Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

SENA TEMA
Dauguma virtuviu vienoje vietoje

programa virtuves planavimui

Diskutuokim toliau 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dute_a: 20 vasario 2008 - 11:14
jo tas virtuves vaizdelis su aguonom tai ispudingas wub.gif dabar jei daryciau vituvini kazka panasaus galvociau
Atsakyti
QUOTE(virdzina @ 2008 02 20, 10:51)
Internete radau stiklo pavyzdį su aguonom, aišku čia su atitinkamu apšvietimu smile.gif . Man labai gražu.  4u.gif
Irgi svarstau, dėt tą stiklą ar ne. Plytelių kaip ir nenoriu blush2.gif Baldininkas sakė stiklo metras kainuos 400lt.

user posted image

o stikla deda kai jau virtuvinis sumontuotas???? g.gif ir kur cia taip daro,meistrai kur virtuvinius montuoja ar kur cia ta stikla reikia uzsisakyti blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(virdzina @ 2008 02 20, 10:51)
Internete radau stiklo pavyzdį su aguonom, aišku čia su atitinkamu apšvietimu smile.gif . Man labai gražu.  4u.gif
Irgi svarstau, dėt tą stiklą ar ne. Plytelių kaip ir nenoriu blush2.gif Baldininkas sakė stiklo metras kainuos 400lt.

user posted image

O kas čia tokį dekoruotą stiklą gali padaryti, kad ir už tuos 400 Lt? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2008 02 20, 10:12)

na tu kaip visad pirmoji ir saunuole smile.gif vel pamaloninai idejus maniske virtuve ax.gif
Atsakyti
QUOTE(emrata @ 2008 02 20, 11:23)
na tu kaip visad pirmoji ir saunuole smile.gif vel pamaloninai idejus maniske virtuve  ax.gif

o tavo kuri? ta antroji? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pele @ 2008 02 20, 13:23)
O kas čia tokį dekoruotą stiklą gali padaryti, kad ir už tuos 400 Lt? wub.gif

O tu interjeru neužsiimi?? g.gif Manyčiau, jei taip, tai čia tu turėtum mums papasakoti kas ir kaip.
Tarkime, jei neklystu, tai graveroje lyg ir galima tokį stiklą virtuvei užsakyti. Domėjausi tik truputuką, tai ir žinių mažokai. O paveiksliukas manyčiau, gal su plėvele užklijuotas. Forume yra tema, kaip galima perkelti nuotraukas ar norimą paveiksėlį ant visokių paviršių. Žodžiu su tom aguonom, tai nulis sveikų išspręsti. Man tarpai rūpi, nes bijau, kad tarkime garai pateks už stiklo, kas tada? g.gif Paranojikė aš matyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2008 02 20, 10:36)
o tavo kuri? ta antroji? g.gif

joo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2008 02 20, 12:21)
o stikla deda kai jau virtuvinis sumontuotas???? g.gif ir kur cia taip daro,meistrai kur virtuvinius montuoja ar kur cia ta stikla reikia uzsisakyti blush2.gif ?

Stiklą galima pačiai užsisakyti, gali baldininkai. Jis arba prisukamas tokiais varžteliais(bet parduotuvėje mačiau įskilusį), arba klijuojamas ištisinis. O kada jis dedamas, dar nežinau. Mano virtuvinis bus kovo mėn., tad turiu laiko pagalvoti. 4u.gif
Bent jau veidrodį 3m. ilgio, koridoriuje, mes patys užsakinėjome, bet atsivežti ir klijuoti nerizikavome. Jie viską padarė.

user posted image
Atsakyti
tai ar ka atsakys i mano ir vyro dilema g.gif koks dujines orkaites virsus geresnis? ar sis user posted image ar va kazkas panasaus i sita user posted image g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikelee @ 2008 02 20, 12:15)
tai ar ka atsakys i mano ir vyro dilema g.gif koks dujines orkaites virsus geresnis? ar sis user posted image ar va kazkas panasaus i sita user posted image  g.gif

tas antras metalikas, nerud.plienas ar baltas?
Nes jei pirksi ner.plieno, tai ar stiklas ar pastarasis, jokio skirtumo - valymo daug ir pastovaus. Vargas su dujiniais pavirsiais. Baltas, man negrazus, bet praktiskesnis. Geriausia aisku elektrine kaitlente. Lengviausia prieziura.


Del stiklo - Vilnietes gali uzsisakyti Dzuku 2. Ten ir ispjaus kaip nori, ir tvirtinimo skyles isgrez, ir laikiklius pasiulys, ir patys sumontuos, jei reikes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lietutis: 20 vasario 2008 - 12:23
4u.gif Kad pirmas grazesnis tai faktas, del gerumo nezinau, dujine virykle turejau tik pora meteliu nepilnu biggrin.gif

Emrata, nu pamaloninta pamaloninta tu lotuliukas.gif
Atsakyti