Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(uzknisai @ 2008 02 28, 22:07)

Merginos, o kas tas kuskusas blush2.gif koks jo skonis, kur jo rasti? g.gif

kruopos, kurios ruosiamos is kvieciu. Panasus skonis kaip manu. O pirkti buna visuos prekybos centruos prie kruopu, miltu As perku Iki geltonam pakely, uzrasas Couscous. Bet man jis virtas nepatinka, tik brinkintas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barikada: 29 vasario 2008 - 13:32
as net nesu maciusi verdamo kuskuso... g.gif kiek teko susidurti visur brinkintas
Atsakyti
Nu, Elenos patiekaliukai - nerealus! Esu tikra, kad jie dar skanesi nei atrodo nuotraukose!!!

Bombonkes tinginiu lazanija irgi ziauriai patiko, bet maniskis nedraugauja su makaronais...

Aisku, po tokiu grozybiu, su savo silke belieka tik sleptis doh.gif
Bet marinuota silkute supjautome, isverdame keleta morku (apie 3-4 vidutinio dydzio), tada sutarkuojame. Susipjaustome svoguna, ji apkepinam iki geltonumo ir sudedam sutakuotas morkas. Siek tiek paprieskoniuojame ir idedam pomidoru padazo. Gauta mase dedam ant silkes.

user posted image

user posted image

Ir dar vienas visiskai negrazus, bet skanus patiekalas... ax.gif
Pavasarinis darzoviu troskinys su vistiena.
I puoda idejau dvi nedideles bulves, jas apviriau apie 10 min. Tada idejau saldytu zirneliu, cukinija, ir nedideli kieki saldytu darzoviu. Kol vire darzoves, i vandeni idejau sultinio ir prieskoniu, kad isigertu.
Apkepiau viena gabaliuka vistienos krutineles, kuria smulkiai supjausciau. Kai vistiena jau buvo beveik iskepusi i keptuve imeciau siek tiek imbiero. Vistienai iskepus ipyliau siek tiek sojos padazo.
Tada sumaisiau vistiena su isvirusiomis darzovemis. Niam niam, kaip skanu! thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egleegle: 29 vasario 2008 - 15:53
Mano katik pagamintas troskinys: kopustai ir jautiena, bei verda bulves essen.gif
Atsakyti
QUOTE(egleegle @ 2008 02 29, 15:50)
Ir dar vienas visiskai negrazus, bet skanus patiekalas...  ax.gif

Kodel negrazus? Labai graziai atrodo, ir skaniai bigsmile.gif essen.gif
Atsakyti
Uogute, o tavo troskinys su raugintais kopustais ar su zaliais?

P.S. tavo troskinys irgi labai skaniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egleegle: 29 vasario 2008 - 17:00
QUOTE(uogute @ 2008 02 29, 17:24)
Mano katik pagamintas troskinys: kopustai ir jautiena, bei verda bulves  essen.gif


thumbup.gif uzuodziu kvapa thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2008 02 29, 12:36)
Aha  bigsmile.gif Beveik...man labai patinka  thumbup.gif
drinks_cheers.gif man ir bet tik kai pas sb būnu, nes yra kas pagiria blush2.gif


QUOTE(Nerytė @ 2008 02 29, 13:42)
as net nesu maciusi verdamo kuskuso... g.gif  kiek teko susidurti visur brinkintas

o aš kitokio nesu g.gif yra dar jo puse pakelio galvoju ką čia su juo pagaminus g.gif
Atsakyti
Maniskis su raugintais kopustais, kmynais, morkom, ketcupu ir grietine + cesnakiuks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2008 02 29, 17:24)
Mano katik pagamintas troskinys: kopustai ir jautiena, bei verda bulves  essen.gif

noriu labai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(egleegle @ 2008 02 29, 16:50)
Bet marinuota silkute supjautome, isverdame keleta morku (apie 3-4 vidutinio dydzio), tada sutarkuojame. Susipjaustome svoguna, ji apkepinam iki geltonumo ir sudedam sutakuotas morkas. Siek tiek paprieskoniuojame ir idedam pomidoru padazo. Gauta mase dedam ant silkes.

user posted image

irgi noriu tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Elena @ 2008 02 29, 09:33)
[color=purple]Mano vakarienė.
Vištienos krūtinėlė marinuojam su prieskoniais.Apkepam keptuvėje iš abiejų pusių.Įpjaunam, bet ne iki galo.Į tuos įpjovus dedam konservuotus persikus.Ant viršaus sudedame sūrį brie, dedam į orkaitė.Garnyrui orkaitėje užkepta cukinija su prieskoniais.

nu ir grazumelis blink.gif
Atsakyti
esu macius idaryta bulve su lupenom o viduj idaras su tunais.kazkada kavinej valgiau dar tada wadinosi "Kalifornista bulve", bet nepamenu kaip ta idara daryti, ir kokie tunau :aliejuje ar sultyse.gal kas zino ir pamenate?
Atsakyti
QUOTE(jurga1985 @ 2008 02 29, 20:44)
esu macius idaryta bulve su lupenom o viduj idaras su tunais.kazkada kavinej valgiau dar tada wadinosi "Kalifornista bulve", bet nepamenu kaip ta idara daryti, ir kokie tunau :aliejuje ar sultyse.gal kas zino ir pamenate?

UK sita patiekala gamina.Tuna maiso su majonezu,bulve ipjauna ir sudeda idara. ax.gif
Atsakyti