerai sukurt visų skelbimo lentos temų viršuje temelę "DOVANOJU". Pvz., ten kur parduodami, žaislai, drabužiai, vežimėliai, ir kt daiktai. Mamytės, kurios neparduotų savo prekių, galėtų padovanot. Tada beliktų kam nors visus tuos daiktus surinkt ir kam nors nuvežt - neturtingoms šeimoms, vaikų namams ir pan.

Bet šitai idėjai reikia palaiminimo iš viršaus  sunglasses2.gif

Aš visoms už nes ir pas pačią likę mažutės daiktelių kur atiduot nėr kam o ir parduoti tokių neina 4u.gif dovanočiau
Atsakyti
Dėja sulaukiau tokio Paramos skyrelio moderatorės atsakymo:

"sveiki,
norai geri, bet vaiku namai nepriima nenauju zaisliuku, nes juos reikia dezinfekuoti... o tai sukelia rupesciu... vercau atiduokite draugems ar remtinoms seimoms, pvz parasykite i paramos skyrelio tema Sandeliukas.
mamulia"

Taip kad pritarimo iš aukščiau nesulaukėm verysad.gif
Atsakyti
Siulyciau tuomet realizuoti juos per seniunijas ir baznytines parapijas, Karita. Tikrai kiekvienoj seniunijoj ar prie baznyciu yra zmogus kuris rupinasi daugiavaikemis, soc. remtinomis seimomis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxx @ 2008 02 20, 20:43)
Dėja sulaukiau tokio Paramos skyrelio moderatorės atsakymo:

"sveiki,
norai geri, bet vaiku namai nepriima nenauju zaisliuku, nes juos reikia dezinfekuoti... o tai sukelia rupesciu... vercau atiduokite draugems ar remtinoms seimoms, pvz parasykite i paramos skyrelio tema Sandeliukas.
mamulia"

Taip kad pritarimo iš aukščiau nesulaukėm  verysad.gif

Va va, juk sakiau verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Pentarda @ 2008 02 20, 20:57)
Siulyciau tuomet realizuoti juos per seniunijas ir baznytines parapijas, Karita. Tikrai kiekvienoj seniunijoj ar prie baznyciu yra zmogus kuris rupinasi daugiavaikemis, soc. remtinomis seimomis  mirksiukas.gif

Užbėgot už akių, aš irgi pasidomėjau, kad jos priima bigsmile.gif , o gal galima tiesiog skyrelį "dovanoju", tai gal ne bendrai į globos namus, o mamytės, kur pinigėlių ne tiek turi iš sm'o, pasiimtų dovanai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norako: 20 vasario 2008 - 20:36
Ačiū, kad išsiaiškinot dėl vaikų namų. Lieka du variantai: seniūnijos arba skyrelis dovanoju. Tik su tuo skyreliu gali būti problema ta, kad tos vargstančios šeimos gal prie kompiuterių mažiau prieina. Na aš pasidomėsiu savo seniūnijoj kokia situacija.
Tikrai smagu, kad tema apie naudotus žaislus išsirutuliojo tokia linkme. smile.gif
Atsakyti
Tikrai galim ipirkt bet kokius zaisliukus.Juk ne ,,brangininkej'' Lietuvoj gyvenam rolleyes.gif Anglijoj bet koki zaisliuka gali nusipirkt uz puse kainos ar dar pigiau(jei netingi paziuret kainas skirtingose parduotuvese ax.gif ),visada kazkur buna nuolaidos.Bet pas mus tikrai daug padevetu zaisliuku.Megstu lankytis sendaikciu turguose,tai ten geru firmu zaisliuku nors vezimu vezk thumbup.gif Ir pigu labai.Uz 5 svarus gali pilna masinos bagazine prikraut lotuliukas.gif Nuperki vaikui,nuplauni su muilu,pamirkai dezinfekuojamam skystyje,ir zaidziam!O jei nusibosta,po savaites ar menesio negaila ir atiduot kazkam,idet i labdara,ar paprasciausiai ismest.Tikrai turejau patirties,kad nupirkus vaikui brangu zaisla,jis su juo visai nezaidzia schmoll.gif Tada ir isleistu pinigu gaila ir ismest negali. doh.gif
Atsakyti