Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Macarena @ 2008 03 07, 14:26)
Ai, dar, nuraminkit mane, kad nedidele problema, kad montuojant virtuve, nebus dar musu imontuojamo dvidurio saldytuvo  blush2.gif


Gal nera labai baisu g.gif Juk brezinius pries gaminant tikriausiai davet. Tik tiek, kad ji veliau reiks imontuot. Nors kai man montavo, tai pagal brezini buvo vienokia spinta, o kai ispakavo saldytuva, pamate, kad dureles saldytuvo su lankstais, tai reikejo jiems baldinius lankstus isimt ir liko skyles toj vietoj unsure.gif Na, bet is vidaus ir visa laime, kad kai nezinai, nesimato. O be to jau cia kitokia istorija, nes ir saldytuvas buvo, ir spintele jam buvo, bet brezinys truputi neatitiko cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Užsispyrusi: 07 kovo 2008 - 13:36
QUOTE(Užsispyrusi @ 2008 03 07, 13:35)
Gal nera labai baisu g.gif  Juk brezinius pries gaminant tikriausiai davet. Tik tiek, kad ji veliau reiks imontuot. Nors kai man montavo, tai pagal brezini buvo vienokia spinta, o kai ispakavo saldytuva, pamate, kad dureles saldytuvo su lankstais, tai reikejo jiems baldinius lankstus isimt ir liko skyles toj vietoj unsure.gif  Na, bet is vidaus nesimato. O be to jau cia kitokia istorija, nes ir saldytuvas buvo, ir spintele jam buvo, bet brezinys truputi neatitiko cool.gif


Jo, mes ismatavimus dave blush2.gif Nu gal viskas ir bus gerai, labai tikiuos. g.gif Bet kazkaip jaucia mano sirdis, kad su virtuve bus ilga pasaka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2008 03 07, 14:39)
Jo, mes ismatavimus dave  blush2.gif Nu gal viskas ir bus gerai, labai tikiuos.  g.gif Bet kazkaip jaucia mano sirdis, kad su virtuve bus ilga pasaka  g.gif

nuojau kartais apgaulinga buna, tikekis kad su virtuves bus pasaka su laiminga pabaiga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tuliaa @ 2008 03 07, 13:46)
nuojau kartais apgaulinga buna, tikekis kad su virtuves bus pasaka su laiminga pabaiga  4u.gif


Ai, kad geriau jau blogiausiu tiket, o kai taip nenutinka- tada taip faina blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2008 03 07, 14:49)
Ai, kad geriau jau blogiausiu tiket, o kai taip nenutinka- tada taip faina  blush2.gif  biggrin.gif

nu jooo, gal ir geriau taip biggrin.gif
Atsakyti
Na mergaites, galutinis variantas su stalu. Na lyg telpa. g.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iriska: 07 kovo 2008 - 14:04
Iriska, o tu tos salos daryt nenori? rolleyes.gif . gi tiek vietos turi bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(tuliaa @ 2008 03 07, 09:56)

Papildyta:

Tada nuosatabi tavo virtuvyte  4u.gif

aciu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Stikline @ 2008 03 07, 10:35)
Mačiau šitą virtuvytę realiai. Atrodo laaaabai gražiai, beveik kaip nuotraukoj, tik dar gražiau  wub.gif  thumbup.gif

nu pamaloninai cia su kaupu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shpika @ 2008 03 07, 15:08)
Iriska, o tu tos salos daryt nenori?  rolleyes.gif . gi tiek vietos turi  bigsmile.gif


Zinok, bijau , kad visai susipainiuosiu. Man reikia jau kita savaite pasakyti kaip elektra vedzioti. Zinok ne tik ten tos vietos daug. As bandziau pusiasali biggrin.gif piesti. Bet na nezinau, man labai grazu, bet tada stalas nelabai telpa. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2008 03 07, 10:20)
Man labai patiko virsutiniu spinteliu forma ir dydis... galetum parasyti ismatavimus ju (cia tu stiklinemis durelemis) ?  4u.gif

jeigu atmintis nemeluoja tai 60x60 cm
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2008 03 07, 15:03)
Na mergaites, galutinis variantas su stalu. Na lyg telpa.  g.gif
user posted image

user posted image


Man grazu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2008 03 07, 15:12)
Zinok, bijau , kad visai susipainiuosiu. Man reikia jau kita savaite pasakyti kaip elektra vedzioti. Zinok ne tik ten tos vietos daug. As bandziau pusiasali biggrin.gif piesti. Bet na nezinau, man labai grazu, bet tada stalas nelabai telpa.  doh.gif


tai gali daryt sala, kad kartu atliktu ir stalo funkcijas mirksiukas.gif , nu, bet nebepainiosiu as taves biggrin.gif 4u.gif

tik dar pabandyciau virsutines spinteles daryt horizontaliai. ir tu lentynu gal nedaryciau, nu man ten tik dulkem kauptis unsure.gif , gal geriau koki grazu paveiksla pakabint ar siaip ka sugalvot 4u.gif
Atsakyti