Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip tramdot "ožiukus"? 2 dalis

QUOTE(Itališkabandelė @ 2012 05 15, 11:43)
Aš ir turiu problemų su dukra jei 3 metai. Isterikuoja jei ko ne gauna to ko nori, žviegia verkia iki pykinimo. Jei pyksta spardo mane ir spjaudo. Net nebežinau kaip su ja elgtis.

O yra rimtas pagrindas neduoti, ko ji nori?
Siaip stengiuosi kuo maziau viska drausti, ju toks darbas- pazinti pasauli, issiaiskinti kaip viskas veikia. Jei kas pavojinga daug kartu apie tai aiskinu rodau ir t.t.Dazniausiai vaikai nori tik paliesti , paziupineti, apziureti ir viskas...
Visiems gal skirtingai, bet su savo vaikais pastebejau , toks elgesys prasideda kai truksta kazko:mano demesio, poilsio ar alkani gal.Jei matau stipru pasiryzima gauti ir vaikui kazko paprasius kelis kartus , greit apmastau kas svarbiau ar tai kad jis gaus kazkoki daikta, nors man gal tai nepatiks, ar kad prades pykti, verkti. Jei duoti is tikruju negalima, tai stipriai grestu vaiko sveikatai ir jau priejom iki asaru tada pasiimu vaika ant ranku, stengiuosi padeti nurimti, stipriai apkabinu, pabuciuoju, pamazu nurimsta, pajuokauju kazka, kai nurimsta paaiskinu, kodel negalima.
Turim tokia dainele su vaikais: "noriu sito va ir va sito, nori sito ir ano, as visko noriu noriu ir t.t. ir su pirstukais dar pradedu ju rodyti i visus daiktus biggrin.gif vaikai pradeda juoktis( cia ypac gerai veike,kol buvo mazuliukai). Arba pradedu pasakoti pasaka kokia, atitinkancia situacija. Turim viena apie suniuka gobsiuka, kai jis sau norejo kiekvieno zaisliuko. Tai jei tarpusavy nepasidalina zaisliuku ir abiem butent to reikia, pradedu pasakoti, tai tas, kuris nedave, greit pasidalina smile.gif
Svarbiausia ,manau , paciai mamai ramiai i viska reguoti. 4u.gif
Atsakyti
Labai aktuali tema 4u.gif Dukrytei 3m 3men tai oziai užklysta ,,bangomis,, bet jau tokie ,,geruliai,,,kad išveda iš pusiausvyros g.gif Mergaitė užsispyrusi iki pasiutimo,viskas pagal ją turi būti,o jei negauna ko nori,tai tada visi kaimynai girdi jos skardų balsą (tiksliau žviegimą ).Ko mes tik nebandėme-niekas nepadėjo,bet neseniai atradau būdą,kurio dėka greitai nusiramina, paimu ją ant rankų,ji apsikabina nusiramina ir kurį laiką pasėdime apsikabinę.Mums tai veiksminga.Ir manau svarbiausia,kad vaikas matytų ramią mamą,nes mūsų atveju jei dukra mato,kad mane isšvedė iš kantrybės dar labiau pasiunta verysad.gif
Atsakyti
Nori langu valiklio papurkšti, nori kad pirkčiau žaislus, saldūmynus ir panašiai kiekviena dieną, nuejus į parduotuvę nori visada suptis ant masinyčių pirkti tuos niekučius ir automatu, sunku išaiškinti ,kad nėra dabar pinigu ir dabar negalim pirkinėti visų tu dalykų,nori į parduotuvę 11 val vakaro, verkia kokia valandą. Nėra taip kad viska drausčiau.
Aš ir pati pavargus gal ir man pačiai trūksta kantrybės.
Atsakyti
QUOTE(Itališkabandelė @ 2012 05 15, 14:24)
Nori langu valiklio papurkšti, nori kad pirkčiau žaislus, saldūmynus ir panašiai kiekviena dieną, nuejus į parduotuvę nori visada suptis ant masinyčių pirkti tuos niekučius ir automatu, sunku išaiškinti ,kad nėra dabar pinigu ir dabar negalim pirkinėti visų tu dalykų,nori į parduotuvę 11 val vakaro, verkia kokia valandą. Nėra taip kad viska drausčiau.
Aš ir pati pavargus gal ir man pačiai trūksta kantrybės.

