Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai iš Maximos

sveikos gal zinote ar Siauliuose Maximoje yra kombinezonu zieminiu 80-86dydziu/????
Papildyta @ [mergetime]1097825258[/mergetime]
atsakykit dabar aciu wink.gif
Atsakyti
mes striukyte pernai pirke turime uz 29.99, tai labai gerai nesiojasi/skalbiasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (DiDiDu @ 2004 10 14, 17:33)
Bet dydžiai neatitinka. Maniškė beveik 10 mėn. Pirkau kur ūgis 15-18 mėn. parašyta,tai visai mieroj g.gif

taigi kinieciai mazesninei europieciai rolleyes.gif
Atsakyti
na va nuisipirkau as vakar kombinezona parasyta 86 cm, toks, minkstas siltas nu nesusilaikiau ir nematavus nupirkau, parvaziuoju namo - mazas sad.gif nors maniske) 77 tai va siandien vezu atgal, didesniu nemaciau gal istrauks koki is sandelio wink.gif o gal pasius su tuo kombinzonu dry.gif
Atsakyti
Aš irgi žiūrėjau,žiūrėjau. Pridėjau prie mažės... Parašyta 86,mano mažė 78. Nu mažas ir vsio.... Taip ir nepirkau. O didesnių nemačiau,nors Maxima bazėje buvau. Ten vobšče pasirinkimas š
Atsakyti
Nu va nusipirkau raudoną kombinezoną. Kažkaip radau Mindaugo Maximoj 92 cm ūgiui. Parašyta 18 mėnesių. Tai mano mažei 78 cm labai gerai. Dar kiek didesnis,bet žiemai užteks. O su maximos nuolaidų kortele kainavo ne 39,o tik 30 litų,na tai ir susigundžiau tokiu nebrangumu. Net Gariūnuose brangesni...
O šiaip gražus,kaip nešiojasi dar nežinau wink.gif
Atsakyti
Aha, mes ir pirkom raudona kombinzona is maximos! biggrin.gif Ir kol kas jokiu priekaistu neturim! Jis atrodo nestoras, bet yra labai siltas, nes savo maziuke visada siltute is lauko parsinesu. Ir labai patogu, kad is vidaus slidi medziaga isiuta, todel labai lengva aprengti.
Bet del dydziu, tai sutinku, kad visiskai neatitinka. Nes mano zuikis 70 cm, o kombinzona pirkom 86 cm blink.gif . Pirkom nematave, atrode bus labai didelis, o nieko panasaus! Yra siek tiek vietos ant issaugimo, bet ne per daugiausiai. Tik rankoves mums labai ilgos, tai tenka paraitot tongue.gif !
Tikrai vertas demesio uz tokia kaina! thumbup.gif
Atsakyti
Traukiu tema i virsu smile.gif
O siai ziemai kur perkat vaikams kombinezonus/siltas striukes? Turbut Maximoj ner kombinezonu 1.5 m. ir vyresniems vaikams?
Atsakyti
nezinau kaip siemet, toj maximoj, bet jei butu tu kombinzonu tai bevieliciau pirkt... sau kazkaip nerizikuociau maximoj rubu ieskot, bet vaikui ax.gif tuolab, kad kaip kazkas minejo isauga momentaliai, o vaiku prekiu parduotuvese,kiek teko ziuret, zieminio kombinzono be kokio 160lt tai ir nenupirksi schmoll.gif
Atsakyti
Su Maximos darbuzeliais tai, manau, kad preke prekei nelygu. Ziurint ka perki,trumpai tariant. Tiesa, savo vaikiui Maximoje teko pirkti tik 1 drabuzeli, bet likau patenkinta. Nors kita vertus, kazkaip nesiverziu per labiausiai drabuzius pirkt Maximose ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lanaa @ 2005 10 29, 14:39)
nezinau kaip siemet, toj maximoj, bet jei butu tu kombinzonu tai bevieliciau pirkt... sau kazkaip nerizikuociau maximoj rubu ieskot, bet vaikui  ax.gif tuolab, kad kaip kazkas minejo isauga momentaliai, o vaiku prekiu parduotuvese,kiek teko ziuret, zieminio kombinzono be kokio 160lt tai ir nenupirksi  schmoll.gif


Aš esu sau nusipirkus baltas linines kelnes ir esu labai patenkinta, net pačiai keista labai gerai skalbiasi ir nešiojasi. Tik ten išmieros tai nenormalios, būtina matuotis taip pat ir vaikams.
Atsakyti
As turejau is MAXIMOS kombinezona, ir labai geras buvo..
Atsakyti