Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai iš Maximos

Hyper Maximoje pasirode zieminiai vaikiski kombinezonai. Visai nebloga isvaizda, o ir kaina palyginus padori, 35 lt. Tik kazkaip nelabai as pasitikiu drabuziais is maximos, kaip sako skupus moka du kartus, gal cia irgi gautusi panasiai, kaip galvojat? unsure.gif
Atsakyti
kai mano sunelis buvo maziukas, tevai padovanojo kombinzona is Maximos - toki kaip vokelis, tai labai puikiai pasitarnavo. Juk maziukai greit isauga ir nespeja sunesiot. As vienu zodziu likau patenkinta wink.gif
Atsakyti
g.gif na as nusipirkau na nesusilaikiau ir nusipirkau tongue.gif kaip beje mes beneik vienmenesiai maniskis meneseliu anksciau gimes rolleyes.gif
tik noreciau ispeti neapsigauk su dydziu ziurek pagal cm o ne pagal mesesius nes jie truputi pamazinti
siaip jau savaitele nesiojam ir lauke buvom sia savaite kaip salta bet istrauki tai siltuteli tai bent kol kas esu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
o didesniu buvo, na buklete maciau, kad gal iki 104 cm, bet nuvaziavus radau iki 75 gal, ar yra didesniu, mum reiktu 86
Atsakyti
QUOTE (inga888 @ 2004 10 14, 15:42)
siaip jau savaitele nesiojam ir lauke buvom sia savaite kaip salta bet istrauki tai siltuteli tai bent kol kas esu labai patenkinta thumbup.gif

Mes irgi tiek pat laiko nešiojam,nusiskundimų nėra wink.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pernai is ten pirkau sunui striuke uz 40lt. thumbup.gif Nieko blogo nepasakyciau del tu rubu, juk jie veza is Kinijos dideliais kiekiais, todel ir kainos buna pigesnes. Nesenai parduotuveje ziurejau mazei kombinezona, kaina 100tl., pardaveja oi kaip isgyre, bet pasirodo kinietiskas. Tai galvoju, kam pirkti brangiau tokios pat kokybes preke, jei yra kitur pigiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Ramunne @ 2004 10 14, 14:38)
Hyper Maximoje pasirode zieminiai vaikiski kombinezonai. Visai nebloga isvaizda, o ir kaina palyginus padori, 35 lt. Tik kazkaip nelabai as pasitikiu drabuziais is maximos, kaip sako skupus moka du kartus, gal cia irgi gautusi panasiai, kaip galvojat? unsure.gif

Aš kaip tik stengiuosi pirkti rūbus vaikams iš Maximos, jie nauji, jų niekas nenešiojo. O rūbai vaikams tai pats geriausias variantas- pigu ir kokybiška(tikrai rūbai neblogos kokybės).
Atsakyti
nupirkau golfa is maximos, po 1d. nesiojimo kakliukas issitase, kad nuo petuku krenta wink.gif
turbut visokiu prekiu buna, maciau visai nieko batu(bet didesniem), bet ir kaina normali smile.gif
Atsakyti
O aš maximoje kai pamačiau pinokio firmos šlaužtus,kur Čipoline 5 lt brangesni,dabar tik ten ir perku. Ir megstukai visai fain. Jau kelis kart ploviau ir net nesublogėjo. O kombinezoną tai ir aš svarstau pirkti. Na labai kaina masina. Kam čia tais pinigais švaistytis,kai vaikas per kelis mėnesius išauga. Nors aš daug gražių daikčiukų ir brangių jau pripirkau,nesusivaidžius.Vyras juokauja,kad mūsų kleckiukas daugiau drabužių turi nei mes abu sudėjus biggrin.gif

Pati pirkau maximoje kelnes ir dar kai ką iš drabužių irgi nieko visai nešiojasi.

O mažei nupirkau oranžinį šiltą kostiumėlį iš palaidinės ir šiltų šliaužtų. Nu labai thumbup.gif Yra net paminkštinimai keliams. Bet dydžiai neatitinka. Maniškė beveik 10 mėn. Pirkau kur ūgis 15-18 mėn. parašyta,tai visai mieroj g.gif
Atsakyti
buvo pries pora savaiciu po 30Lt (o gal tie patys cia), as kiek ziurejau pas viena mamyte tai man visai patiko, o kai tokia kaina... neapsisprendziau pirkti bendra ar atskira, tai galvoju tokiu atveju nupirkciau abu thumbup.gif bet va ieskojau ieskojau ir neberadau... tai dabar gal naujai uzveze? kurioj maximoj cia matet? as pirkciau!
Atsakyti
Nu va, nupirkau as siandien savo zuikei ta kombinezona, Hyper Maximoje. Mokejau su maximos kortele 30 lt thumbup.gif Bet tokie raudoni tai jau beveik visi ispirkti, paemiau musu dydzio paskutini, liko tik maziukai. Na, gal dar papildys g.gif
Atsakyti
O man tu kombinezonu rankoves per siauros pasirode g.gif g.gif Labai sunku tokiam 2 menesiniam ikishti po to smile.gif
Atsakyti