nepykit, bet 11 val turetu jau miegot, o ne i parduotuve smile.gif As vaikams einant i parduotuve leidziu paimt po viena nebrangu daikta (pvz. sokoladuka, saldaini, sulciu ar pan).
Mano vyriokas irgi toks oziukas. Bet as leidziu jam issiverkt, po to apkabinu ir pasakau kas buvo negerai. Va pvz. viena is nuobaudu pas mus saldainiu negavimas visa savaitgali 4u.gif
Stiprybes man ir visoms tramdant oziukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(buzialis @ 2012 05 15, 14:46)
nepykit, bet 11 val turetu jau miegot, o ne i parduotuve smile.gif As vaikams einant i parduotuve leidziu paimt po viena nebrangu daikta (pvz. sokoladuka, saldaini, sulciu ar pan).
Mano vyriokas irgi toks oziukas. Bet as leidziu jam issiverkt, po to apkabinu ir pasakau kas buvo negerai. Va pvz. viena is nuobaudu pas mus saldainiu negavimas  visa savaitgali  4u.gif
Stiprybes man ir visoms tramdant oziukus smile.gif

as net nesivedu i parde mazojo, nes su dukra jau pasimokiau, kad pardej praktiskai milijona oziu vaikai sugeba paleisti biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Itališkabandelė @ 2012 05 15, 14:24)
Nori langu valiklio papurkšti, nori kad pirkčiau žaislus, saldūmynus ir panašiai kiekviena dieną, nuejus į parduotuvę nori visada suptis ant masinyčių pirkti tuos niekučius ir automatu, sunku išaiškinti ,kad nėra dabar pinigu ir dabar negalim pirkinėti visų tu dalykų,nori į parduotuvę 11 val vakaro, verkia kokia valandą. Nėra taip kad viska drausčiau.
Aš ir pati pavargus gal ir man pačiai trūksta kantrybės.

Maniskiai irgi labai nori viska kartu dirbti, o tie purskiami buteliukai -tai is vis kazkas nerealaus biggrin.gif Pripilu vandens ir tvarkom kartu biggrin.gif
Del saldainiu ilgai is vis ju nepirkau, kol "geri" senelliai ir kiti nepripratino, tai kol nezinojo is vis buvo ramu. Dabar daznai praso, bet aiskinu, kad jie nesveika,kad gadina dantukus, tariames, kartais kazka nuperku, sakau,kad viena pasirinktu:megstamiausi yra jogurtukai ir ledai biggrin.gif Dazniausia pries eidami i parduotuves aptariam ,ka pirksim, kartu darom sarasa,ko musu seimai i reikia, leidziu jiems rinkti pvz suri, grietine, makaronus, taip dalyvauja apsipirkime ir nuo maziuku mokinasi, skaiciuojam,kiek liks pinigu desertams(ir matematikos taip mokinames).
Svarbu neiti ten, jei vaikai pavarge ar alkani, daznai pries tai nuperku ka nors,kad turetu pakramsnoti, tada ramiau apsipirkineti...
Ant tu masinyciu visada leidziu, kai nori pasdeti, nemetu niekad pinigu, vaikai gudrus, paaiskinu, ka galima geriau uz tuos pinigelius nusipirkti. Turiu du, tai stengiuosi iki asaru neprieiti, nes tada ir man daug nervu kainuoja biggrin.gif
Jo,o gultis tikrai reiktu anksciau bent iki22val, gal pervargsta? Nu ,o siaip mergaite yra, kuriai cia nepatinka apsipirkineti smile.gif nu ir nueikit, bus pasivaiksciojimad pries miega, jei aisku netoli.
Siaip nereikia pamirsti,kad prekybos centrai labai stipriu psichologu suplanuoti, ten net muzika buna parenkama ir prekes isdestomos tam tikra tvarka, taip ,kad kuo daugiau nupirktume, kaip ir reklamos, tai nereikia stebetis, kad vaikai taip reguoja, reikia viska aiskinti, kad viskas kazkam del pelno, ne tam ,kad vaikuciui geriau butu. Geriau kur po parka ar miskeli pasivaikscioti 4u.gif
Mano vaikams, tai vaziavimo i svecius manija, vaziuojam kur nors ir viskas doh.gif
Papildyta:
Cia geras straipsnis apie paklusnuma :
http://www.geramama.lt/node/436

Ir dar daugiau geru straipsniu, tikrai teigiamai veikia vaikus sitie metodai :
http://www.geramama....axonomy/term/48

Dar man labai idomus sios moter pamastymai:
http://www.youtube.c...h?v=up1QPEjl_Kg

