Įkraunama...
Įkraunama...

Kompensacinė technika neįgaliesiems

sveiki. radau temele SM, ir pamasciau, kad galeciau buti jums naudinga klausimais susijusiais su kompensacine technika, kadangi dirbu sioje istaigoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sawlute @ 2008 07 10, 19:25)
sveiki. radau temele SM, ir pamasciau, kad galeciau buti jums naudinga klausimais susijusiais su kompensacine technika, kadangi dirbu sioje istaigoje  4u.gif

Tai jei dirbat sioje srityje noreciau paklausti ar imanoma gauti mums spec vaikstyne kurios kaina 5100lt,nes kreipiausi nesenai tai pasake,kad jos gautos tik 5 ant visos lietuvos ir seniausiai isdalintos.... g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(adrijana87 @ 2008 07 11, 20:10)
Tai jei dirbat sioje srityje noreciau paklausti ar imanoma gauti mums spec vaikstyne kurios kaina 5100lt,nes kreipiausi nesenai tai pasake,kad jos gautos tik 5 ant visos lietuvos ir seniausiai isdalintos.... g.gif  g.gif


Jums nepamelavo, kadangi spec. vaikstynes uzsakomos, pagal spec. uzsakymus (kiek zmoniu kreipiasi, tiek vaikstyniu ir nuperkama butent tam zmoguciui). 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sawlute @ 2008 07 13, 09:09)
Jums nepamelavo, kadangi spec. vaikstynes uzsakomos, pagal spec. uzsakymus (kiek zmoniu kreipiasi, tiek vaikstyniu ir nuperkama butent tam zmoguciui).  4u.gif

Tai gerai mes ja uzsisakem pries menesi,tai kada galim tiketis ja gauti? wub.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(adrijana87 @ 2008 07 14, 18:35)
Tai gerai mes ja uzsisakem pries menesi,tai kada galim tiketis ja gauti? wub.gif  g.gif


va sito tiksliai negaliu pasakyti... nes visi pirkimai jau ivyke siais metais. nebent kazkas grazins, kazkam netiks tada galite tiketis siais metais. o siaip tai pirkimai mano ziniomis vyksta metu pradzioje. g.gif
Atsakyti
QUOTE(sawlute @ 2008 07 14, 19:30)
va sito tiksliai negaliu pasakyti... nes visi pirkimai jau ivyke siais metais. nebent kazkas grazins, kazkam netiks tada galite tiketis siais metais. o siaip tai pirkimai mano ziniomis vyksta metu pradzioje. g.gif


O ka jums sake kada vaikstyne bus skyriaus darbuotojai? Dabar atsisedau ir galvoju, kad gal as apie vienokias vaikstynes galvoju o jus uzsisaket kitokia smile.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sawlute @ 2008 07 14, 21:30)
O ka jums sake kada vaikstyne bus skyriaus darbuotojai? Dabar atsisedau ir galvoju, kad gal as apie vienokias vaikstynes galvoju o jus uzsisaket kitokia smile.gif  doh.gif

Mums dave db tokia paprasta,kurioje vaikas atsiseda su klyniuka,o mes praseme "Muvitos" tai zadejo paskambinti jei kas ,bet ju tokiais pazadais tai netikiu,nes ir sia vaikstyne kai zadejo gauti neskambino,pati jiems nedaviau ramybes....
Atsakyti
QUOTE(adrijana87 @ 2008 07 15, 20:07)
Mums dave db tokia paprasta,kurioje vaikas atsiseda su klyniuka,o mes praseme "Muvitos" tai zadejo paskambinti jei kas ,bet ju tokiais pazadais tai netikiu,nes ir sia vaikstyne kai zadejo gauti neskambino,pati jiems nedaviau ramybes....


Nu ka as galiu pasakyti, priemoniu mano ziniomis niekas nesandeliuoja, ir del grozio nelaiko, o kad ju truksta tai faktas... Siaip zmones dirba tikrai neblogai, stengiasi, gal jums, tiesiog per dideli zmoniu srauta pamirso paskambinti, kai gavo vaikstyne, juk klysti zmogiska. Nereikia pykti ax.gif 4u.gif mirksiukas.gif O jums sake kada galit tiketis "Muvitos"? Is kokio jus miesto, aisku jei nepaslaptis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sawlute @ 2008 07 15, 22:22)
Nu ka as galiu pasakyti, priemoniu mano ziniomis niekas nesandeliuoja, ir del grozio nelaiko, o kad ju truksta tai faktas... Siaip zmones dirba tikrai neblogai, stengiasi, gal jums, tiesiog per dideli zmoniu srauta pamirso paskambinti, kai gavo vaikstyne, juk klysti zmogiska. Nereikia pykti ax.gif  4u.gif  mirksiukas.gif O jums sake kada galit tiketis "Muvitos"? Is kokio jus miesto, aisku jei nepaslaptis? blush2.gif


Ne "Muvita",o "MOVITA" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agutis @ 2008 07 18, 20:29)
Ne "Muvita",o "MOVITA" 4u.gif


Neesme manau mirksiukas.gif Vistiek apie ta pacia kalbam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sawlute @ 2008 07 15, 22:22)
Nu ka as galiu pasakyti, priemoniu mano ziniomis niekas nesandeliuoja, ir del grozio nelaiko, o kad ju truksta tai faktas... Siaip zmones dirba tikrai neblogai, stengiasi, gal jums, tiesiog per dideli zmoniu srauta pamirso paskambinti, kai gavo vaikstyne, juk klysti zmogiska. Nereikia pykti ax.gif  4u.gif  mirksiukas.gif O jums sake kada galit tiketis "Muvitos"? Is kokio jus miesto, aisku jei nepaslaptis? blush2.gif

As esu is Kauno.Sake dabar tureti sita,o gal kas atves , arba kitais metais .Tai ir nzn ....ar isvis mes ja gausim doh.gif g.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(adrijana87 @ 2008 07 21, 13:10)
As esu is Kauno.Sake dabar tureti sita,o gal kas atves , arba kitais metais .Tai ir nzn ....ar isvis mes ja gausim doh.gif  g.gif  wub.gif



Gauti tai tikrai gausit. Tik as jus visiskai suprantu, kad tas laukimas erzina, ir net labai. Zinot valstybine imone, finansavimas ribotas, tad ir tu priemoniu nera tiek kiek reikia, ir kada reikia. 4u.gif
Atsakyti