Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek suvalgo mūsų vaikai?

QUOTE(Katulia @ 2005 06 30, 09:24)
As bandziau nemigdyti diena,bet vakare kaip pakele vaju,visas pervarges,net visa nakti per miegus verke,nuo to laiko ir migdau pietu,paciai ramiau.

Bet juk gali puikiai pamiegoti ir vežime kol tu pvz. tusiniesi po pardes ar šiaip kur vaikštinėji. Nebūtina juk namuose tūnoti unsure.gif Nors man tai sakau, kaifas kai ji miega namuose, aš tada atsipalaiduoju iš širdies laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(TauRe @ 2005 06 30, 17:21)
Žinai ką daryčiau tavo vietoje ? Juk vasara, norisi turėti daugiau lasivo laiko ir tt... Ogi pradėčiau visai šeimai gaminti vienodą maistą (kuriam laikui pamirščiau aštrų vardan lasivei nuo puodų). Gaminčiau troškinius (vaikui galima sutrinti viską šakute, lengviau kramtysis, be to troškinių tikrai pakanka dviems dienoms  drinks_cheers.gif  Visą kitą laikai galima trankytis po lauką (ką mes ir darom), jei kur toliau varau, tai mergina kuo puikiausiai miega vežine, o jei taip ir neužmiega, tai jos problemos  cool.gif  Aplamai reik paprasčiau į viską žiūrėti, nevalgo, vadinas nekišk, pavalgys kai išalks (aš taip darau), nemiega, nu ir nereikia, eis anksčiau vakare ir tt.  smile.gif  Nors man šiaip pačiai patinka kai ji miega pietų miego, o aš sau kaifuoju tyloje ir ramybėje, namuose  thumbup.gif


Tai kad darau ir troskinius, bet kaip sakiau, nenori kramtyti. Nors jau siandien padarem zingsniuka i prieki- suvalge beveik visa dubeneli sutrinto su sakute maisto thumbup.gif .
O del vienodo maisto- tai aisku, kartais ta pati valgom, bet musu seimoj yra priimta kiekviena diena skirtingai valgyt + vyras daznai isvaziaves buna, tai kai yra namuose, noriu palepinti ax.gif .
Bandziau siandien 3 kartus maitinti, dar nelabai isejo, bet valge zymiai geriau. O del miego- matyt musu vaikai skyriasi. Mano sunelis nebemiega vezime, o kai nepamiega diena, tai pervargsta ir net nakti negali normaliai miegoti.
Aciu jums labai, Katule ir TauRe uz jusu atsakymus- tikrai idomu pasidalinti patirtim drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(evansmum @ 2005 06 30, 23:21)
+ vyras daznai isvaziaves buna, tai kai yra namuose, noriu palepinti ax.gif .
Aciu jums labai, Katule ir TauRe uz jusu atsakymus- tikrai idomu pasidalinti patirtim  drinks_cheers.gif



Zinai mano vyras irgi kartais retai namuose valgo,vis tas nelemtas darbas verysad.gif
Tai as jau nebe ziuriu,kartais paskambina ir sako padaryk ko nors valgyti nes gryzes labai noresiu,padarau,o jis ima ir negryzta,motyvuodamas tuo,na juk zinai darbas.
O kai nepadarydavau tai ima kaip tycia ir grysta laiku,tai numojau ranka i viska ir dabar jau nesitaikau.
Bet su tavimi sutinku,vyrai kai mazi vaikai,jie megsta buti palepinami smile.gif
Kas del pasidalijimo patirtimi tai man taip pat labai ydomu,kas ir kaip savo mazylius maitina.
Atsakyti
QUOTE(TauRe @ 2005 06 30, 18:27)
tai nuperku picos gabaliuką, tokios kur vien sūris, labai Greta mėgsta ją  smile.gif
 



Na kaip matau viena is tu drasiu mamu,kurios savo mazgiams duoda ir pica ir visa kita,o as siek tiek bailesne,bet jeigu tureciau antra vaikeli tai tikrai elgciausi visai kitaip.
Dabar jau daug maz viska valgome,bet rukyto maista dar privengiu duoti kiek jis nori,pradziai tik paskanauti,nes viena syki buvo rukyto kumpelio prisveites,tai visa nakti koncertas buvo.
Atsakyti
QUOTE(Katulia @ 2005 07 01, 15:02)
Zinai mano vyras irgi kartais retai namuose valgo,vis tas nelemtas darbas verysad.gif
Tai as jau nebe ziuriu,kartais paskambina ir sako padaryk ko nors valgyti nes gryzes labai noresiu,padarau,o jis ima ir negryzta,motyvuodamas tuo,na juk zinai darbas.
O kai nepadarydavau tai ima kaip tycia ir grysta laiku,tai numojau ranka i viska ir dabar jau nesitaikau.
Bet su tavimi sutinku,vyrai kai mazi vaikai,jie megsta buti palepinami smile.gif
Kas del pasidalijimo patirtimi tai man taip pat labai ydomu,kas ir kaip savo mazylius maitina.


Na o mano vyro darbas toks, kad isvyksta keliems menesiams cry.gif , po to keli menesiai namuose, tai ir as rodau iniciatyva, ir jis praso visokiausiu skanestu biggrin.gif .