4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Amure @ 2012 05 15, 13:34)
neseniai atradau būdą,kurio dėka greitai nusiramina, paimu ją ant rankų,ji apsikabina nusiramina ir kurį laiką pasėdime apsikabinę.Mums tai veiksminga.



thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ada21lt @ 2012 05 15, 13:14)
O yra rimtas pagrindas neduoti, ko ji nori?
Siaip stengiuosi kuo maziau viska drausti, ju toks darbas- pazinti pasauli, issiaiskinti kaip viskas veikia. Jei kas pavojinga daug kartu apie tai aiskinu rodau ir t.t.Dazniausiai vaikai nori tik paliesti , paziupineti, apziureti ir viskas...
Visiems gal skirtingai, bet su savo vaikais pastebejau , toks elgesys prasideda kai truksta kazko:mano demesio, poilsio ar alkani gal.Jei matau stipru pasiryzima gauti ir vaikui kazko paprasius kelis kartus , greit apmastau kas svarbiau ar tai kad jis gaus kazkoki daikta, nors man gal tai nepatiks, ar kad prades pykti, verkti. Jei duoti is tikruju negalima, tai stipriai grestu vaiko sveikatai ir  jau priejom iki asaru tada pasiimu vaika ant ranku, stengiuosi padeti nurimti, stipriai apkabinu, pabuciuoju, pamazu nurimsta, pajuokauju kazka, kai nurimsta paaiskinu, kodel negalima.
Turim tokia dainele su vaikais: "noriu sito va ir va sito, nori sito ir ano, as visko noriu noriu ir t.t. ir su pirstukais dar pradedu ju rodyti i visus daiktus biggrin.gif vaikai pradeda juoktis( cia ypac gerai veike,kol buvo mazuliukai). Arba pradedu pasakoti pasaka kokia, atitinkancia situacija. Turim viena apie suniuka gobsiuka, kai jis sau norejo kiekvieno zaisliuko. Tai jei tarpusavy nepasidalina zaisliuku ir abiem butent to reikia, pradedu pasakoti, tai tas, kuris nedave, greit pasidalina smile.gif
Svarbiausia ,manau , paciai mamai ramiai i viska reguoti.  4u.gif

Va cia tai patarimas, nuostabi patirtis. smile.gif Is tiesu tai yra neuzakcentuoti butent to momento kaprizo, o bandyti ji nukreipti ir isvengti isterijos. Aciu. Pritariu:)
Atsakyti
QUOTE(ada21lt @ 2012 05 15, 13:14)

Svarbiausia ,manau , paciai mamai ramiai i viska reguoti4u.gif


Čia ir yra visa esmė, o man, kolkas didžiausia problema... blush2.gif verysad.gif Man kaip reikiant ištampo nervus paauglys (kriziniai metai tęsiasi metus laiko, meldžiu Dievo, kad kuo greičiau baigtųsi unsure.gif ), po to mąžajai ne kas ir belieka... Bet aš stengiuosi, - kiekvieną dieną bandau neįsivelti į provokacijas. new_russian.gif aggressive.gif
Atsakyti
As tai visada stengiuos issiaiskinti oziu priezasti, jei ji rimtai, tai ja issprendziam, jei ne, pasiulau pastovet kampe, labai greit tie oziai isgaruoja...
Atsakyti
kaip tramdyt oziukus 11 men pypliui? sakyciau viskas del dantu, bet jau pradejau atsekt, kad cia visiski oziai, jei ko neleidziu, ar imt ar eit kur negalima, tai taip uzduduoja! o jei griezciau pasakau zodi ne, nu viskas, asaru pakalne... nebezinau, ka daryt, be to, kad visa diena vaiksto isikibes i pirsta, dar ir duduoja be paliovos. kaip auklet toki mazgi?
Atsakyti
QUOTE(kaktusytek @ 2013 03 03, 22:17)
kaip tramdyt oziukus 11 men pypliui? sakyciau viskas del dantu, bet jau pradejau atsekt, kad cia visiski oziai, jei ko neleidziu, ar imt ar eit kur negalima, tai taip uzduduoja! o jei griezciau pasakau zodi ne, nu viskas, asaru pakalne... nebezinau, ka daryt, be to, kad visa diena vaiksto isikibes i pirsta, dar ir duduoja be paliovos. kaip auklet toki mazgi?

As tai tiesiog nekreipdavau demesio i ozius, apsimesdavau kad manes tas visai nejaudina, padejo. Bet ar cia tikrai oziavimasis, ypac tokiam amziuje, ar tiesiog irzlumas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Snieguota_Ela: 04 kovo 2013 - 04:09