Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip tramdot "ožiukus"? 2 dalis

doh.gif maniske daug mazesne,bet tas pats lipa visur,lenda pleso,tranko ir pan.kartais stebiuosi,kaip jinai sugeba uzlipt,ten kur ja randu,kaip bezdzionyte lotuliukas.gif jei sakai negalima,darys specialiai,duodi nestipriai per uzpakaliuka,trenkia atgal ir vel daro savo doh.gif gal isaugs ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes!mano Kajui 1 m. ir 5 men. bet visai neklauso.ir graziai bandom ir piktai,bet niekas nepadeda.Siaubia visus namus ir dar juokiasi.....tai sugalvojom kad namuose yra pelyte,kuri jau soskyte pavoge ir ji gyvena tamsiame kambariuke>tai truputi pribijo,bet tik tam kartui doh.gif
Atsakyti
maniškė irgi neklaužada auga, bet dabar (jai metai 9 mėnesiai) lyg pradeda po truputį klausyt. Labai mėgsta iškraustyt viską iš šaldytuvo, tai dabr vs išgirdusi, kad žvangina indais liepiu uždaryt šaldytuvą ir paklauso thumbup.gif
Bet labai mažais žingsneliais iriamės į priekį. Pavyzdžiui, niekaip negaliu atpratinti nuo lipimo ant sofos atlošo, palangių ir t.t.. O jei ji kažko užsimano ir negauna klykia nesavu balsu ir net muštis bando g.gif g.gif Paskutinį kartą užsimanė šampano, bet taip, kad net drebėti pradėjo iš to didelio noro doh.gif Daviau paragauti gurgšnelį, bet ji dar labiau užsimanė to nelemto šampano doh.gif Taip isterikuot pradėjo, kad nemoku net pasakyt....... Uždariau kitam kambary, kad aprimtų... unsure.gif O šiaip ką draudi, tą būtinai padarys vos tik nusisukus... Pavyzdžiui, šiandien pilstė vandenį įlovą. Uždraudžiau, padaviau dubenį, paaiškinau, kad jei nori pažaist su vandeniu, tegul jį pila į dubenį. Kur tau doh.gif Nors po ilgų įkalbinėjimų lyg ir žaidė tam skirtoje vietoje. labai tikiuosi, kad tie nedideli paklusnumo spindulėliai galų gale nugalės ožiukus..... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rutitela @ 2007 05 25, 17:42)
panasi situacija...

taip,jeigu imanoma ne sekundei neisleisk jos is akiu.esu skaudziai pasimokiusi...dabar as ir i tuoleta kartu ,ir i dusa,zodziu persekioju savo maziu.o as kai jau maciau kad darosi nebeimanoma tiesiog ivedziau grieztas taisykles,pvz:negalima lipt ant stalo,it t.t.ir laaabai grieztai,buvo sunku pirmom dienom bet jei busi pastovi,tikrai pavyks.mano mazius vien is zvilgsnio mane dabar supranta.mano bausme jam labai paprasta-ramiai paaiskinu kad negalima ir bus aiai(zinoma jam tas pats)tada pasakau kad eis i kampa,o po to statau i kampa...svarbiausia nenusileisti ir buti pastoviai smile.gif


Mano jau ir pats į kampą nueina atsistoti lotuliukas.gif , kai žino, jog kažką negerai padarė. Labai svarbu iškentėti šį periodą ir tiesiog būti kartu visur su vaiku.
Atsakyti
QUOTE(stebukliuke @ 2007 06 09, 23:09)
maniškė irgi neklaužada auga, bet dabar (jai metai 9 mėnesiai) lyg pradeda po truputį klausyt. Labai mėgsta iškraustyt viską iš šaldytuvo, tai dabr vs išgirdusi, kad žvangina indais liepiu uždaryt šaldytuvą ir paklauso  thumbup.gif
Bet labai mažais žingsneliais iriamės į priekį. Pavyzdžiui, niekaip negaliu atpratinti nuo lipimo ant sofos atlošo, palangių ir t.t.. O jei ji kažko užsimano ir negauna klykia nesavu balsu ir net muštis bando  g.gif  g.gif  Paskutinį kartą užsimanė šampano, bet taip, kad net drebėti pradėjo iš to didelio noro doh.gif  Daviau paragauti gurgšnelį, bet ji dar labiau užsimanė to nelemto šampano  doh.gif  Taip isterikuot pradėjo, kad nemoku net pasakyt....... Uždariau kitam kambary, kad aprimtų...  unsure.gif O šiaip ką draudi, tą būtinai padarys vos tik nusisukus... Pavyzdžiui, šiandien pilstė vandenį įlovą. Uždraudžiau, padaviau dubenį, paaiškinau, kad jei nori pažaist su vandeniu, tegul jį pila į dubenį. Kur tau  doh.gif Nors po ilgų įkalbinėjimų lyg ir žaidė tam skirtoje vietoje. labai tikiuosi, kad tie nedideli paklusnumo spindulėliai galų gale nugalės ožiukus.....  rolleyes.gif