Noriu pasigirti- jau praktiskai perejom prie 3maitinimu, tai tikrai vaikas valgo zymiai geriau, o ir galvos nereik sukti del to ka gi pagaminti kad valgytu 4u.gif .
O del TauRes drasumo (duodant pvz pica), tai as irgi labai atsargiai su tokiais dalykais. Mes duodam truputuka kai patys valgom, bet duodu samoningai mazai tokio greito maisto- manau kad spes dar ateity tokio maisto prisiragauti (kuris nera labai jau sveikas), nes zinau, kad toks maistas yra vaiku megstamiausias, tai kol galiu "pareguliot", stengiuosi jo vengti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evansmum @ 2005 07 01, 23:31)
Noriu pasigirti- jau praktiskai perejom prie 3maitinimu, tai tikrai vaikas valgo zymiai geriau,



Tikrai dziaugiuosi del taves,na matai siek tiek pasisdalinimas patirtimi,padeda smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Katulia @ 2005 07 02, 11:36)
Tikrai dziaugiuosi del taves,na matai siek tiek pasisdalinimas patirtimi,padeda smile.gif


thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(TauRe @ 2005 06 30, 16:21)
Žinai ką daryčiau tavo vietoje ? Juk vasara, norisi turėti daugiau lasivo laiko ir tt... Ogi pradėčiau visai šeimai gaminti vienodą maistą (kuriam laikui pamirščiau aštrų vardan lasivei nuo puodų). Gaminčiau troškinius (vaikui galima sutrinti viską šakute, lengviau kramtysis, be to troškinių tikrai pakanka dviems dienoms  drinks_cheers.gif  Visą kitą laikai galima trankytis po lauką (ką mes ir darom), jei kur toliau varau, tai mergina kuo puikiausiai miega vežine, o jei taip ir neužmiega, tai jos problemos  cool.gif  Aplamai reik paprasčiau į viską žiūrėti, nevalgo, vadinas nekišk, pavalgys kai išalks (aš taip darau), nemiega, nu ir nereikia, eis anksčiau vakare ir tt.  smile.gif  Nors man šiaip pačiai patinka kai ji miega pietų miego, o aš sau kaifuoju tyloje ir ramybėje, namuose  thumbup.gif


mano nuomone tu ideali mama 4u.gif tongue.gif ir as stengiuosi taip galvot, be po mociutes vizitu visada dvi dienas grauziu save, kaip as taip galiu nemigdyt jei nenori ir maisto nekist jei nenori, JUK REIKIA tongue.gif paskui vel atsipalaiduoju iki kito mociutes apsilankymo ax.gif
Atsakyti
Sveikos, mamos. Sakydavau, kad mano vaikas prastai valgo, bet paskaičius kaip kai kurios vargstat, nutariau, kad manasis neblogas valgytojas. Kramto gerai bando kabinti vaikiška šakute. Visada stengiausi būti gare mama. Laikydavausi maitinimo rėžimo, gamindavau sveiką maistą. Vaikas pats viską pakoregavo. Dabar valgyti duodu, kai matau, kad išalkęs, o ne pagal grafiką. Maisto jam atskirai nebegaminu, nes ėmė reikalauti tik to ką patys valgom. Mišinio niekad negėrė. Kai baigiau pati maitinti (9.5 mėn.), pasiūliau mišinio. Spjovė, tad nekankinau. Daviau geriamo jogurto, vaisinio rūgpienio "Bifido". Jei nebandėt, rekomenduoju. Maniškis dėl jo iš proto kraustosi.
Nebūkim puodų vergės. Bent jau vasarą. Geriau su vaiku pabūkim grynam ore.
Atsakyti
QUOTE(nireglina @ 2005 07 18, 23:07)
. vaisinio rūgpienio "Bifido". Jei nebandėt, rekomenduoju. Maniškis dėl jo iš proto kraustosi.



O kas cia per rugpienis,idomu,ojis saldus ar rugstokas?
Atsakyti
QUOTE(evansmum @ 2005 06 30, 21:21)
Tai kad darau ir troskinius, bet kaip sakiau, nenori kramtyti. Nors jau siandien padarem zingsniuka i prieki- suvalge beveik visa dubeneli sutrinto su sakute maisto thumbup.gif .

labutis, jei jau taip tingi kramtyti, tai duok ciela bulve ( darzove ), jam tai bus nauja ir idomu ir gal prades pats valgyti maniskis tai rodo kapryzus, kai maistelis sutrintas buna, nes mamyte nori gero,, nes maziukas augina 15 ir 16 dantukus, o pasirodo mazius uz tai pyksta, tai tik per puse mazas bulvytes perskeliu, o mesa, tai as zalia permalu per mesmale, ir padarau kukuliukus ir uzsaldau, labai patogu ir mazyliui, ir mamai, o siaip tai mes valgome jau seimos maista, tik apribojimai prieskoniuose
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurga24: 08 rugpjūčio 2005 - 18:35
blink.gif kai skaiciau sia tema buvau abstulbinta,pradejau mastyt gal mano berniuks per mazai valgo jam tik metukai,turi 4dantukus,taciau jam patinka kramtyti,kramto su malonumu. Valgome mes 3kartus per diena. Atsikelem 9.30/10.00 duodu desrele i ranka ir grauz ja,dar jogurtuko ir kriauses gabaliuko,po to iseinam i lauka pasivaiksciot gryztam 14.00 pavarges vaikas iskart ein miegot jam jokio maisto ir neigrustum tik gal atsigeria kokiu sultuku,ismiega iki 16val ir einam pietaut. pietus musu labai sotus, prisivalgo ir vaiksto isputes pilva patenkintas. o vakarienes laikas musu nera numatytas kai jis pradeda verysad.gif duodu ir vel desreles pagrauzt, jogurtuko,zinoma kosele irgi butu gerai bet jis man atsisako nuo visu koseliu,nemegsta jis ju, na gal veliau pripratinsim.Ir viskas,beje ir karves pienuko esu davus paragaut ir nieko,geria. Vienu zodziu kiekvienas vaikas turi savo charakteri- thumbup.gif jis unikalus.
Atsakyti