Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

as galiu tik del groteliu pasireiksti biggrin.gif
ant antrojo galesi perstumti puodus ant kitos ugnies (man daznokai prireikia), ant pirmojo galesi tik perkelti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Almuka @ 2008 02 20, 12:26)
as galiu tik del groteliu pasireiksti biggrin.gif
ant antrojo galesi perstumti puodus ant kitos ugnies (man daznokai prireikia), ant pirmojo galesi tik perkelti wink.gif

Bet pirmojo groteles, berods, spizines, todel zymiai patvaresnes, nei antrosios - dazyto metalo - nusidauzo, sunkiau priziuret. Galiausiai, jei ten ne spizines - siulyciau pasiieskot butent tokiu.
Atsakyti
siaip del grozio tai man ir ta pirmoji grazesne g.gif bet as bijau kad labai jau tepli bus doh.gif jauciu ir dulkes labiau matysis g.gif o ta antra cia tik siaip del pvz idejau kad suprastumet apie ka as ax.gif nes mums jos reiketu sidabrines spalvos, nes orkaite pirkom sidabrine 4u.gif tai net nebezinau ka ir sakyt... unsure.gif sutikt su diedeliu ir pirkt stikline? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikelee @ 2008 02 20, 12:39)
siaip del grozio tai man ir ta pirmoji grazesne g.gif bet as bijau kad labai jau tepli bus doh.gif jauciu ir dulkes labiau matysis g.gif o ta antra cia tik siaip del pvz idejau kad suprastumet apie ka as  ax.gif nes mums jos reiketu sidabrines spalvos, nes orkaite pirkom sidabrine 4u.gif tai net nebezinau ka ir sakyt... unsure.gif sutikt su diedeliu ir pirkt stikline? g.gif

ir sidabrine reiks priziuret tiek pat. Kiekviena dulkele matysis. Net negaminsi nieko kokias dvi dienas, o jau reiks isvalyti.
Ai, dar tos atskiros groteles geresnes uz vientisas tuo, kad tau nebutina visko nuimti, tarkim, isbegus puodui - nurenki viska tik nuo vienos ir sutvarkai. Bet cia tik grodeliu beda, gali ir ner.plieno pavirsius but su tokiom grotelem. O pavirsiu prieziuros prasme - abi vienodos.
Atsakyti
QUOTE(zuikelee @ 2008 02 20, 14:39)
siaip del grozio tai man ir ta pirmoji grazesne g.gif bet as bijau kad labai jau tepli bus doh.gif jauciu ir dulkes labiau matysis g.gif o ta antra cia tik siaip del pvz idejau kad suprastumet apie ka as  ax.gif nes mums jos reiketu sidabrines spalvos, nes orkaite pirkom sidabrine 4u.gif tai net nebezinau ka ir sakyt... unsure.gif sutikt su diedeliu ir pirkt stikline? g.gif

aš turėjau sidabrinę su "pilnomis" grotelėmis, tai priežiūros, ojoj kiek reikėjo, niekada daugiau tokios niekas neįsiūlytų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobrytė @ 2008 02 20, 13:56)
aš turėjau sidabrinę su "pilnomis" grotelėmis, tai priežiūros, ojoj kiek reikėjo, niekada daugiau tokios niekas neįsiūlytų schmoll.gif

tai sakot kad stikline geriau ir graziau? g.gif aisku manau ji tiks pire mano orkaites g.gif blush2.gif user posted image tai aisku manau kad tiks doh.gif ax.gif
P.S na ka reiks atsiprasyt diedelio blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(virdzina @ 2008 02 20, 11:54)
Stiklą galima pačiai užsisakyti, gali baldininkai. Jis arba prisukamas tokiais varžteliais(bet parduotuvėje mačiau įskilusį), arba klijuojamas ištisinis. O kada jis dedamas, dar nežinau. Mano virtuvinis bus kovo mėn., tad turiu laiko pagalvoti. 4u.gif
Bent jau veidrodį 3m. ilgio, koridoriuje, mes patys užsakinėjome, bet atsivežti ir klijuoti nerizikavome. Jie viską padarė.