pas mus taip del alaus buna tai as biski apgaunu ipilu laseli i jo puodeli bet teip kad matytu kad pilu is savo stiklines ir dapilu labai daug vandens tai buna labai patenkintas lotuliukas.gif galvoja kad alu geria bet kad kitaip labai pyksta kad neduodu g.gif tenka apgaudineti.. blush2.gif
Atsakyti
sveikutes, mamytes.mums tai ypatingo neklausymo periodas prasidejo visai neseniai, bet net nebezinau ka daryti kai vaikas taip elgiasi.parduotuvej viska stveria, jei neduodam pradeda rekti, net nepatogu pries kitus zmones.net namie normaliai susisneketi neina nei graziuoju nei piktuoju.gal kas galit patart kokia bausme galima taikyti 2.5 m neklauzadai?
Atsakyti
laba diena.musu neklauzadukas visai neseniai pasieke savo elgesio epogeju, bet kai paskaiciau sia temele apsiraminau, kad yra vaikuciu kurie elgiasi dar baisiau, be to cia radau geru patarimu, kuriuos butinai isbandysiu jau net siandien. norejau padekoti mamytems uz sia temele ir uz naudingus patarimus. aciu ir sekmes visoms! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolisa @ 2007 04 06, 22:18)
Labas mamytes. Panasiu temu jau buvo daug ir buvo daug kalbeta apie bausmiu taikyma vaikams. Bet tos bausmes pvz. tokios: isvedu i kita kambari ir vaikas nusiramina, nekreipiu demesio ir apsiramina ir pan. O maniskis nereaguoja i nieka visiskai. As nebezinau kaip su juo elgtis ir man jau paciai labai sunku darosi.
    Pvz. 1)siandiena, susiruoseme eiti i lauka, apsimove viena bata, o daugiau rengtis nebesiduoda. Pasakiau kad iseinu viena, tada rekia kol sugriztu, o kai sugriztu ir vel begasi nuo manes. Palikau ilgesniam laikui, pamate mane per langa, maciau verke, o kai grizau jis vel savo.2) metosi is zaislu, nors aiskiai zino kad negalima. Kai baru nekreipia demesio, jei as nekreipiu demesio tada meta man i galva is zaislo. 
  Jau isbandziau su juo ir piktuoju ir graziuoju. Aplinkiniai pradejo i mus taip pat zvairakiuoti, net mociute pareiske kad is kur jis toks. Pastoviai klykia, cypia ir nieko negirdi ka tevai sako. Situacija tokia, kad nuo par ryto pradedam rekautis, net ir tevas jei yra namie su juo nebeturi kantrybes.
  Jei auginate toki vaika, parasykite kaip elgiates, pasidalinkime patirtimi.


Mano dukrytei tik metukai ir 2 mėn.
Kartais atrodo, kad atsidursiu beprotnamy dėl jos elgesio cray.gif
Ir problema turbut mano auklėjime (ar per daug išlepinta ar kas), nes kai palikom savo mergytę mano mamai visai dienai, tai ji sakė, kad aš išsigalvoju apie savo mergytę nebutu dalyku....

Su manim ji visa diena prazyzia, prariekia, kažko neleistino nori - aš nedodu, pasakau negalima, o ji gulasi ant žemės, daužo galvą į sieną, meto daiktus ir pan.
Tačiau, kai prižiurėjo mano mama, tai sakė, kad buvo tylut tylute, paklusnutė ir t.t.

Bet va blogiausia, kad nesuprantu, ką aš darau ne taip verysad.gif
Naktim miega blogai, dienos miegas trunka vos 1-2 val. tik vieną karta ir taip nuo 10 mėn.
Kai bandau pamigdyt dažniau, tai ji klykia, stojasi, nesiduoda.

