Įkraunama...
Įkraunama...

Mes = mano vaikas?

man tai kvailai skamba tas "mes" g.gif mamos taip susitapatina su vaiku ir tiesiog gyvena vaikucio ritmu... bet juk tiek mamyte yra atskira asmenybe tiek tas vaikutis jau asmenybe. kuo anksciau tai suvoksime tuo geriau smile.gif
Atsakyti
Manau cia del artumo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(torasama @ 2008 10 27, 22:48)
Juk kai buni nestuke.gif, šią padėtį kartais vadinu 2in1 mirksiukas.gif , apibudini ne tik savo bet ir busimo mažylio wub.gif buseną. Vaikus gimus nejučia kažkaip išlieka "mes". O kaip mažylis pamažu tampa savarankiškas, išnyksta "mes" atsiranda vėl "aš" ir "jis/ji" bigsmile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
prisipazinsiu, kad gana daznai save pagaunu (vis dar) sakant "mes" apie save ir savo 3 metu suneli blush2.gif . as dirbu, vaikas eina i darzeli, tad negaliu sakyti, kad esame labai jau prisirise vienas prie kito, kaip kad kt mamos mano, jog problema tame. siaip net nematau tame problemos mirksiukas.gif . nemanau, kad taip trukdau savo vaiko asmenybei reikstis, nes jis jau dabar asmenybe ir ohoho koks biggrin.gif . visi sako, kad net lb savarankiskas. o as - taip pat pakankamai savarankiska ax.gif . manau, kad ir nekalbejime esme, o mokejime atskirti kalba nuo veiksmu, mastymo mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos.
Skaitau ir galvoju,kad ko gero aš bloga mama ax.gif Niekada nevartojau žodžio mes,jei norėdavau ar noriu pasakyti apie savo mergyčių pasiekimus ir nesėkmes. Nežinau kodėl,bet jis man neprigijo.
Atsakyti
sakau tą mes, bet labai nenoriu jo, bet gaunasi automatu doh.gif
Atsakyti
Taip, sakau, ir, pasak psichologiniu-pedagoginiu knygu, nieko cia blogo, tai begalines meiles pasekme wub.gif
Atsakyti
atsakymas labai paprastas. motina kūdikį suvokia kaip savo dalį(taip teigia psichologai). todėl ji gali suvalgyti vaiko neprarytą kasnį ir nesusipriklinti, nuvalyt užpakaliuką nuo kakių ir nealpsti nuo smarvės, net snarglys neatrodo šlykštus. po visų šių dalykų ir gaunasi, kad mums kalasi dantukai, nors dantis dygsta tik vienam, tačiau nemiega abu - mamytė ir kūdikis. sergam taip pat abu - jei vaikutis peršalo, mamytė suserga rūpesčiu. ir t.t. asmeninis gyvenimas čia niekuo dėtas, nors blondinė mano kitaip. tiesiog kartais taip smagu jausti tvirtą ryšį su vaiku ir pasakyti - "mes"...
Atsakyti
Man as esu "as",o mano mazylis yra "jis".Netapatinu saves su juo.Tai atskira individualybe,auganti asmenybe...
Kai kada pasakau "mes",bet butent turedama omenyje veiksma,kuri atliekame kartu."Mes einame i lauka"-tai juk darome kartu;"Mes valgome"-taip pat kartu ir pn pavyzdziai "mes" kai istiesu esame mes,o ne atskirai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ciuke @ 2009 04 24, 16:43)
Taip, sakau, ir, pasak psichologiniu-pedagoginiu knygu, nieko cia blogo, tai begalines meiles pasekme wub.gif


drinks_cheers.gif

ir aš sakau "mes" išskyrus keletą atvejų...pvz nesakau "mes pakakojom" lotuliukas.gif bet šiaip tas "mes" mums artimas, nes dar su dukryte tikrai esam labai artimos... wub.gif
Atsakyti
Vartodavau ir kartais tebevartoju, kalbėdama su gydytoja apie vaiko susirgimą. blush2.gif Žinau, kad skamba juokingai ir stengiuosi atsikratyti. ax.gif
Atsakyti
Gal su pirmu vaiku tas "mes" ir būdavo, bet dabar net klausytis keista to susitapatinimo. doh.gif Ypač, kai mamos kalba apie jau mokyklinį vaiką.
Atsakyti