user posted image

NIU GRAZUOLIUKAS TAS VEIDRODIS wub.gif BUVO MAN IRGI MINTIS KORIDORIUJE DIDELI VEIDRODI,BET TADA NELIKTU VIEOTS PRIESKAMBARIUI KURIO MUM LABAI RIEKIA mirksiukas.gif O CIA TAS VEIDROTIS PAS JUS KLIJUOTAS????
BEJE DEL VIRTUVES AS IRGI TURIU LAIKO NET IKI VASAROS,NES YRA SUMONTUOTAS VIRTUVINIS BET NERA DAR PLYTELIU,KURIAS GALVOJU DETI,BET KADA UZSAKINEJAU VIRTUVINI DIZAINERE SAKE,KAD NEPRAKTISKA DETI STIKLA NES SATSEIT GALI DETI TOKIOSE VIRTUVESE KURIOMIS NESINAUDOJI TIK TARKIM ATEINI KAVOS ATSIGERTI,NES SAKE UZ STIKLO PRIKRENTA TRUPINIU,KURIU ISVALYTI NEISVALYSI IR ATSEIT ANT STIKLO JEI RIEBALU KOKIU APTISKA ARBA SIAIP KO SUNKU VALYTI IR PRIZIURETI,TAI VA ATKALBEJO DABAR TURIU TIK VIRTUVINI GALVOJAU APIE PLYTELES TARP VIRSUTINIU IR APATINIU SPINTELIU,BET VEL UZSIMANIAU STIKLO IR NEZINAU KA DARYTI g.gif
Atsakyti
QUOTE(emrata @ 2008 02 20, 11:53)

as ja idejau todel kad tik pamacius isimylejau spalva wub.gif mano irgi bus tokios spalvos wub.gif
Atsakyti
Kas nenori rankšluostinės, bet nori rankšluosčių virtuvėje.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2008 02 20, 14:32)
as ja idejau todel kad tik pamacius isimylejau spalva wub.gif  mano irgi bus tokios spalvos wub.gif

Grazu, bet kazin ar patogu, nes tie ranksluosciai maskatuosis aplink siuksles. ax.gif ax.gif Nezinau... Nebent kur kitur, o ne prie siukslines. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,

Su naujos temos pradzia ir as prasau Jusu kritisko ivertinimo musu projekteliui. I spalvas nekreipkite demesio,dabar svarbiausia tik ergonomiskumas bei funkcionalumas. Labai prasau Jusu pagalbos: peikit, kritikuokit - man labai svarbi Jusu nuomone. 4u.gif 4u.gif 4u.gif


nesigauna man ikelti kazkodel verysad.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmia: 20 vasario 2008 - 14:32
pastebėjau, kad ir mano virtuvė pas dute-a yra, tai įdedu dar trupučiuką atnaujintą foto, pratęsėm stalviršį ir padarėm pusbarį
buvo taip:
user posted image

dabar taip:
user posted image

user posted image

siūlau prie virtuvės, parašyti kieno ta virtuvė, nes man labai patiko viena virtuvė ir smalsu pasidarė kieno ji, o gal kam ir norėsis ko paklausti, pvz. kokia plokštė, ar kas darė ir tt., tai jei bus nickas prie virtuvės tai galės kreiptis
aš jei išsisaugodavau kokią virtuvę iš SM, tai pasirašydavau kieno ji, kad jei kiltų klausimų, žinočiau kur kreiptis
Papildyta:
QUOTE(Irmia @ 2008 02 20, 14:09)
Sveikos, merginos,

Su naujos temos pradzia ir as prasau Jusu kritisko ivertinimo musu projekteliui. I spalvas nekreipkite demesio,dabar svarbiausia tik ergonomiskumas bei funkcionalumas. Labai prasau Jusu pagalbos: peikit, kritikuokit - man labai svarbi Jusu  nuomone.  4u.gif  4u.gif  4u.gif
photobucklet.com

man neatidaro nuorodos g.gif
Atsakyti