Namie jai tikrai nepatinka, nes tik atsibudusi jau pradeda zyst, aišku ir man nuotaika iš karto nukrenta, nors žaislų daug, vis bandau su ją pažaist, patinka jai tarp žmonių, lauke smėlyje, bet, jei ko neleidžiu lauke, tai lygiai tas pats, atsigula ant žemės, pradeda žviegt ir pan.

Tikrai gėdinuosi su ja jau kur ir išeit doh.gif

Nuo rugsėjo ačiū dievui keliaus į darželį, tai į darbą grišiu kaip į poilsį doh.gif

Jei yra tikrai patyrusiu mamyčių, patarkit, kaip galima su dukrytę surast bendrą kalbą verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(eros @ 2007 07 31, 21:54)
Mano dukrytei tik metukai ir 2 mėn.
Kartais atrodo, kad atsidursiu beprotnamy dėl jos elgesio  cray.gif
Ir problema turbut mano auklėjime (ar per daug išlepinta ar kas), nes kai palikom savo mergytę mano mamai visai dienai, tai ji sakė, kad aš išsigalvoju apie savo mergytę nebutu dalyku....

Su manim ji visa diena prazyzia, prariekia, kažko neleistino nori - aš nedodu, pasakau negalima, o ji gulasi ant žemės, daužo galvą į sieną, meto daiktus ir pan.
Tačiau, kai prižiurėjo mano mama, tai sakė, kad buvo tylut tylute, paklusnutė ir t.t.

Bet va blogiausia, kad nesuprantu, ką aš darau ne taip  verysad.gif
Naktim miega blogai, dienos miegas trunka vos 1-2 val. tik vieną karta ir taip nuo 10 mėn.
Kai bandau pamigdyt dažniau, tai ji klykia, stojasi, nesiduoda.

Namie jai tikrai nepatinka, nes tik atsibudusi jau pradeda zyst, aišku ir man nuotaika iš karto nukrenta, nors žaislų daug, vis bandau su ją pažaist, patinka jai tarp žmonių, lauke smėlyje, bet, jei ko neleidžiu lauke, tai lygiai tas pats, atsigula ant žemės, pradeda žviegt ir pan.

Tikrai gėdinuosi su ja jau kur ir išeit  doh.gif

Nuo rugsėjo ačiū dievui keliaus  į darželį, tai į darbą grišiu kaip į poilsį  doh.gif

Jei yra tikrai patyrusiu mamyčių, patarkit, kaip galima su dukrytę surast bendrą kalbą  verysad.gif

Na, man atrodo, kad ir maniske zyzia be perstojo, namuose nieko nagaliu padaryti. Kojas apsikabinusi visa diena. Diena miega 2 val. viena karta, naktimis blaskosi. Jei kur i koki stalciu ilenda - kuri laika ramu, bet jei pasakai ne - asaru upeliai. O aplinkiniai ja vadina labai teigiamu vaiku - visiems sypsosi, su visais bendrauja. Manau, kad pagrindine problema, kad jai nuobodu, reikia veiklos. Yra vaiku, kurie gali valanda trupinelius ant stalo pirstuku stumdyti (patikekit, tokiu yra!), ir yra tokiu, kuriems reikia veiksmo, pasikeitimu. Kai su zuikyte uzsiimu - vaikas auksinis- kazka pasakoja, viska rodo, sypsosi. Tik reika kazka namuose padaryti - uz kojos ir i asaras.
Tik kritimu ant zemes pas mus nera, nes jau pati pirma karta teveliu reakcija buvo - jokios reakcijos. Paklyke ant zemes ilgai, sirdis plyso, bet net nepriejau. Dar antra karta prie vyro baseinelyje (zinome be vandens) atsigulusi klyke, o vyras tuo metu laikrasti skaite... Daugiau nebepasikartojo. Tik su tuo zyzimu ir demesio reikalavimu sunku kovoti.
Atsakyti
Kai manyške taip daro (su vaikinų ačiū Dievui tokių problemų neturiu... aš ją apkabinu ir laikau kol nusiramina, ir kol ji šaukia, bando pabėgti, aiškinu, kad aš jai padėdu laikyti savę rankose... po kiek laiko ji pasiduoda. Skaičiau, kad toks metodas yra saugesnis, negu palikti verkti, nes vaikas nesijaučia atstumtas g.gif
Atsakyti
QUOTE(eros @ 2007 07 31, 21:54)
Mano dukrytei tik metukai ir 2 mėn.
Kartais atrodo, kad atsidursiu beprotnamy dėl jos elgesio  cray.gif
Ir problema turbut mano auklėjime (ar per daug išlepinta ar kas), nes kai palikom savo mergytę mano mamai visai dienai, tai ji sakė, kad aš išsigalvoju apie savo mergytę nebutu dalyku....

