Įkraunama...
Įkraunama...

Mano lieknėjimo istorija

Aciu uz palaikyma.... biggrin.gif
Svoris laikosi stabiliai ir del to tikrai esu patenkinta...smile.gif nusipirkau net trumpa sijonuka... thumb_yello.gif yahoo.gif
Atsakyti
o ką daryti, jeigu kiaušinių, varškės ir visų maisto produktų nemėgsti?
Atsakyti
Tai yra visų pieno produktų nemėgsti?
Atsakyti
Na...siulyciau skaiciuoti kalorijas...as nusistaciau 1000 kaloriju i diena. Valgyk ka megsti isskyrus riebu maista, saldumynus.
Atsakyti
Tai va, kad did=iausias malonumas yra saldumynai. Galiu visai nieko nevalgyti, bet pro tort7 ir pyrag7 lentynas negaliu praeiti. Reikia keisti m1stym1.
Atsakyti
[SIZE=7] Super labai faina ir aš taip noriu, todėl nuo šiandien pradedu, nes iki gimdymo svėriau taip pat 48, o dabar 58. Teks pasistengti. Ne essen.gif
Atsakyti
Na, linkiu tau jolcepuliene istvermes ir atkaklumo...smile.gif)
nepasigailesi po visko, tikrai:) ax.gif
Atsakyti
na cia jum ir sekas... thumbup.gif nors as dar waiku neturiu ir sweriu normalei man wistiek atrodo,kad daug.. cry.gif doh.gif
Atsakyti
Mano lieknejimo istorija visai paprasta, net nenoredama numechiau 7 kilogramus per pora menesiu. Paskutini studiju menesi pradejau dirbi, pamaniau kad vasara artej, o or atliekami pinigeliai nepamaishytu smile.gif tad per pirma menesi pastebimai pradejo kristi svoris, galvojau, kad liga kokia isipaise, nes dauguma drabuziu reikejo keisti i naujus. Bet dabar svoris kiek nukrito tiek jau ir keleta savaiciu laikosi 52kg, bet zhinau kad uzh poros savaiciu vel prasides studijos, o darbo atsisakyti neketinu. Labai tiketinas dalykas, kad dar pamesiu daugiau svorio, tik nzhn ar ce dziaugtis ar liudeti g.gif gal ir dziaugciaus jei buciau apkunoka, bet dabar mano KMI normalus.
Manau, kad geriausias budas atsisakyti svorio, aktyvus gyvenimo budas happy.gif
Atsakyti
cry.gif cry.gif cray.gif nu net pavydžiu aš tokios valios. šaunuolės kurios gali. man belieka tik intensyviai sportuoti, ale kada?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėtružė: 26 rugsėjo 2005 - 14:06
As irgi maniau kad neturiu valios atsisakyti pyragiuku, torciuku, cipsiuku ir desryciu. Skaiciau cia straipsnius kaip visos liekneja ir pavydejau unsure.gif .
Bet viena diena nezinau kas atsitiko blink.gif . Emiau ir nustojau valgyti tas kalorijas. smile.gif tikuosi tai ilgam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamenas @ 2005 04 10, 19:05)
Ale biskiuka isivaizdini? As pries vaikus sveriau 56, o paskutinio vaziavau gimdyti sverdama 82. Tai tau ne kokie ten "NET 59"!!! Tai va, is ligonines isejau turedama apie 78, o mano ugis 1.61. Buvo kuo susirupinti. Ir as susirupinau ir siek tiek patobulinau figura iki 65, t.y. numeciau 13 kg (per koki pusmeti, gal siek tiek daugiau). Bet kas blogiausia - nuo sio svorio ne is vietos. Ir ka bedarau - siek tiek dietos, kasdieniniai 7 km pasivaiksciojimai, kasdienine manksta, jokio batono, sausainiu ir pan. - ir ne krust! Nesuprantu, juk seniau tas svoris krito ir su mazesnemis pastangomis, o dabar STOP!

Man taip pat ir ka nedarau vis tas pats svoris nei kiek nepajuda žemyn ir jau piktis yra vis dar pagalvoju na dar pakentėsiu g.gif
Atsakyti