Įkraunama...
Įkraunama...

Kurmiai

Na man abu variantai gan lengvai pasistato, bet labiau patinka antri. Nors vyras labiau megsta pirmus, sako, kad rimtesni ir dydesni. Dabar uzsisakius dar ultragarsines baidykles pelems zesiu kaip veikia. Laimingo gaudymo smile.gif
QUOTE(AuroraBO @ 2013 02 09, 13:17)
Kurie geresni? Tuos pirmuosius ir as nusipirkau, kazin kaip seksis cool.gif antrieji gal lengviau pastatyti?

Atsakyti
O tos, kurios naudojat tuos spąstus, ar galit pasakyti - jie negali sužeisti naminių gyvūnų? Katinų ar šunų?
Atsakyti


Praeitais metais sesuo iš UK mano prašymu atsiuntė 5 vnt. spąstų kurmiams gaudyti, nes galvojom, kad daug kurmių, visur pristatysim doh.gif Bet pakako tik vienų, nes pasirodo vienas kurmis čia tiek bėdų pridirbdavo. Vienus naudojam, dar vienus pasilieku rezervui, o likusius parduočiau. Žinau, kad čia skelbimams ne vieta, bet gal moderatorės nesupyks mirksiukas.gif Taigi turiu 3 laisvus spąstus kurmiams gaudyti, po 20 lt. Veiksmas Alytuje, galiu siųsti savo sąskaita. Jei sudomins, prašom į a.ž. Štai tokie:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristteja: 17 vasario 2013 - 16:36
QUOTE(kristteja @ 2013 02 17, 16:35)
Praeitais metais sesuo iš UK mano prašymu atsiuntė 5 vnt. spąstų kurmiams gaudyti, nes galvojom, kad daug kurmių, visur pristatysim doh.gif  Bet pakako tik vienų, nes pasirodo vienas kurmis čia tiek bėdų pridirbdavo. Vienus naudojam, dar vienus pasilieku rezervui, o likusius parduočiau. Žinau, kad čia skelbimams ne vieta, bet gal moderatorės nesupyks mirksiukas.gif  Taigi turiu 3 laisvus spąstus kurmiams gaudyti, po 20 lt. Veiksmas Alytuje, galiu siųsti savo sąskaita. Jei sudomins, prašom į a.ž. Štai tokie:
user posted image


O Vilniuje man rodos tokius pat galima nusipirkti Luksio 17 kenkeju kontroles firmoje. Man rodos kazkas apie 15 lt buvo rolleyes.gif
Atsakyti
labukas visiem, neturiu nei vieno kurmio. nieko nekainuoja ir veiksminga. tik reikia tureti suniuka ar kaimyno, tik tas suniukas turi gyventi lauke. prisisukuoti kailio ir susisukti i kamuoliuka ir kisti i kurmio saldytuva (kaubureli). kiek atsiranda kaubureliu tiek tos suns vilnos ir deti. sekmes
Atsakyti
Laba 4u.gif
o kokiu veisliu suniukai gaudo kurmius? ax.gif
Atsakyti
Sveiki...Kaip tik siandien mano du cvergsnauceriai "sumedziojo"kurmi.Ir seimininkai laimingi ir sunys patenkinti (gavo po didziuli skanesta) lotuliukas.gif Name gyvenam jau 4 metai, kai isiraukstem buvo " sumedziotas" pirmasis kurmis. O va siandien antras. Reik tiketis, kad ir toliau kurmiai musu teritorijoj bus reti sveciai doh.gif
Atsakyti
Kurmiai tai baika... Juos isnaikine sulauksit kurkliu, vat tada tai asarosit...
As bandau susidraugaut su kurmiu doh.gif kol tik darze siaucia dar kenciu... I veja jei isisuks vilksuni sukuosiu biggrin.gif
Atsakyti
[quote=levandele11,2013 06 19, 19:39]
labukas visiem, neturiu nei vieno kurmio. nieko nekainuoja ir veiksminga. tik reikia tureti suniuka ar kaimyno, tik tas suniukas turi gyventi lauke. prisisukuoti kailio ir susisukti i kamuoliuka ir kisti i kurmio saldytuva (kaubureli). kiek atsiranda kaubureliu tiek tos suns vilnos ir deti. sekmes
[/quote

Pavasari taip atsikrateme kurmio su katino kailiu thumbup.gif dabar vel isveise kurmis, kasa kaip pamises visur doh.gif bandysime vel su tuo kailiuku atsikratyti..
Atsakyti
sutapimas,ar laimes dalykas,bet per para pagavau kurmi darze.vienas tebuvo,bet kiek jau isrause rupuziokas
Atsakyti
nepadėjo niekas-nei "Bros", nei šuniukai, nei žoliapjovės burzgimas, nei saulės baterija įkraunamas aparačiukas. Ėmiau "lopetą" ir sėdėjau ten, kur atrodė, kad išlįs. Du pagavau ir palaidojau miške. Žiaurus vaizdas kai motera su kastuvu kurmiukus maitoja...Gerai, kad vaikai nematė. Bet matyt pas mus jų daug- knisa net iki dabar. Vis tik žemė atšyla šiek tiek it viskas- pilna kauburių...Matyt, teks apsiprast su šiais juodasnukiais...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virgulia: 04 lapkričio 2015 - 22:42
Jei kurmiai, o tiksliau jų kurmiarausiai, nepatinka, gaudykit juos su spastais. Veiksmingesnės priemonės nežinau. Spastus galite nusipirkti senukuose ir panašiai. Jeigu esate nagingi - patys iš standžios vielos pasidaryti galite.
Atsakyti