Su manim ji visa diena prazyzia, prariekia, kažko neleistino nori - aš nedodu, pasakau negalima, o ji gulasi ant žemės, daužo galvą į sieną, meto daiktus ir pan.
Tačiau, kai prižiurėjo mano mama, tai sakė, kad buvo tylut tylute, paklusnutė ir t.t.

Bet va blogiausia, kad nesuprantu, ką aš darau ne taip  verysad.gif
Naktim miega blogai, dienos miegas trunka vos 1-2 val. tik vieną karta ir taip nuo 10 mėn.
Kai bandau pamigdyt dažniau, tai ji klykia, stojasi, nesiduoda.

Namie jai tikrai nepatinka, nes tik atsibudusi jau pradeda zyst, aišku ir man nuotaika iš karto nukrenta, nors žaislų daug, vis bandau su ją pažaist, patinka jai tarp žmonių, lauke smėlyje, bet, jei ko neleidžiu lauke, tai lygiai tas pats, atsigula ant žemės, pradeda žviegt ir pan.

Tikrai gėdinuosi su ja jau kur ir išeit  doh.gif

Nuo rugsėjo ačiū dievui keliaus  į darželį, tai į darbą grišiu kaip į poilsį  doh.gif

Jei yra tikrai patyrusiu mamyčių, patarkit, kaip galima su dukrytę surast bendrą kalbą  verysad.gif

Pirmiausiai nustok kaltint savę už dukrytės elgėsį. 4u.gif Vaikui tiesiog kaškas yra negerai, kaškas ją gasdina arba jai trukdo, o pareiškia ji mamai - kam gi dar... O su senele gera, dėl to, kad močiute yra vis gi ne toks artimas žmogus... Be to - visi vaikai nori neleistinų dalykų, nes jiems viskas yra idomu o dar labiau jie trokšta mūsų dėmesio. O dėl nakties miego - tai nemažai tokio amžiaus vaikučių dar visą naktį neišmiega, nori prisiglausti prie mamos... Tai gal padėtų glaudesnis fizinis kontaktas, bendravimas, švelnumas... Tiesiog svarbu sukūrtį ir palaikyti tą ryšį tarpusavy, nes jeigu tas ryšys nutruks, ateityje tikrai būs sunku jį atstatyt...

Tarp kitko mes taip pat Pašilose gyvenom (na tiksliau čia gyvena mano tevai)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 01 rugpjūčio 2007 - 23:52
labutis, mamos. o as galvojau kad viena tokia auginu maza" terorista". Jam dabar 3.5. ant grindu jis voliojosi kolkas tik du kartus - viena karta 1.5 metu...kita apie 2.2. abu kartus i tai buvo sureaguota ramiai - bent jau is musu teveliu puses....tiesa, abu kartus tas voliojimasis buvo pademonstruotas viesai. Viena karta teko klykianti isvesti is parduotuves - 3.4 metai). Po to seke paaiskinimas - jei tik pradesi rodyti ozius, mes apsisukam ir iseinam is paduotuves - daugiau isteriju parduotuveje nepasikartojo. (nes mazius labai megsta vaikcioti po parduotuves)..
del uzimtumo - darykit su vaikais namu ruosos darbus kartu: suprantu kad grindu plovimas su mazuoju uztrunka zyyyymiai ilgiau. valgio darymas taip pat..bet vaikas pamazu visko ismoksta. maniskis dabar pats susipjausto desra, bulves (zinoma as tyliai stebiu pati procesa). Kartu kabinam skalbinius.... visa tai vyksta kone nuo tada kai jis pradejo rodyt nora kazka daryt. Sunus labai judrus ir jei as visa diena tik stovesiu jam uz nugaros ir saugosiu tai tikrai net valgyt nepadarysiu........
Tiesa, darzeli mazus lanko nuo pusantru metu - aukletojos nuo lopselio stebejosi jo savarankiskumu.....taigi mamos - kantrybes, dideles kantrybes....ir pasistenkit islikti ramios. nes vaikai daznai net nesuvokia musu pykcio priezasties: mano sunus dabar net paklausia -o kodel tu pikta? arba sako - as neisiu pa steveli - jis dabar piktas o kodel jis dabar supyko (o tas tevelis tiesiog is darbo gryzo pavarges)....
Atsakyti